Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Dino555
Příspěvky: 13
Registrován: pát 15. pro 2017 0:48:55
Pár slov o nás: neuvedeno

STRIEKANIE NA FOTO

Příspěvek od Dino555 »

Je tu niekto kto by ostriekal fotky mojej?
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od kohout50 »

018807 píše:Obrázek
Tak toto mi manželka poslala tento pátek - takto byla připravená a čekala až dorazí ON na smluvené a objednané místo.
Já nadrženě čekal doma ... a těšil se až přijde řada na mě. Doma jsem následně degustoval její 2x vystříkanou štěrbinku...
Tento týden by se to mohlo opakovat cca 3x ... už si domlouvá kdy.
Moc pěkná samička.
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od mates1 »

018807 píše:
mates1 píše:
018807 píše:Obrázek
Tak toto mi manželka poslala tento pátek - takto byla připravená a čekala až dorazí ON na smluvené a objednané místo.
Já nadrženě čekal doma ... a těšil se až přijde řada na mě. Doma jsem následně degustoval její 2x vystříkanou štěrbinku...
Tento týden by se to mohlo opakovat cca 3x ... už si domlouvá kdy.
Je pěkná, moc pěkná ;) , tu mojí bohužel ještě nikdo nevyšukal :)
Díky... jo jo měl jsem štěstí, že jí role HW sedla a začíná si to čím dál více užívat! No a Já pochopitelně s ní ;)
Ta moje si do kundičky pořád ne a ne nikoho pustit, dělá drahoty jako by jí ubyla.
Uživatelský avatar
018807
Příspěvky: 109
Registrován: pát 12. čer 2015 8:50:24
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: amatéři nick _R_R_

Re: Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od 018807 »

mates1 píše:
018807 píše:
mates1 píše: Je pěkná, moc pěkná ;) , tu mojí bohužel ještě nikdo nevyšukal :)
Díky... jo jo měl jsem štěstí, že jí role HW sedla a začíná si to čím dál více užívat! No a Já pochopitelně s ní ;)
Ta moje si do kundičky pořád ne a ne nikoho pustit, dělá drahoty jako by jí ubyla.
To je škoda... rozhodně to u nás náš vztah a sex a stereotyp okořenilo! A to dost významně!
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od mates1 »

018807 píše:
mates1 píše:
018807 píše: Díky... jo jo měl jsem štěstí, že jí role HW sedla a začíná si to čím dál více užívat! No a Já pochopitelně s ní ;)
Ta moje si do kundičky pořád ne a ne nikoho pustit, dělá drahoty jako by jí ubyla.
To je škoda... rozhodně to u nás náš vztah a sex a stereotyp okořenilo! A to dost významně!
To je mi jasný, ale jak ji to vysvětlit... Jak to bylo u vás, chtěla sama, nebo jsi ji to navrhnul a ona na to kývla?
Uživatelský avatar
018807
Příspěvky: 109
Registrován: pát 12. čer 2015 8:50:24
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: amatéři nick _R_R_

Re: Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od 018807 »

mates1 píše:
018807 píše:
mates1 píše: Ta moje si do kundičky pořád ne a ne nikoho pustit, dělá drahoty jako by jí ubyla.
To je škoda... rozhodně to u nás náš vztah a sex a stereotyp okořenilo! A to dost významně!
To je mi jasný, ale jak ji to vysvětlit... Jak to bylo u vás, chtěla sama, nebo jsi ji to navrhnul a ona na to kývla?
V nějaký vhodný chvíli jsem jí prozradil mé fantazie ... nechal jsem jí to vstřebat ... za čas jsem toto téma nastolil zas... a ejhle... začalo se to pomalu rozvíjet.... nejdřív lechtivé psaní s někým jiným... pak jen ošahávání a kuřba na nějaké svatbě ... a pak už cílené hledání milence.
Důležitý je asi aby měla neustále pocit že je to pro toho partnera fakt rajc!!! No a hra pokračuje dál ku spokojenosti nás obou. Podotýkám, že jsem byl v životě jejím teprve druhým mužem... ted už to neplatí :mrgreen:
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od mates1 »

018807 píše:
mates1 píše:
018807 píše: To je škoda... rozhodně to u nás náš vztah a sex a stereotyp okořenilo! A to dost významně!
To je mi jasný, ale jak ji to vysvětlit... Jak to bylo u vás, chtěla sama, nebo jsi ji to navrhnul a ona na to kývla?
V nějaký vhodný chvíli jsem jí prozradil mé fantazie ... nechal jsem jí to vstřebat ... za čas jsem toto téma nastolil zas... a ejhle... začalo se to pomalu rozvíjet.... nejdřív lechtivé psaní s někým jiným... pak jen ošahávání a kuřba na nějaké svatbě ... a pak už cílené hledání milence.
Důležitý je asi aby měla neustále pocit že je to pro toho partnera fakt rajc!!! No a hra pokračuje dál ku spokojenosti nás obou. Podotýkám, že jsem byl v životě jejím teprve druhým mužem... ted už to neplatí :mrgreen:
To jsem ji při šukání říkal také, že by se mi líbilo, kdyby ji šukal někdo jiný, ale ona že ji stačím já.Někdy už to vypadá dobře, sama si i řekne jak by se mi to líbilo, kdyby ji ted šukal někdo s pořádným ocasem a ona mi ho při tom kouřila, ale pak se udělá a je po všem.
efir
Příspěvky: 20
Registrován: sob 23. črc 2016 12:19:44
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: mám rád, když manželku šuká chlap přede mnou

Re: Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od efir »

Každá řekne že ne!!Ale v duchu si myslí že chce a chce!!!Po první šukačce pak chce pořáD!! V ženské se vyznám....vyšoustat od kamaráda nechtěla nikdy, že nemůže....jednou se to stalo a od té doby je týden dlouhá doba když s ním nešuká...nejlépe by chtěla každý den....tak se to překotilo!
Kanda13
Příspěvky: 28
Registrován: pát 11. srp 2017 16:20:10
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Máme rádi sex ve třech, moje HW preferuje sympatické muže s větším M
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1211
Bydliště: Kladno

Já včistím manželku a manželka přítele po výstřiku

Příspěvek od Kanda13 »

Obrázek
Uživatelský avatar
bibeo
Příspěvky: 561
Registrován: stř 26. lis 2014 23:22:51
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: oba sice switch ale ja nejradeji v sub roli :) rad pokecam s Bullem

Re: Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od bibeo »

krasa :)
Odpovědět