INTERRACIAL - černoch a běloška

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

INTERRACIAL - černoch a běloška

Příspěvek od subkanda »

Ahoj, dnes mně zaujal článek na tohle téma viz. http://martinkonvicka.blog.idnes.cz/c/4 ... gicky.html

Jak se na to díváte vy? Lodě plné černých chlapců, připravených šířit své geny do evropy. Na jednu stranu šílená představa, na druhou asi ztělesněný sen všech krajních cuckoldů. Vzrušuje vás představa, že si vaše paní najde milence mezi těmito mladými muži a vy je ve finále budete živit formou různých daní a sociálních odvodů?

Myslím, že je to celkem aktuální téma :-)
mch
Příspěvky: 44
Registrován: sob 08. lis 2014 1:17:23
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Afričtí imigranti a kandalismus, cuckold

Příspěvek od mch »

hele tohle mi nepřijde tak zajímavé :D ale přítelkyně byla nedávno v klubu a tam ji nějakej černoch sportovec balil a to byla vzrušující představa :) nicméně z toho nic nebylo, prý někam odběhl (asi za jinou sukní :D )
boystwoo2
Příspěvky: 12
Registrován: sob 06. pro 2014 21:12:07

Re: Afričtí imigranti a kandalismus, cuckold

Příspěvek od boystwoo2 »

Určitě jsem proti přistěhovalcům, ale představa hezkého černého samce s velkým pérem a plnýma koulema taky není špatná :) myslím si, že kdyby si užíval s mojí polovičkou mohli bychom pak uvažovat o nějaké formě pomoci milenci :)

jinak co jsem viděl některé reportáže tak nějací adepti by se určitě našli... :-P
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Afričtí imigranti a kandalismus, cuckold

Příspěvek od subkanda »

Takže kdyby ti dobře šukal paničku, seš ochotnej se o něj starat a makat na něj třeba? :lol:
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

ROM, či cikán, jako BULL

Příspěvek od subkanda »

Ahoj,
nechal jsem se vyprovokovat včerejší diskuzí na téma sexu manželky s cikánem a tak jsem si prostě musel na chatu nějakého najít, byl jsem z toho dost nadržený, z té představy, že bych si s ním o své krásné ženě povídal a kdyby chtěl, tak bych mu ji třeba i ukázal (nemyslím reálně)

Slovo dalo slovo a za chvilku jsem mu ji ukazoval. Vzrušuje Vás to taky? Přiznám se, že jsem to nikdy předtím nedělal, ale líbilo se mi to, jeho narážky, jak mně oslovoval, jak se povyšoval, bylo to něco úplně jiného, než s běžným dominantem, pořád tam byla ta myšlenka na jeho velký, černý péro a jeho výsměch, jak mu popisuju svoji krásnou paničku.

Byl by zájem třeba o přepis toho rozhovoru? Mám to uložené. Ale rád bych znal taky váš názor, jestli by se vám to líbilo, ukazovat svou paní tmavému týpkovi.
Uživatelský avatar
bibeo
Příspěvky: 561
Registrován: stř 26. lis 2014 23:22:51
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: oba sice switch ale ja nejradeji v sub roli :) rad pokecam s Bullem

Re: ROM, či cikán, jako BULL

Příspěvek od bibeo »

To by me teda nebralo.. :)
vojtisekk
Příspěvky: 39
Registrován: stř 02. zář 2015 7:45:15

Re: ROM, či cikán, jako BULL

Příspěvek od vojtisekk »

Wow ;-) pěkně ;-)
To by se mi taky libilo... Ten rozhovor musel byt zajimavi, doufam že ho sem vložiš a poděliš se snama o ten zažitek ;-)
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: ROM, či cikán, jako BULL

Příspěvek od zvědavec »

subkanda píše:Ahoj,
nechal jsem se vyprovokovat včerejší diskuzí na téma sexu manželky s cikánem a tak jsem si prostě musel na chatu nějakého najít, byl jsem z toho dost nadržený, z té představy, že bych si s ním o své krásné ženě povídal a kdyby chtěl, tak bych mu ji třeba i ukázal (nemyslím reálně)

Slovo dalo slovo a za chvilku jsem mu ji ukazoval. Vzrušuje Vás to taky? Přiznám se, že jsem to nikdy předtím nedělal, ale líbilo se mi to, jeho narážky, jak mně oslovoval, jak se povyšoval, bylo to něco úplně jiného, než s běžným dominantem, pořád tam byla ta myšlenka na jeho velký, černý péro a jeho výsměch, jak mu popisuju svoji krásnou paničku.

Byl by zájem třeba o přepis toho rozhovoru? Mám to uložené. Ale rád bych znal taky váš názor, jestli by se vám to líbilo, ukazovat svou paní tmavému týpkovi.
To by me zajimalo hodne, jak se povysoval.
Dej to sem. Nebo lepe, prived ho sem na diskuzi :-)
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: ROM, či cikán, jako BULL

Příspěvek od subkanda »

zvědavec píše: Dej to sem. Nebo lepe, prived ho sem na diskuzi :-)
Tyjo, tak to asi né, zatím... ukládal jsem si náš rozhovor, tak to můžu trochu naformátovat a vložit jako povídku, ale nevím, jestli ho chci přivést sem. Možná, zkusím, uvidíme, jestli vůbec bude chtít, jemu se hlavně líbí, prohlížet si mou lásku a honit se nad ní, kdo ví, jestli by ho bavilo, psát si tady s nějakou "bílou pičou", jak on to říká :lol:
frenkie1710
Příspěvky: 50
Registrován: čtv 10. zář 2015 13:17:13
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: ROM, či cikán, jako BULL

Příspěvek od frenkie1710 »

Urcite ma to zaujima a tiez by som mu ju ukazal
Odpovědět

Zpět na „Fórum kandaulismus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Amazon [Bot], Capri, donkey_pair, Gomez, gurko, Jupiter, Kandaulista12, korssy, ktoiny, Kvietok22, mata-1, mloky, moby2, nadrzanec113, Old_Lake, Romik07, taylor17, wagen, wolferan a 189 hostů