INTERRACIAL - černoch a běloška

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
perfeckfuck
Příspěvky: 83
Registrován: úte 02. zář 2014 13:39:46
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: INTERRACIAL - černoch a běloška

Příspěvek od perfeckfuck »

Víte vůbec co způsobuje AIDS?
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: INTERRACIAL - černoch a běloška

Příspěvek od fodel »

Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: INTERRACIAL - černoch a běloška

Příspěvek od Domkanda »

malep píše:
fodel píše:
Domkanda píše: v Tunisku jsou to arabáči - ti mají malé přičmoudlé :lol:
A jejich náboženství nedovoluje antikoncepci ;) tak nato že si sundá gumu nebo jí ustřihne špičku si můžeš vsadit .Tak si hloupá čubka může přivést z dovolené malou opičku v bříšku :lol:
To je pravda, paní mu nasadila kondom, ale on si ho nějak sundal že o tom ani nevěděla.
Sorry, to mi nepřipadá věrohodné.
Oni ani arabáči a negříci nejsou debilové. Ví, že by mohli něco chytit a ví, že naprostá většina ženských by po zjištění "bez gumy" zaječela a utekla. Jo, některé blbky si tam jezdí zašukat (je to řádově nebezpečnější než běžný chlap u nás), ještě větší blbky se tam nechají sbalit "že je miluje", ale oni se snaží tu ženskou hlavně oblbnout, dostat prachy, dárky, dostat se s ní do EU, oženit se za bohatou bělošku
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: INTERRACIAL - černoch a běloška

Příspěvek od fodel »

Tak si myslím že jsi nepochopil jejich mentalitu .Oni opravdu nesměj používat antikoncepci ani chlastat ,proto se občas stane že jsou turistky pěkně nalitý, a když jsou s doprovodem tak ten je naprosto střízlivej ikdyž pije taky;) .Aláh je chrání a když něco chytnou tak to Alah tak chtěl, a nakazit nějakou couru je vůle Aláha.
Oni ani praví kesťani nemaj používat ochranu.

No a teď ze života .Moje bývalá mladá sousedka se před asi 15 lety vdala a narodil se jí krásnej chlapeček .Její manžel rád lez po horách a lyžoval, tak že další dovolenou po 4 letech meli každý zvlášť ,ona s kamarádkou v Egyptě s dětmi ,a on v zimě na horách.
No a teď to hlavní ,narodila se jí holčička a to hodně snědá .Po roce už byla rozvedená .
Když měla takovou tu svěřovací náladu vyprávěla mi jak se tam skamarádili ona a její kámoška s dvěma milejma klukama který je obletovali a vyváželi na výlety skoro celý týden i s dětma.Ke konci dovolené je oba vzali na večeři ke známému, tam jedli a trochu popili, obě se probrali až na hotelu ,vlastně si ani nepamatovala jak to pokračovalo .Kamarádka měla danu tak to ustála v pohodě ,sousedka si přivezla dáreček .
Nevymyslel jsem si ani slovo,bohužel se sousedka odstěhovala když si našla někoho jiného .
Až budu mít čas napíšu o sousedce z přízemí jak se s matkou odstěhovala do GB.
perfeckfuck
Příspěvky: 83
Registrován: úte 02. zář 2014 13:39:46
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: INTERRACIAL - černoch a běloška

Příspěvek od perfeckfuck »

Tak si to prosím pořádně přečti. AIDS nechytneš. AIDS je důsledek viru, který chytneš. Není vir není AIDS. Navíc AIDS se může objevit i 20 let po nakažení virem HIV. Většinou ale do 2 let, pokud se člověk neléčí a teď pozor na ... ano správně vir HIV.
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: INTERRACIAL - černoch a běloška

Příspěvek od fodel »

No a co se na tom změní když budem slovíčkařit a hrát si na doktory ?? výsledek bude asi stejný ,budeš čuchat fialky od kořenů .Nebo snad máš vlastní zkušenost s nakažením HIV že se tak angažuješ ??? Většina normálních lidí při hovorovém výkladu má představu o co jde.
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: INTERRACIAL - černoch a běloška

Příspěvek od j-dou »

Nemají náhodou šoustat bílí s bílejma a opice s opicemi ? A poslat všechna náboženství do řiti !!!
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: INTERRACIAL - černoch a běloška

Příspěvek od dark »

fodel píše:No a co se na tom změní když budem slovíčkařit a hrát si na doktory ?? výsledek bude asi stejný ,budeš čuchat fialky od kořenů .Nebo snad máš vlastní zkušenost s nakažením HIV že se tak angažuješ ??? Většina normálních lidí při hovorovém výkladu má představu o co jde.
Souhlasím, pán jenom slovíčkaří a dělá se zajímavým, přitom to s tématem vůbec nesouvisí, je úplně jedno, jak se tomu říká, každý kdo chce, moc dobře ví, o čem je řeč.
j-dou píše:Nemají náhodou šoustat bílí s bílejma a opice s opicemi ? A poslat všechna náboženství do řiti !!!
... a bílí s černýma. Nevidím na tom nic zlého, stejně jako nekritizuji ten sex opic v zoo, který jsi měl na mysli. Pokud jsi to tedy nemyslel jinak, protože jsi třeba rasista? To bys pak měl jít do řiti ty ;)
perfeckfuck
Příspěvky: 83
Registrován: úte 02. zář 2014 13:39:46
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: INTERRACIAL - černoch a běloška

Příspěvek od perfeckfuck »

No pak se není čemu divit, že je tu nárůst HIV. Už to vidím "Máš AIDS?" "Ne nemám" "Tak můžeme bez" a ve skutečnosti dotyčný říká pravdu, neb AIDS ještě nemá, ale už má HIV. Ale prosím :-) nebudu to už dál pitvat, jen jsem upozornil na chybu. Když to berete, že je to ok :-)
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: INTERRACIAL - černoch a běloška

Příspěvek od j-dou »

Z míchání bílých, černých, zelených, modrých, oranžových atd nikdy nevzešlo a nevzejde nic dobrého, stejně tak ze střetu náboženství. Sex opic v zoo jsi náhodou trefil. Rasista zatím nejsem, ale pokud mě k tomu nějací blbci donutí, změním klidně názor. Co se chůze do řiti týče, rád Ti dám přednost.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Akynekkk, b-bboy, colecek000, DawePL, Domkanda, encore1, Fencek55, Google [Bot], hellpa, Kandaha, Kliďas, korssy, lera1234, Loky14, lukas5-5, MarTom, mirek11, moby2, muf75, naughty92, Nicka, ola, Ostrekovac07, Rickybold, Semrush [Bot], sheishot, Showa2, sssamot, svatekkv20, Tay, wagen a 179 hostů