Nabízel Vám někdo manželku?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Nabízel Vám někdo manželku?

Příspěvek od RemusA4 »

Zatim se mi to nestalo ale pokud by se mi ta zena libila nevahal bych
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Nabízel Vám někdo manželku?

Příspěvek od RemusA4 »

No prvni co by mi napadlo by bylo asi to ze bych mu pochvalil manzelku na fotce a pak podle toho jaka by byla reakce bych to rozvijel dal. taky jsem zadany ale sel bych do toho kdyby byla moznost
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Nabízel Vám někdo manželku?

Příspěvek od muf75 »

Nabízel,ale nebylo to kvůli kandaulismu.Chtěl mít sex s mojí ženou.
Domkanda
Příspěvky: 1567
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Nabízel Vám někdo manželku?

Příspěvek od Domkanda »

Velmi, ale opravdu velmi zajímavé téma :idea:
Musel jsem se zamyslet. Pár historek sem napíšu.
Ale hned zkraje - mojí zálibu ve stádiu realizace (teoretiků a plánovačů je víc) považuju za natolik minoritní, že si nejsem vědom nějaké přímé konkrétní nabídky. Je možné, že jsem se nesnažil podobné náznaky analyzovat a podněcovat - a tedy že jsem nějaký náznak nepostřehl, nezareagoval a situaci nevyužil.

Určitě by mě bavilo dostat nabídku od kandaulisty jen tak - myšleno bez nějakého kontaktu na inzerci, amatérech a podobně. Využil bych. Bavilo by mě pomoci kolegovi, uměl bych to, podívat se na to z druhé strany by nebylo špatné.

Zapátrám v paměti a časem sem nějakou zkušenost připíšu. Ale jak říkám, bohužel jen zkušenost náznaku nebo neakceptovaný návrhu na čtyřku.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Domkanda
Příspěvky: 1567
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Nabízel Vám někdo manželku?

Příspěvek od Domkanda »

Tak šup k zajímavému tématu:

Vyloženě explicitní nabídku jsem nedostal :(
Zbývají tedy nějaké náznaky. Na ně je možný dvojí pohled:
Kdysi jsem měl pocit, že jsem snad jediný kandaulista na světě :roll: To jsem ani neznal slovo kandaulismus. V té pozici by mě asi nenapadlo si nějaké náznaky jiného muže vykládat kandaulistickým směrem, protože jsem měl pocit, že to je jen moje děsná úchylka.
Takže mi určitě kdysi nějaký kámoš ukázal fotky svojí holky, ale já měl spíš pocit, že se jen tak chlubí - ale kandaulista se fotkama vlastně chlubí, že 8-) Kdybych v té chvíli na holce viděl přívěšek se symbolem dvou mužů a jedné ženy, ani bych to nepochopil, nenapadlo by mě to zkoumat.

Druhý pohled je, že jsem později naopak přemýšlel, jestli skoro cokoliv není nějakým náznakem :roll: Jak psal Rošťák, v tomhle ohledu buznám nezávidím.
Samozřejmě nějaké lehké náznaky jsem mohl přejít nebo nepochopit. Ono vždy záleží na tom, v jaké společnosti se pohybujete. Na náznak můžete zareagovat žertem, a buď se druhá strana chytí nebo ne.
Ale v určité pozici nebo v určité společnosti si nemůžete ani ten žert dovolit, protože by to byl trapas. Nebo by si někdo všimnul, že jste žertem zareagoval "už" podruhé a začal by o vás říkat, že jste divný. Výhodu určitě mají lidé s pozitivnějším přístupem k alkoholu ;) a ti, kteří se pohybují, řekněme trochu v nižší společnosti (nemyslím to špatně), kde se nějaké to faux pas spíš přehlédne.
Třeba jsem kdysi šel vyzdvihnout dítě, které bylo na návštěvě u spolužačky. Rodinný dům, branku otevřel otec, který mě pozval dál - a tam byla jeho manželka v tričku a v kalhotkách - krajkových, zezadu dost průsvitných .... ale já se jakkoliv zareagovat neodvážil, aby nedošlo k trapasu (a ještě ta ženská byla starší než já, otec trochu nepříjemný). Myslím si, že na 90 % se o kandaulismus nejednalo, prostě jen náhoda. Na druhou stranu - stát se to nám v době, kdy manželka ještě s nikým jiným nesouložila, bral bych to jako velký kandaulistický zážitek, že mojí někdo vidí v částečně průsvitných kalhotkách a zrychloval by se mi tep, když bych toho hosta zval dál do domu.

Nedávno mi známý ukazoval rodinné fotky - a byly tam i fotky jeho kojící manželky. Hned to přelistoval dál, vypadalo to, že mu je to trochu trapné a že to byl omyl. Ale byl to omyl nebo "omyl"? :lol: Nekandaulistu by asi nenapadlo tímhle směrem vůbec přemýšlet.
Na nějaké náznaky z doby, kdy mi bylo 20-30 se samozřejmě už ani nepamatuju. Spíš bych tehdy vše vyhodnotil jako náhodu.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
Superwenda
Příspěvky: 79
Registrován: sob 14. led 2017 1:15:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1520
Bydliště: Jih moravy

Re: Nabízel Vám někdo manželku?

Příspěvek od Superwenda »

Tak bohužel...nebo bohudík(?) se mi tohle nestalo. Popravdě nevím jak bych reagoval :lol: Ale co se týče fotek, tak těch jsem viděl vcelku dost. Nevím zda náhodou nebo úmyslně, krom jednoho případu, o kterém můžu na 99% říct, že to byl úmysl :)
Kandaulista531
Příspěvky: 591
Registrován: pát 09. úno 2018 12:50:47
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Som kanda

Re: Nabízel Vám někdo manželku?

Příspěvek od Kandaulista531 »

muf75 píše:Nabízel,ale nebylo to kvůli kandaulismu.Chtěl mít sex s mojí ženou.
A ako to dopadlo?
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Nabízel Vám někdo manželku?

Příspěvek od muf75 »

Kandaulista531 píše:
muf75 píše:Nabízel,ale nebylo to kvůli kandaulismu.Chtěl mít sex s mojí ženou.
A ako to dopadlo?
Nijak.V té době jsme byli spolu chvíli a žena nebyla na nějakou výměnu připravená.
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Nabízel Vám někdo manželku?

Příspěvek od j-dou »

Vzhledem k mé profesi, nejsou podobné nabídky ojedinělé.
Sundin
Příspěvky: 913
Registrován: ned 04. zář 2016 23:44:04
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: som muz ,rad ukazujem zenu a rad sa pozeram na ine zeny ,rad pomenim fotky
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=689

Re: Nabízel Vám někdo manželku?

Příspěvek od Sundin »

j-dou píše:Vzhledem k mé profesi, nejsou podobné nabídky ojedinělé.
Aká je tá profese?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: aradacb75, betegax, Bing [Bot], Boss-Men, centur000, chacaturjan1, coop, fcelimedvidek, Gentus, Google [Bot], idontexist, iva1971, jajsemja2583, Johnny41, kanda99, Lemato, lubos40let, Mason, Mispulin, Showa2, sunar, Superb, tomidl, valair, Weedo, Zajíček a 160 hostů