Nabízel Vám někdo manželku?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Nabízel Vám někdo manželku?

Příspěvek od j-dou »

Profi masáže , včetně ero a tantry.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Nabízel Vám někdo manželku?

Příspěvek od Domkanda »

J-dou:
Už to tu asi padlo, ale kolik ti je a jak staré manželky ti někdo nabízí?
A jak ta nabídka probíhá? :shock:

Muf75:
To zcela chápu. Když byl vztah krátký, nebyl jsem na to připraven ještě asi ani já ;)

Všeobecně:
Samozřejmě, když jsme inzercí sháněli "hosta", tak se objevovaly nabídky výměnou. Nejčastější varianta "Já půjdu do trojky s vámi a potom to zkusíme i s mojí manželkou (přemluvím jí možná)" - to jsem většinou hodnotil tak, že daný chlapík ženskou vůbec nemá. Nebo má, ale ví zcela jistě, že ona by do trojky nešla. Odpovídající se jen snažil zvýšit šance na svůj úspěch, aby jsme si ho vybrali.

Byly i nabídky na čtyřku s výměnou. Jenže když jsme začínali, tak jsem manželku opakovaně ujišťoval, že já po ní nebudu chtít trojku MFF výměnou - pravdivě jsem se bál, že by to byl důvod, proč by manželka nešla ani do MMF. Přiznám se, že na začátku mého reálného kandaulismu mě lákala i trojka MFF nebo čtyřka s výměnou - nejen to zažít, ale i zvědavost na reakce manželky, kdyby mě viděla v akci s jinou holkou. Ale bál jsem se, že ona díky žárlivosti nebude chtít MMF, abych já později po ní nechtěl MFF nebo alespoň čtyřku, tak jsem předem deklaroval, že to sám nechci. Resp. to viselo ve vzduchu (trochu i abych nevypadal hloupě :oops: že já podobné nechci vůbec), že "možná, možná třeba i někdy později", ale jasně bylo domluveno, že to nemá žádnou souvislost a podmínku s tím, že jdeme do MMF.
Později jsme "tak nějak" o MFF a o čtyřce vůbec přestali hovořit :lol: já zjistil, že mi stačí MMF a asi to tak vyhovovalo :mrgreen: i manželce. Později, když byly karty už delší dobu rozdány, tak po mém vyptávání odpověděla, že po její první, druhé trojce MMF, kdybych moc prosil, tak by asi povolila MFF výměnou, ale nevěděla by, jak by se jí to v reálu líbilo. Jetšě později jí došlo, že by moc žárlila a že je moc ráda, že já tak moc nežárlím a dokážu se psychicky srovnat s tím, že se ona miluje s jiným a že je skvělé, že mě to někdy :mrgreen: i vzrušuje.
Zájemce o čtyřku - kteří mi vlastně nabízeli svou manželku jsme tedy nejdříve odmítali s tím, že "nejdříve trojka - a čtyřka možná později" a postupně jsme přešli k "chceme jen trojku, manželka je žárlivější a chceme jí dopřát vzrušení".

Člověk mimo seznamky, X.-chaty a amatéry mi ale manželku nikdy nenabídnul :( Škoda, mohlo by to být také zajímavé
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Nabízel Vám někdo manželku?

Příspěvek od j-dou »

Už jsem starý bobr :lol:

Věk je různý, zatím od cca 25 let nejčastěji +- 40 let. Někdy se objednají na běžnou masáž, při ní pokecáme, zeptají se jaké druhy dělám. Příště se objednají na ero pro paní atd. Někteří se objednají přímo na ero nebo tantru. Někdy to, ty zkušenější vybalí rovnou do telefonu. Je to různé. Záleží na tom, na jaké " úrovni vývoje " už pár je. Nejčastější je, že manžel by chtěl sledovat průběh masáže a jestli ji " nezlomím " na šťastný konec. Často je to také zkouška začínajícího páru, zda to vůbec psychicky dají. Hlavně to není o tom, že ojedu vše, co mi vejde do masérny. Pekař také neukouše všem rohlíkům špičky, že? ;)
Kandaulista531
Příspěvky: 591
Registrován: pát 09. úno 2018 12:50:47
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Som kanda

Re: Nabízel Vám někdo manželku?

Příspěvek od Kandaulista531 »

j-dou píše:Už jsem starý bobr :lol:

Věk je různý, zatím od cca 25 let nejčastěji +- 40 let. Někdy se objednají na běžnou masáž, při ní pokecáme, zeptají se jaké druhy dělám. Příště se objednají na ero pro paní atd. Někteří se objednají přímo na ero nebo tantru. Někdy to, ty zkušenější vybalí rovnou do telefonu. Je to různé. Záleží na tom, na jaké " úrovni vývoje " už pár je. Nejčastější je, že manžel by chtěl sledovat průběh masáže a jestli ji " nezlomím " na šťastný konec. Často je to také zkouška začínajícího páru, zda to vůbec psychicky dají. Hlavně to není o tom, že ojedu vše, co mi vejde do masérny. Pekař také neukouše všem rohlíkům špičky, že? ;)
Závidím ti tvoju robotu a zároveň ti aj gratulujem...
marianl
Příspěvky: 125
Registrován: ned 19. srp 2018 16:23:41
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nabízel Vám někdo manželku?

Příspěvek od marianl »

no je tady někdo kdo by chtěl nabídnout manželku a nebo je tady někdo kdy by to chtěl vyskoušet?? ja tedy jo ale nevím jak na to.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Nabízel Vám někdo manželku?

Příspěvek od Domkanda »

j-dou píše: Věk je různý, zatím od cca 25 let nejčastěji +- 40 let. Někdy se objednají na běžnou masáž, při ní pokecáme, zeptají se jaké druhy dělám. Příště se objednají na ero pro paní atd. Někteří se objednají přímo na ero nebo tantru. Někdy to, ty zkušenější vybalí rovnou do telefonu. Je to různé. Záleží na tom, na jaké " úrovni vývoje " už pár je. Nejčastější je, že manžel by chtěl sledovat průběh masáže a jestli ji " nezlomím " na šťastný konec. Často je to také zkouška začínajícího páru, zda to vůbec psychicky dají. Hlavně to není o tom, že ojedu vše, co mi vejde do masérny. Pekař také neukouše všem rohlíkům špičky, že? ;)
To od 25 je zajímavé. Že jsem kandaulista (aniž bych to slovo znal) jsem si uvědomil už dříve, ale do akce jsme šli poprvé také až později. A myslím, že většina párů k tomu musela nějak "dospět"
Že by chlap koukal na masáž a "doufal", že jí masér zlomí .... to mi přijde jako naprosto neuvěřitelné (mojí by bez domluvy předem a ještě v mé přítomnosti a ještě jako úplně první akci určitě nikdo nezlomil) - podobné doufání mi připadá jako k nezdaru odsouzený pokus - ale třeba to někomu vyšlo.
Jinak dřív jsem byl asi hodně "nevinný" :oops: - když jsme kdysi byli s manželkou na dovolené v zahraničí a uviděl jsem nabídku na "párovou masáž s možností happy endu", tak mě nic nenapadlo a nevinně jsem jí to nabídnul :mrgreen: Měl jsem zkušenost s normální masáží na dvou stolech vedle sebe. Ona ale hned věděla, co to znamená a .... měla pravdu :roll: :oops: Budiž mi trochu omluvou, že tehdy jsem anglicky neuměl skoro nic.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Nabízel Vám někdo manželku?

Příspěvek od j-dou »

Domkanda : Že by chlap koukal na masáž a "doufal", že jí masér zlomí .... to mi přijde jako naprosto neuvěřitelné ..

Já předpokládám, že převážná část o něčem podobném doma mluví, ale chybí odvaha udělat ten poslední krok. Objednat se na ero nebo tantru je to nejednodušší řešení. Po 1,5 hodinové masáži mizí i ty poslední zábrany hodně rychle ;)

Domluvit se s masérem na manželku a dovézt ji na ero masáž, může být ve finále pro manžela velké překvapení :lol:
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Nabízel Vám někdo manželku?

Příspěvek od Domkanda »

J-dou:

Nezažil jsem, takže komentuju podle mých představ. Měl bych pocit, že někdo, kdo doufá, že jí zlomí masáž, žije často s partnerkou, která do ničeho nepůjde. Ale je fakt, že v posledních letech se u masáží posunují hranice a hlavně slovo "tantra" působí na některé ženské jako něco z východu, co se vůbec sexu netýká :mrgreen:

Ale na druhou stranu pochopím, že když se i cudná žena odhodlá tam přijít, že má dalších 90 minut na přemýšlení a uvolnění se.
Já mám podobnou zkušenost z fotografování - kdysi na prvních akcích byla manželka na začátku také vždy rezervovanější a stydlivější a postupem času z ní během focení odpadávaly zábrany 8-)
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Nabízel Vám někdo manželku?

Příspěvek od j-dou »

Taková ruční lymfatická masáž také nemá se sexem nic společného, ale když je žena v některých partiích citlivější, tak může mít honičku, aby se při ní nevzrušila, případně neudělala. ;)
MilujiJiITak
Příspěvky: 74
Registrován: pát 08. čer 2018 7:55:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nabízel Vám někdo manželku?

Příspěvek od MilujiJiITak »

Presne jak pise nahore domkanda. Casto je to tem klukum i jedno. Mam kamarada, ktery mi u sve pritelkyne poslal temer celou vyfocenou kundu (byl to spis venusin pahorek s trochou zarostene upravene carky) s komentem “ hej to je poprve co mam uplne nevyholenou” Pak u druhe holky v nekolikaletem vztahu se me jednou zeptal, jestli bych si ji rad dal, podruhe mi ve znacne opilosti cele spolecnosti dal jeji ruku na prsa a zeptal se “jsou dobre?” a to prosim pred lidmi. A to nemluvim o zadne nizsi spolecnosti, jak psal domkanda, ale vetsinou o dnes uz zacinajicich architektech, lekarich a jinych. Stalo se to, kdyz mi bylo 20. Jenze zase - ja se bavil se spolecnosti spise bohemskych lidi, jeli jsme spise mene ortodoxni styl, underground kluby, ne kavarny.
Toho kamarada znam dlouho a neni to kandaulista, radne jsem si ho proklepl. Proste jen nezna zarlivost a kundu ci pero bere jen jako organ. Uz tehdy mel na konte pres deset vysukanych divek a asi si to vubec nebral k srdci. Coz je skoda. Sam jsem kandaulista, ale miluji si odskocit i za jinymi. Doufal jsem ze mi ji dá :D jake bylo zklamani, kdyz rekl, ze se mu z toho pero rozhodne nepostavi a proste je jen tak zkazeny, ze fotku kundy nepovazuje za nic extra intimniho.
Odpovědět