Konec kandaulismu

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
hisak
Příspěvky: 47
Registrován: stř 13. čer 2018 8:21:43
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Konec kandaulismu

Příspěvek od hisak »

Bude tam viac faktorov, vplyvov, pretoze ako tak citam toto forum, je tych kandulov minimalne niekolko roznych podskupin... napr mna nelaka vidiet tu moju s nadsamcom. Ja som alfa, iny alfa by dostal po pysku. Ja ju chcem vidiet s beta nad ktorym ma ona moc, ale zaroven ktory je dost dobry, aby ju vedel dobre uspokojit.
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Konec kandaulismu

Příspěvek od Domkanda »

Hisak:
Souhlasím, jsi pro mě další "normální" :mrgreen: kandaulista

Rošťák:
Já bych nad tím tak nebádal. Cizí zájem o mou ženu dokládá, že jsem si vybral dobře, že mi jí ostatní závidí - a já jí pár těm chudákům blahosklonně půjčím 8-) Jejich zájem o mou ženu vlastně občas zdvihá i moje sebevědomí :roll:

Všeobecně:
Jo, žalud primárně dělá dobře chlapovi, sekundárně vytahuje z ženy cizí sperma :lol: - na té teorii něco může být a je hoodně vzrušující :!: ale pravdivě na vytahování spermatu jiného může není úplně třeba využít tvar žaludu. Kdo to zažil, tak mi dosvědčí, že když jdu do ženy okamžitě po tom, co jí vystříkal někdo jiný, tak jeho sperma se mi zachycuje na celém penisu - nejen o žalud. :shock:
Mimochodem, je to dost rajcovní pohled - na vlastní péro, které vytáhnu z manželky - a ono je špinavé od mrdky, kterou tam nastříkal někdo jiný :oops: :shock: :shock:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Konec kandaulismu

Příspěvek od KarelK1968 »

Retistran píše:No mě to vzrušuje, baví mě představy, baví mě psát povídky, poslouchat životní situace známých o nevěře apod. :D Ale naživo bych do toho jít nechtěl. Na to si až moc vážím, že je tu pro mě. Možná tak s nějakou, kterou bych bral jako epizodu v životě, ale nic stálého a fatálního.
No jo ale ono jde pravé o manželku nebo aspoň přítelkyni jinak to není ono.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Konec kandaulismu

Příspěvek od KarelK1968 »

Domkanda píše:Rošťák:
Trochu zajímavé téma - tedy občas ti vadí, že jsi kandaulista?
Jo, kdysi mi vadilo, že jsem na to myslel furt. Ale jen jsem na to nechtěl myslet furt, nechtěl jsem o tom stále při sexu mluvit před manželkou.
Ale nikdy jsem se toho nechtěl zbavit. Baví mě to.

Je otázka, jestli nechceš po homosexuálovi, aby se zbavil toho, že je na kluky.
Já to prostě mám v sobě, nezbavím se toho, ani kdybych chtěl. I onanuju s myšlenkami na kandaulismus. Záleží, jak silně je na to někdo fixovaný. Já hodně. Nezbavím se toho a nechci se toho zbavit.

Myslím, že ti, kteří toho nechali, nemají nutkání chodit na tento server. A já sem furt lezu, přestože to tady za moc nestojí


Retistran:
Mám to naopak. S novou ženskou nebudu mít myšlenky na kandaulismus - musím jí nejdřív začít mít rád, cítit, že je moje, chtít i něco pro ní.
S holkou, která by měla být dopředu jen nějakou epizodou, by mě to už vůbec nebavilo - to by byla jen trojka. Kandaulismus je z mého pohledu právě o tom, že to je "tvoje" holka - manželka - partnerka ... a ne jen nějaká buchta, s kterou zrovna šukám
S tim musím souhlasit.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Konec kandaulismu

Příspěvek od KarelK1968 »

rostak píše:Nemyslím si, že by kandaulismus byl jen o rozbíjení společenských konvencí, jak tady zaznělo. Imho je to hlavně zcela proti přírodě a nejen lidské přirozenosti. Nebo znáte v přírodě nějaké zvíře, které by se chovalo jako kandaulista, nebo cuckold?
Podřízenost samici je běžná věc a jen na vůdčí samici záleží jakého samce připustí a ostatni ve smečce mohou jen sloužit.
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Konec kandaulismu

Příspěvek od martin »

rostak píše:Je tady někdo, kdo se rozhodl s tím skončit? Nebo jinak. Klidně napište i vy, co byste s tím rádi skončili, ale nedaří se vám to. Takové vlákno jsem tady asi ještě nevidě
Obdobné vlákno to už je - Pocit osamělosti po kandaulismu
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Konec kandaulismu

Příspěvek od Domkanda »

rostak píše:Tak jsem opět odolal tomu neskutečně silnému pocitu a touze půjčit svoji milovanou.... rozum zvítězil nad plným pytlem a "bull" ostrouhal. Začínají mi psát do vzkazů ti, co to mají stejné a také se tomu snaží čelit. Držím vám palce!
Zakázal jsi jim to?
Pro jednou nebo trvale?
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
eev
Příspěvky: 81
Registrován: ned 30. dub 2017 6:41:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Na sever od Olomouce

Re: Konec kandaulismu

Příspěvek od eev »

rostak píše:Už po několikáté trvale ;-) připadám si jak fetak, co potřetí utekl z léčebny. Ale bohužel, ta závislost je dost silná. Vždycky když máme doma to sexuálně aktivnější období, tak to začnu vytahovat a moje láska se toho ráda chytá. Jak přejde těch pár dnů, zavládne klid. A tak je to měsíc co měsíc. Bojuju a prohravam sám se sebou. Ale od dubna nic reálného nebylo, takže asi dobrý ;-)

Funguje nám to doma jako dost intenzivní předehra, takže to dá se říci plní svůj účel. Moje láska si píše teď i s jinými chlapy, tak nevím, jak to mám chápat. Jestli pochopila, že s někým jiným bych to vnímal pozitivněji, nebo to chce přenést do te virtuální roviny na telefon a skype? Nechám se překvapit.
A jaká byla reakce Kapky, když jsi jim to zakázal? A reakce tvojí lásky?, kromě toho, že si píše i s jinými muži?
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Konec kandaulismu

Příspěvek od Domkanda »

rostak píše: Jinak me se nelibi moc to slovo zakazal jim to. Ja nimu z nich nic nezakazal. Oba jsou svepravni a dospeli na to, abych jim neco zakazoval. Ale moje laska je rozumna a pozna, kdy mi to dela dobre a kdy prevazuje ten negativni pocit. Takze mnohokrat to zrusila ona jednoduse proto, ze jsem se po probuzeni neusmival. Toho si dost cenim. I kdyz vim, ze kdyby byla trochu mrcha, tak bych nic nenadelal a ona by s nim na tu schuzku odesla. Stalo by mi z toho asi docela jiste pero. Ale z pohledu partnerskeho souziti by to asi nebylo dobre.
To je velmi zajímavě formulováno.
Tak se mi to líbí. Mělo by to dělat dobře primárně tomu páru. Také jsme akci zrušili, když jsme se na ní necítili - primárně to bylo spíš nějakou předchozí partnerskou hádkou. I ta pauza potom mohla být delší - aniž by jsme si předem domlouvali jakoukoliv pauzu, natož její délku.
A ano, péro stojí, ať už to z jakéhokoliv důvodu partnersky-vztahově zrovna nechceš - jen zrovna neřekneš, že zrovna nemáš chuť. Nemáš a stejně se ti při tom pohledu postaví :roll:

Ona většina žen má vůči něčemu podobnému (nevěra, kandaulismus) nejdříve docela slušné společenské zábrany. Pravdivě, ženskou, která by ty zábrany nejdříve neměla, bych určitě nechtěl, kandaulismus by mě s ní nebavil.
Zároveň z mé zkušenosti upozorním, že prakticky hned po první fyzické zkušenosti jsou pro příště podobné zábrany - mnohem menší :roll:
Stále samozřejmě zůstává nějaká linka, která se nepřekračuje, něco, co je přes míru - ale ta míra se stále mírně posunuje 8-) Když už to vypadá, že jí nejde kam posunout (protože třeba do zcela veřejného přiznání kandaulismu by jsme nikdy nešli), tak se alespoň posouvají - tedy zmenšují a zkracují nějaké váhavé myšlenky předem a nějaké případné výčitky poté.

Zároveň jsem si i já brzy uvědomoval (možná podvědomě i před naším poprvé), že "co se stalo, nejde odestát". Že to už s námi zůstane - myslím ty posunuté společenské a vztahové zábrany.
Také jsem si říkal, co kdybych to někdy opravdu zakázal - jak by k tomu přistoupila? Logicky - kdybych byl ve svém zákazu striktní, asi by se nehádala a nepřesvědčovala mě. Ale nestala by se z ní třeba tajná hot wife? (jak ten termín běžně nepoužívám)

A Rošťáku - osobně - mám to tedy chápat, že ti vadil Kapka, protože jsi cítil, že to ze sexu leze do vztahu, ale nevadil by ti nový milenec?
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Odpovědět