Konec kandaulismu

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
lubo
Příspěvky: 146
Registrován: pát 04. lis 2016 10:02:28
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Manželku priťahujú dominantejší mladší muži, je naklonená experimentom, nerada sa ukazuje na verejnosti, mala vzťah s iným mužom a páči sa mi to
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1207

Re: Konec kandaulismu

Příspěvek od lubo »

Mňa to chytá tak sporadicky. Manželka síce milenca nemá (aspoň myslím) ale páči sa jej jeden možno viacerí muži. No je zdržanlivá a tvrdí, že som v druhej puberte. Sem tam, keď ma naštve, čo ženy robia bežne, zmenim sa na neriadenu strelu a buď ju poriadne vyšukám, alebo sa povadime a chvíľu je tichá domácnosť. Potom jej spomeniem grupak napr. mmf a prevaluje očami. Potom si nasadim klietku a spestrujem si život ako viem. Ja som taký obojzivelnik, z kukolda na bulla za pár sekúnd a naopak. Nevyznam sa v sebe. Grupak sme už absolvovali na chate s jej bývalým frajerom a bolo to pekné. Často mám chuť si to zopakovať no aj sa bojím aby sa náš vzťah metozpadol. Máme malé deti.
petrhall
Příspěvky: 87
Registrován: úte 23. úno 2016 19:36:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1087

Re: Konec kandaulismu

Příspěvek od petrhall »

Díky sve submisivni povaze žiji již ve druhem manželstvi jako cuckold Má podřizenost ve vztahu mě plně uspokojuje ale je pravda že někdy přijdou myšlenky že ta ma vrozena submisivita je vlastně prokleti
Vím však že v běžnem vztahu bych žit nedokazal /vyzkoušeno po rozvodu kdy jsem si par takovych vztahu zkusil/
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Konec kandaulismu

Příspěvek od Retistran »

No mě to vzrušuje, baví mě představy, baví mě psát povídky, poslouchat životní situace známých o nevěře apod. :D Ale naživo bych do toho jít nechtěl. Na to si až moc vážím, že je tu pro mě. Možná tak s nějakou, kterou bych bral jako epizodu v životě, ale nic stálého a fatálního.
Domkanda
Příspěvky: 1567
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Konec kandaulismu

Příspěvek od Domkanda »

Rošťák:
Trochu zajímavé téma - tedy občas ti vadí, že jsi kandaulista?
Jo, kdysi mi vadilo, že jsem na to myslel furt. Ale jen jsem na to nechtěl myslet furt, nechtěl jsem o tom stále při sexu mluvit před manželkou.
Ale nikdy jsem se toho nechtěl zbavit. Baví mě to.

Je otázka, jestli nechceš po homosexuálovi, aby se zbavil toho, že je na kluky.
Já to prostě mám v sobě, nezbavím se toho, ani kdybych chtěl. I onanuju s myšlenkami na kandaulismus. Záleží, jak silně je na to někdo fixovaný. Já hodně. Nezbavím se toho a nechci se toho zbavit.

Myslím, že ti, kteří toho nechali, nemají nutkání chodit na tento server. A já sem furt lezu, přestože to tady za moc nestojí


Retistran:
Mám to naopak. S novou ženskou nebudu mít myšlenky na kandaulismus - musím jí nejdřív začít mít rád, cítit, že je moje, chtít i něco pro ní.
S holkou, která by měla být dopředu jen nějakou epizodou, by mě to už vůbec nebavilo - to by byla jen trojka. Kandaulismus je z mého pohledu právě o tom, že to je "tvoje" holka - manželka - partnerka ... a ne jen nějaká buchta, s kterou zrovna šukám
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Domkanda
Příspěvky: 1567
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Konec kandaulismu

Příspěvek od Domkanda »

Rošťák:
Koukám, že tě to fakt bere a přemýšlíš, jak přestat kouřit

S tou homosexualitou máš vlastně pravdu. Mě to napadlo už kdysi, jak se rozezná "pravý kandaulista" - když jsem si uvědomil, že s myšlenkami na kandaulismus onanuju, furt to vytahuju před manželkou a pod. Ale je fakt, že mě baví holky i bez kandaulismu - byť i v tom případě na to občas myslím v duchu.

Určitě to nevidím jenom sluníčkově, rizika tady jsou. Proto jsme nikdy nešli do nějakého známého, vždy to byl jen anonym na sex. Samozřejmě, když se ten samý anonym opakoval podesáté, přestával být anonymem - ale stále nevěděl, kde bydlíme, neměl naše normální telefonní čísla, maily ... Slovy mojí ženy "Sex ve třech (kandaulismus nepoužíváme) je třešničkou na dortu našeho sexuálního života". Nevím, do jaké míry je to běžné, výjimečné, dokázat to oddělit
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Aevictus325
Příspěvky: 12
Registrován: ned 29. črc 2018 14:56:23
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Konec kandaulismu

Příspěvek od Aevictus325 »

Domkanda píše:Rošťák:
Určitě to nevidím jenom sluníčkově, rizika tady jsou. Proto jsme nikdy nešli do nějakého známého, vždy to byl jen anonym na sex. Samozřejmě, když se ten samý anonym opakoval podesáté, přestával být anonymem - ale stále nevěděl, kde bydlíme, neměl naše normální telefonní čísla, maily ... Slovy mojí ženy "Sex ve třech (kandaulismus nepoužíváme) je třešničkou na dortu našeho sexuálního života". Nevím, do jaké míry je to běžné, výjimečné, dokázat to oddělit
Tady Domkanda uhodil hřebíček na hlavičku. Mně se to vysralo. Ale nemyslím si, že se to dá generalizovat. Je velký rozdíl v pojetí u kazdeho individua. Někteří lidé, kteří se dají dohromady, jsou zvyklí na otevřenější sexuální život, jiní ne. U někoho je to evolucí, u někoho revolucí. A především - je rozdíl mezi lidmi v tom, jak berou sex. Jako intimní proces a jako zábavu, nahota jako přirozenost x nahota jako intimita. Myslím, že žádné vaše spory předem nemají smysl. Anonymní milenci x jeden stálý.... kolik bylo různejch lidí, tolik bylo různejch příběhů. A v neposlední řadě, dominant se submisivní holkou (která
nemá už z principu vůli pro samostatné změny, rozchod apod.) to vede jinak, než někdo, komu dělá dobře podávání reportů z polosamostatné aktivity ženy.
Po svem rozchodu jsem hodně prasil. Bylo mi teprve 23, vysral jsem se na zkoušky ve škole a nekolik predmetu opakoval až za rok, zacal jsem chlastat, kourit a navazovat znamosti s kdekým. Nabral jsem hodně zkušeností s lidmi. A vím jak se vztahy, zvlášť v oblasti kandaulismu, můžou lišit. Viděl jsem vztahy kde to funguje skoro pred piedestalem dokonalosti - i naopak. Řekl bych, že pošukávání partnerů a partnerek jinde a větší či menší až žádná míra tolerance je normou. Kandaulistické téma - nevěra nebo do určité míry tolerované šukání partnera jinde je obrovsky beznou vecí.
Samozrejme jsme na foru, kde se jedná o plánovanou záležitost. Když jsem s tím začal, než se mi to zesralo, myslel jsem kdovíjak nejsem exot. Když jsem poznal mnoho lidí. Až s podivem jsem zjistil jak mnoho impulsů je běžných.
Oukej- abychom si rozuměli kandaulismus tu asi bereme jako plánované ukazování partnerky (nebo více) a užívání si toho ze strany muže.
Jenže málokdo zná vůbec to slovo kandaulismus a definuje se touto úchylkou řekněme. U lidí co v podstatě toto slovo ani neznají jsem se ve velkém setkal s kandaulistickým tématem (definujme si jej jako obrazy ze života, které pro lidi znalé definice, jasně patří do kandaulismu.
S kandaulistickým tématem jsem se setkal neskonale často u párů, které by se mnohdy označili pro neznalost jako normální.
Zpochybněme už jen samotné společenské normy. Trojka je normální experiment pro dnešní mladou generaci. Půjčování přítelkyne k ošukání jinym, kazdy se vam vysmeje, bud pomlouvat nebo bude šokován. Přitom z mé vlastní zkušenosti. Trojky jsou hlavně mmf. Kdy se jeden cizinec a partner věnuje přítelkyni. A samozrejme často to sklouzne k tomu, že partner se dívá, hladí a nový nepoznaný milenec šuká.
Rozbíjíme konvence, které jsou falešné. JAKMILE POZNATE TERMIN KANDAULISMUS, PUVODNE SVOBODNOU MYSL PODRIZUJETE TERMINU A JSTE OMEZENI.
Ja jsem tyhle praktiky zavrhl a nedelam je. Presto jsem presvedcen ze u spravne nastavenych lidi a u jejich prirozenosti, kdyz je prirozenost odpovidajici - je to naprosto neproblematicka zalezitost. Zalezi na individualnim osobnim pribehu.
Aevictus325
Příspěvky: 12
Registrován: ned 29. črc 2018 14:56:23
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Konec kandaulismu

Příspěvek od Aevictus325 »

rostak píše:Nemyslím si, že by kandaulismus byl jen o rozbíjení společenských konvencí, jak tady zaznělo. Imho je to hlavně zcela proti přírodě a nejen lidské přirozenosti. Nebo znáte v přírodě nějaké zvíře, které by se chovalo jako kandaulista, nebo cuckold?
A co biologické vyrovnávání se s znásilněním? Není v přírodě nic přirozenějšího než znásilnění/ zmocnění se samic a vyrovnání se s tímto osudem.
Ať už u exotických dželad nebo u goril z Konga.
Přirozenost alfa samectví a tvrdého držení samic je mýtus, to potřebuje jen mizivé % alfa samců, kterých je přirozeně menšina. To ta většina poražených potřebuje vyrovnávací mechanismy. Přijímám konkurenční teorie. Ale nemluvte mi tady o tom, že kandaulismus je vlastně okrajový nesmysl. Tak možná v postmoderní mimopřirozené hlídané společnosti. To ale není o nepřirotenosti - možná tak téhle společnosti.
revolver
Příspěvky: 49
Registrován: pon 17. říj 2016 9:10:13
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1143

Re: Konec kandaulismu

Příspěvek od revolver »

rostak: jenze tohle sis mel rozmyslet predtim, nez si tu pandorinu skrinku otevrel...
Pujcovanimanzelky
Příspěvky: 573
Registrován: stř 06. led 2016 13:39:59
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár, kde On je kanda a Ona manželka, která to pro něj "dělá"

Re: Konec kandaulismu

Příspěvek od Pujcovanimanzelky »

rostak píše:
revolver píše:rostak: jenze tohle sis mel rozmyslet predtim, nez si tu pandorinu skrinku otevrel...
To máš pravdu. Dnes už bych taky nezačínal kouřit. Ale člověk je tvor chybující. Důležité je, jestli se dokáže včas vzpamatovat a obrazně se postavit na nohy, nebo se nechá svým zlozvykem srazit až na dno.
Podle mě jsou to jenom kecy, že jakmile se ženská jednou vyspí s jiným, není cesty zpět. Přečti si jen tohle fórum, kolik ženských se nechalo ukecat do trojky, nebo aby se vyspaly s jiným a sex s ním se jim tak nelíbil, že na další schůzku už nekývly. Jasně, když ti ženská mává rozvodovými papíry před nosem, nebo se odstěhuje, už je asi pozdě začít něco zachraňovat. Ale ve chvíli, kdy "jste to párkrát zkusili", s chlápky, co by se dali spočítat na prstech jedné ruky a nikdo z nich nestál té ženě za to, aby nějak usilovala o to, vidět ho, pak se ptám, proč by se s tím nedalo mávnutím rukyskončit?

Jde jen o to, jestli si tě ta ženská ještě váží, nebo už jsi jenom onuce. Je tady pár lidé, o kterých si myslím, že u nich už opravdu není cesty zpět. Možná v dalším vztahu. Ale většina chlapů, co s kandaulismem jenom koketují by si to dle mého názoru doma ještě dokázalo urovnat.

Naprosty souhlas...moje zena mela tri jine, ctvrty se rysuje...mozna i dnes :) ale to je jedno...pokud to ma holka srovnane a neohrozi to vztah, pripadne to dela jen pro manzela..muzes to utnout kdykoli...moje pred kazdou akci rekne, ze pokud neco at reknu a hned to skonci..vim ze je se mnou stastna, zamilovana a i proto to dela...protoze vi ze to chci a ze ji za to jeste vic miluju...pokud s tim nekdo resi problemy nebo jejich vztah je neuprimny, pak je to zrejme cesta ke konci...vztah na takove hratky musi byt pevny a uprimny...
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Konec kandaulismu

Příspěvek od seedLover »

Nevidel bych to tak cerne. Zalezi na tom, jak to ta zenska vnima. Jestli je to pro ni jenom sex a nebo v tom ma nejake city a travi s bullem hodne casu. Podle toho co jsi tady rostaku psal, tak si myslim, promin mi uprimnost, ze jste to prehnali. Prerostlo vam to do osobni roviny, z kapky se stal vice milenec, nez bull a ty jsi prisel o tu rozhodovaci roli. Tim jak ses tady nekolikrat nechat verejne postavit do role toho, co doma poslusne ceka, az se mu manzelka vrati ze sukacky, ses asi dostal do pozice, ktera ti nesedi. Myslim si, ze kdyby se rostaci schazela s kapkou jenom na sex a neresily byste pocasi, konstelaci hvezd a nebo evoluci cloveka, uzili byste si to vsichni mnohem vice a my bysme treba konecne videli nejake sexy fotky :-) Promin za uprimnost, ale pripada mi, ze ses s tim jenom nesrovnal a tak se nam ted vsem snazis predkladat duvody, proc to, co delame, je spatne.
Odpovědět