Vzrusuje vas to aj ked nieste nadrzani?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
hisak
Příspěvky: 47
Registrován: stř 13. čer 2018 8:21:43
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Vzrusuje vas to aj ked nieste nadrzani?

Příspěvek od hisak »

Zaujimalo by ma, ci vas vzrusuje predstava, ze si vasa zena poriadne uziva s inym, iba ked ste nadrzani, alebo sa vam to paci aj ked sa vystriekate?

Mna osobne to bere iba ked som nadrzany.


Technicka: ako mozem vytvorit hlasovanie?
moon28
Příspěvky: 78
Registrován: úte 27. čer 2017 8:26:32
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Pár slov o nás: jsme par.. a ja to mam fakt rada.. ale podle sebe;)
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1187
Bydliště: Kladno

Re: Vzrusuje vas to aj ked nieste nadrzani?

Příspěvek od moon28 »

dobra otazka!
mozna bych se i ja zeptala, jestli vas ta predstava vzrusuje, kdyz nejste opili..
moje zkusenost s manzelem je takova, ze ho to vzrusuje nejvic prave kdyz je nadrzeny a opily.. to padaji veskere zabrany.
Uživatelský avatar
samtron17
Příspěvky: 40
Registrován: sob 02. kvě 2015 10:43:57
Pár slov o nás: Líbí se mi obě role. Role bulla i kandy. Záleží na tom, jestli přítelkyni mám nebo ne. Teď žádnou nemám, rád bych našel buď pár nebo holku, které se kandaulismus líbí :)

Re: Vzrusuje vas to aj ked nieste nadrzani?

Příspěvek od samtron17 »

Také mě to samozřejmě nejvíce vzrušuje v nadrženosti. S bývalkou snad nebyl sex, kde bychom nefantazírovali velmi barvitě o tom, jak ji nechám ošukat jiným a ona poslušně podrží. Bylo to velmi vzrušující. Na realizaci nedošlo, rozešli jsme se dříve. Ale ten rozdíl mezi tím, jak to vnímám, když jsem nadržený a po orgasmu je enormní. Ale poměrně rychle se to zase vrátí na takovou tu hladinu příjemné představy :) Ale reálnou zkušenost stále ještě nemám, je otázka, jak bych reagoval. Strašně moc by záleželo na té holce, jak by se k tomu postavila. Pokud by to i ona brala jako zpestření a společný zážitek, bylo by to fajn a hezké. Nejhorší by bylo do toho holku natlačit, aby z toho pak měla výčitky, to by padlo i na mě. Nejhůř bych se cítil u holky, která by jen využívala tuhle mou stránku k vlastnímu prospěchu, to bych nedal vůbec. Musí to být vyrovnané, chtít to oba a pro společný zážitek a potěšení, ne jeden na úkor druhého.
Líbí se mi obě role. Role bulla i kandy. Záleží na tom, jestli přítelkyni mám nebo ne. Teď žádnou nemám, rád bych našel buď pár nebo holku, které se kandaulismus líbí :)
Na amatérech mám nick amandos

P.S.: Avatar je můj, žádná fotka stažená z netu.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Vzrusuje vas to aj ked nieste nadrzani?

Příspěvek od seedLover »

moon28 píše: moje zkusenost s manzelem je takova, ze ho to vzrusuje nejvic prave kdyz je nadrzeny a opily.. to padaji veskere zabrany.
To padají VEŠKERÉ zábrany :-) Je to skutečně kandaulista? Není to jen opilec? :shock: :cry:
moon28
Příspěvky: 78
Registrován: úte 27. čer 2017 8:26:32
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Pár slov o nás: jsme par.. a ja to mam fakt rada.. ale podle sebe;)
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1187
Bydliště: Kladno

Re: Vzrusuje vas to aj ked nieste nadrzani?

Příspěvek od moon28 »

seedLover píše:
moon28 píše: moje zkusenost s manzelem je takova, ze ho to vzrusuje nejvic prave kdyz je nadrzeny a opily.. to padaji veskere zabrany.
To padají VEŠKERÉ zábrany :-) Je to skutečně kandaulista? Není to jen opilec? :shock: :cry:
vidim to tak..
hisak
Příspěvky: 47
Registrován: stř 13. čer 2018 8:21:43
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Vzrusuje vas to aj ked nieste nadrzani?

Příspěvek od hisak »

rostak píše:Od opilého člověka bych si nenechal diktovat. Po vystřízlivění bych teprve bral ohled na jeho názor. Do te doby ať si pustí fotbal, nebo otevře utopence.
Mierna pripitost moze pomoct iba odhalit skutone tuzby. Velka opilost je uz nanic vo vsetkych smeroch.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Vzrusuje vas to aj ked nieste nadrzani?

Příspěvek od dark »

hisak píše:
rostak píše:Od opilého člověka bych si nenechal diktovat. Po vystřízlivění bych teprve bral ohled na jeho názor. Do te doby ať si pustí fotbal, nebo otevře utopence.
Mierna pripitost moze pomoct iba odhalit skutone tuzby. Velka opilost je uz nanic vo vsetkych smeroch.
Moon píše opilý. To je špatné, souhlasím. Kandaulismus je stimulace. Stejně jako alkohol. Je možné, že její manžel se opíjí jak chlastem, tak kandaulismem. Naštěstí závislost na alkoholu se dá léčit :-)
moon28
Příspěvky: 78
Registrován: úte 27. čer 2017 8:26:32
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Pár slov o nás: jsme par.. a ja to mam fakt rada.. ale podle sebe;)
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1187
Bydliště: Kladno

Re: Vzrusuje vas to aj ked nieste nadrzani?

Příspěvek od moon28 »

dark píše:
hisak píše:
rostak píše:Od opilého člověka bych si nenechal diktovat. Po vystřízlivění bych teprve bral ohled na jeho názor. Do te doby ať si pustí fotbal, nebo otevře utopence.
Mierna pripitost moze pomoct iba odhalit skutone tuzby. Velka opilost je uz nanic vo vsetkych smeroch.
Moon píše opilý. To je špatné, souhlasím. Kandaulismus je stimulace. Stejně jako alkohol. Je možné, že její manžel se opíjí jak chlastem, tak kandaulismem. Naštěstí závislost na alkoholu se dá léčit :-)
chlapi, kdyby to bylo na me, mel by se lecit i z toho kandaulismu. stal se na tom obojim tak trochu zavislym:) ..
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Vzrusuje vas to aj ked nieste nadrzani?

Příspěvek od dark »

A co kdybys jej odstavila moon? Pomohlo by to? Nebo by byl agresivni a mel by abstinencni priznaky?
moon28
Příspěvky: 78
Registrován: úte 27. čer 2017 8:26:32
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Pár slov o nás: jsme par.. a ja to mam fakt rada.. ale podle sebe;)
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1187
Bydliště: Kladno

Re: Vzrusuje vas to aj ked nieste nadrzani?

Příspěvek od moon28 »

on by chtel v realu zazit pribehy, popisovane zde na foru jako 'povidky'.. nechape, ze jsou to pohadky, nekdy sice inspirovane nejakou realnou zkusenosti, ale porad jenom pohadky okorenene fantazii pisatelu..
nam jeho kandovstvi vztah spis nici nez obohacuje.. kandovstvi, stejne ja8ko dobry alkohol:) muze byt mozna 'koreni' pro nudu ve vztahu, ale naduzivani vede k zavislosti a pak do lecebny. a u nas? vite-li o nejake lecebne
pro kandy, dejte vedet.. nas vztah uz to asi nezachrani, ale mozna ten jeho pristi, bude-li ho jeste schopen. a klientem dr.Nespora uz by mel byt davno.. ze bude abstinovat slibuje, ale jen slibuje.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 018807, Atlantis2424, Bing [Bot], dergaer, getto, Google [Bot], guxik, Ibeline, Louxorko, manzele789, Men1237, mirek11, moby2, NepAl1967, Pfiff, rioxa, Rubar, sergo, Sportman95, streamer80, subikddik99, wagen a 173 hostů