Vzrusuje vas to aj ked nieste nadrzani?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Osel
Příspěvky: 480
Registrován: sob 23. pro 2017 12:39:57
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1283

Re: Vzrusuje vas to aj ked nieste nadrzani?

Příspěvek od Osel »

Vzrusuje stale. Muj milacek je moje bohyne a ja jeji cuckold.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzrusuje vas to aj ked nieste nadrzani?

Příspěvek od KarelK1968 »

moon28 píše:on by chtel v realu zazit pribehy, popisovane zde na foru jako 'povidky'.. nechape, ze jsou to pohadky, nekdy sice inspirovane nejakou realnou zkusenosti, ale porad jenom pohadky okorenene fantazii pisatelu..
nam jeho kandovstvi vztah spis nici nez obohacuje.. kandovstvi, stejne ja8ko dobry alkohol:) muze byt mozna 'koreni' pro nudu ve vztahu, ale naduzivani vede k zavislosti a pak do lecebny. a u nas? vite-li o nejake lecebne
pro kandy, dejte vedet.. nas vztah uz to asi nezachrani, ale mozna ten jeho pristi, bude-li ho jeste schopen. a klientem dr.Nespora uz by mel byt davno.. ze bude abstinovat slibuje, ale jen slibuje.
Moon ale abstinence znamena neužívat zakzr zadny sex
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Vzrusuje vas to aj ked nieste nadrzani?

Příspěvek od Domkanda »

Samozřejmě že když nejsem nadržený, že mě to vzrušuje řádově méně.
Takže vystříkat se výrazně dřív než milenec je dost velká výzva :mrgreen:
V tomhle směru byla největší výzva souložit s manželkou předchozí večer, souložit s ní v ten den ráno, po příchodu na akci si v rámci předehry trochu s její pomocí vyhonit a následně sledovat, jak ona začíná souložit s někým jiným :oops: Najednou to byl úplně jiný pohled :x
Takže v naprosté většině stříkám jako poslední já.
Akci jsme i zrušili, když jsme se pohádali a hrozilo, že bych byl víc naštvaný než vzrušený
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Vzrusuje vas to aj ked nieste nadrzani?

Příspěvek od Domkanda »

moon28 píše: pát 15. čer 2018 15:38:48 on by chtel v realu zazit pribehy, popisovane zde na foru jako 'povidky'.. nechape, ze jsou to pohadky, nekdy sice inspirovane nejakou realnou zkusenosti, ale porad jenom pohadky okorenene fantazii pisatelu..
nam jeho kandovstvi vztah spis nici nez obohacuje.. kandovstvi, stejne ja8ko dobry alkohol:) muze byt mozna 'koreni' pro nudu ve vztahu, ale naduzivani vede k zavislosti a pak do lecebny. a u nas? vite-li o nejake lecebne
pro kandy, dejte vedet.. nas vztah uz to asi nezachrani, ale mozna ten jeho pristi, bude-li ho jeste schopen. a klientem dr.Nespora uz by mel byt davno.. ze bude abstinovat slibuje, ale jen slibuje.
Úmyslně oživuju staré, ale zajímavé téma.
Zvlášť Exkanda bude mít z příspěvku uživatelky Moon radost :lol:

Tak si říkám , že cuckoldi, co mají zakázáno stříkat, jsou vlastně srabi. Jak by se dívali na sex své partnerky s jiným, kdyby naopak museli honit 2x denně?
Já jsem předem věděl, že budu chtít stříkat až jako druhý. Také jsem časem z výzkumných důvodů prubnul, jaké to je - stříkat jako první a pak se ještě dívat :roll:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
wiking
Příspěvky: 131
Registrován: sob 16. bře 2019 14:35:37
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Vzrusuje vas to aj ked nieste nadrzani?

Příspěvek od wiking »

Ja by som moju dal vysukat a vzrusenie je obrovske ked o tom hovrime , aj ona chce .Len sa boji ze ked ju vysuka iny tak uz bude chciet byt s nim a nie so mnou( hoci vie ze by mohla sukat dalej a s dalsimi ) . tak rozmyslame ze ju nechame vysukat aspon 3 naraz aby to islo len o sex.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzrusuje vas to aj ked nieste nadrzani?

Příspěvek od KarelK1968 »

moon28 píše: pát 15. čer 2018 9:48:27 dobra otazka!
mozna bych se i ja zeptala, jestli vas ta predstava vzrusuje, kdyz nejste opili..
moje zkusenost s manzelem je takova, ze ho to vzrusuje nejvic prave kdyz je nadrzeny a opily.. to padaji veskere zabrany.
Řekl bych že neustále, jen se méně za sebe stydím když mám 1promile pod kůži za svojí uchylku. A za to že ta moje šuká s jiným.
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Vzrusuje vas to aj ked nieste nadrzani?

Příspěvek od Mispulin »

Domkando: Ta moon fakt svou výpovědí nahrává Exkandovi na smeč.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzrusuje vas to aj ked nieste nadrzani?

Příspěvek od KarelK1968 »

KarelK1968 píše: ned 17. čer 2018 0:13:55
moon28 píše:on by chtel v realu zazit pribehy, popisovane zde na foru jako 'povidky'.. nechape, ze jsou to pohadky, nekdy sice inspirovane nejakou realnou zkusenosti, ale porad jenom pohadky okorenene fantazii pisatelu..
nam jeho kandovstvi vztah spis nici nez obohacuje.. kandovstvi, stejne ja8ko dobry alkohol:) muze byt mozna 'koreni' pro nudu ve vztahu, ale naduzivani vede k zavislosti a pak do lecebny. a u nas? vite-li o nejake lecebne
pro kandy, dejte vedet.. nas vztah uz to asi nezachrani, ale mozna ten jeho pristi, bude-li ho jeste schopen. a klientem dr.Nespora uz by mel byt davno.. ze bude abstinovat slibuje, ale jen slibuje.
Moon ale abstinence znamena neužívat zakzr zadny sex
Přesně, a po čase to vede k mentální impotenci.
exkandaulista
Příspěvky: 1851
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Vzrusuje vas to aj ked nieste nadrzani?

Příspěvek od exkandaulista »

Mispulin píše: sob 02. bře 2024 16:36:15 Domkando: Ta moon fakt svou výpovědí nahrává Exkandovi na smeč.
Problem je že takhle to vidí všechny ženy.
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Vzrusuje vas to aj ked nieste nadrzani?

Příspěvek od Mispulin »

Exkando: Dovolím si tě poopravit... Podle mého né všechny, ale 80% určitě.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Amazon [Bot], Capri, DawePL, donkey_pair, Jupiter, korssy, ktoiny, Kvietok22, mata-1, mloky, moby2, NepAl1967, Old_Lake, Romik07, Student123, taylor17, wagen, wolferan a 183 hostů