Mlada si v zahranici odmieta najst milenca, co s tym? :D

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
hisak
Příspěvky: 47
Registrován: stř 13. čer 2018 8:21:43
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Mlada si v zahranici odmieta najst milenca, co s tym? :D

Příspěvek od hisak »

Mometalne sme koli praci s dlhodobou priatelkou fyzicky vzdialeni, takze sex nemame casto. Ja by som jej ale doprial castejsie. Navrhol som jej, aby si nasla milenca. Ale ona o tom nechce ani pocut. Tvrdi, ze nemoze mat sex len tak s niekym inym, kym ma rada mna. Tak isto ma negativny pohlad na jednorazovky, kedze v mladosti ich par mala a taky styk jej neprinasal uspokojenie(co si ale nemyslim zeby bol teraz stale problem).

Pritom vie ze som kanaulista, uz som jej viac krat navrhoval, aby mi natocila video, ako niekomu fajci, dokonca suhlasila, ale nebolo s kym, takze to zostalo nezrealizovane.

Podla toho ako ju poznam, som presvedceny, ze keby som jej niekoho poslal pred dvere, by sa nakoniec nechala vojet a potom by uz zabrany nemala. Ale kedze je v zahranici ja jej chlapa nenajdem. A kym ma mentalny blok "ze sa to nema" jej to nestoji za to ho hladat.

Nejaky napad, ako prekonat prvotny blok?
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Mlada si v zahranici odmieta najst milenca, co s tym? :D

Příspěvek od DrGarden »

Ja som na tom podobne, hoci neodmieta si niekoho nájsť, je v tom dosť "náročná". Žene to prospeje keď má milenca, je spokojnejšia, vyrovnanejšia a milšia ku svojmu mužovi. Dbá o seba a naopak, muž to vie.. vie že je žiadaná a je spokojný že má tak atraktívnu partnerku. Poradiť je však dosť problém, chce to asi pozitívnu skúsenosť
Odpovědět