Dovolená a co následovalo

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Droxx
Příspěvky: 28
Registrován: ned 06. srp 2017 22:23:54
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Hledáme milence a milenku nebo pár

Dovolená a co následovalo

Příspěvek od Droxx »

Zdravím všechny, dnes jsem měl překvapení od manželky. Máme už dlouholeté kamarády se kterými jsme teď byli na dovolené v Chorvatsku. Manželka začala před necelým rokem přemýšlet o tom, že bychom si mohli trošku zpestřit sexuální život a najít si nějaký pár na výměnu partnerů. Našli jsme za tu dobu dva a ani jeden nebyl přesně to co bychom si představovali. No a teď na dovolené s Markem a Lenkou (jsou stejně stáří jako my s manželkou 31 až 32 let) jsme zjistili, že mají podobné choutky jako my. Mára je bývalý spolužák manželky že základky a můj dlouholetý kamarád také z dob základky. S manželkou nás seznámil on, takže mu vděčíme za nás vztah... Jednou takhle večer asi třetí den dovolené jsme uložili děti do postele a šli se bavit s Márou a Lenkou k nim na apartmán. Chvíli jsme popíjeli blbnuli a bavili se, když najednou Marek řekl... Teda to je noc, přímo stvořená na pořádnej grupáček. Já jsem to přešel v podstatě bez povšimnutí, jen jsem se zasmál. Ale manželka se toho hned chytla, dloubla do mě a poseptala mi jestli jim to nenavrhneme. Nevěděl jsem jak do toho, tak jsem pokrčil rameny a řekl manželce že uvidíme jak se to vyvine. Popíjeli jsme dál, hráli karty a kecali. Když v tom Lenka vyhrkla, když by jsme hráli svlékací pokr, už by jste byli nazí... Na to jsem odvětil, tak můžeme, s tím problém nemáme, podíval se na manželku a zeptal se jí "nebo snad jo?" Určitě ne, ještě se uvidí kdo tady bude nahý dřív odpověděla manzelka a smála se. Když už jsem já měl jen trencle a manželka s Lenkou byli jen ve spodním prádle řekl Marek který byl ještě pořád skoro oblečený, vsadím vše včetně svojí manželky proti té tvé že tě teď porazím. S manželkou jsme se na sebe podívali a pousmáli se na sebe. Tak dobře, pokud vyhraješ můžeš si se mnou dělat co jen budeš chtít ale když vyhraje Víťa (to jsem já, mimochodem manželka je Jana) tak si zase bude moct on dělat co bude chtít s Lenkou. Platí vykřikla Lenka a dychtivě čekala co kdo má za karty. Když jsme vyložili na stůl ukázalo se, že má Marek lepší karty... Sakra, vyhrknul jsem, no co už sázka je sázka! Tu máš mou ženu, buď na ni hodný a podal jsem mu její ruku. Uchopil jí a řekl, neboj budu něžný a smál se. Jana na to odpověděla, nemusíš být něžný, jen se ukaž co v tobě je! To jsem jen koukal s otevřenou pusou a čekal co bude... Jana a Marek se zvedli a šli z verandy dovnitř, drželi se za ruce a mizeli mi ve tmě. Jak jsem tak vejral do té tmy a říkal si, co asi tam budou vše dělat najednou mě Lenka chytila za penis a říkala mi, sice si nevyhrál ale jako cenu útěchy si mě můžeš vzít rovnou tady a začala mě líbat. Byl jsem z toho překvapený ale během pár vteřin jsem se přidal a polibky jí začal vracet. Protože jsme byli už skoro nazí nezabralo to moc času a už jsem jí prolizoval kundičku, přičemž ona mě hladila po vlasech a skuhrala blahem. Po chvilce jsem slyšel jak manželka sténá z ložnice v apartmánu a rozkazuje Markovi ať jí zmrdá tak moc že nebude moct ani chodit, ať jí ho tam vráží až po koule atd. To mě nažvavilo ještě víc a než jsem se stačil zvednout Lenka vyhrkla... Slyšíš to? Oni už tam spolu mrdaj a my jsme pozadu, rychle mi ho tam vraž ať nemusím Markovi závidět! Zvedl jsem se, pták mi stál tak mocně jak jsem to už dlouho nezažil, byl celý červený, naběhlé žíly a cítil jsem v něm strašný tlak! Jakmile jsem pronikl do Lenky začala také sténá, byla úplně v rauši, do dneška si myslím že to hrála až prehrávala. Ale to nic nemění na tom, že mě to strašně vzrušovalo a každým přírazem jsem se blížil víc k vyvrcholení. Když už to vypadalo že se každou chvilku udělám (asi to ne mě bylo i vidět) Lenka rozkazala, DOST! Půjdeme se podívat co tam spolu dělají Jana s Markem... Přidáme se k nim... To nemusela říkat dvakrát pohled na manželku jak šuká s jiným je pro mě strašně vzrušující! Šli jsme potichu do ložnice, opatrně otevřeli dveře a vklouzli dovnitř. Manželka akorát Markovi kouřila ptáka, trošku mě to zklamalo, těšil jsem se že ji uvidím mrdat... Ale po chvilce jsem si všiml její zničené a protažené kundičky! To mě totálně rozpálilo, zatím o nás nevěděli ani jeden netušil že jsme s nimi na pokoji. Potichu jsem se přikradl k Janě a pomalu jsem ji vsunul péro do pochvy. Bylo vidět, že to vůbec nečekala, překvapeně se otočila a po chvilce se na mě pousmála a začala Marka znovu kouřit. To pro mě byla slast, Vzd jsem toužil po tom aby manželka měla sex s více muži. Jak jsme se věnovali Janě, tak se to Lence moc nelíbilo a řekla, no to je teda pěkný vy si tady mrdáte a já abych šla snad spát?! Ne, to nechoď... Pojď sem, my se v Vítkem prohodíme ať se ti může taky věnovat... Tak jsem konečně viděl jak do manželky vzniká jiný penis než ten můj a byl jsem spokojený s Lenkou mi společně lízali a pokuřovali ptáka a já byl v nebi. Netrvalo dlouho a vyvrcholil jsem, obě holky to měli všude po obličeji, tolik semene jsem snad nikdy nevystříkal (asi to bylo tím vzrušením). Mára stále šuká manželku a ta se s blazeným úsměvem na tváři dívá na mě a ptá se mě. Chceš ho ty nebo ho mám vysát já? Chci ho! Vykřikl jsem! Máro udělej se do mě prosím, Vítek se o to pak postará! Jo... Jasně řekl Marek již znavený svým výkonem. Netrvalo dlouho a začal sténat, pomaleji ale o to hlouběji přirážet a najednou... Už jsem, máš v sobě vše co jsem měl zasmál se a políbil Janu na lopatky. Když vytáhl svůj nástroj, teprve jsem si všiml jak je velký! Můj má 16 až 17cm ale ten jeho byl úplný kyj! Musel mít dost přes 20cm, nevěřil jsem svím očím! Mezitím si manželka z polohy zezadu lehla na záda a podívala se na mě. Tak pojď, nebo ti to vychladne klekl jsem si k ní roztáhl jí nohy a začal lízat tu její zničenou a promrdanou kundičku. Máro o semeno chutnalo moc dobře, cítil jsem z něj jahody a bylo sladké jako med. Při tom jak jsem se staral o manželčinu skulinku jsem cítil jak mi znovu tvrne již svěšený pták... Lízal jsem dál až do poslední kapky ale než jsem to stihnul, tak jsem se znovu udělal na podlahu vedle postele... Jajda řekla Lenka která vše pozorovala, ty jsi se znovu udělal. Slížeš nejprve Lence to svoje semeno z tváře, pak mě a nakonec uklidíš i to cos udělal na zem, ty prase! Ano madam, odpověděl jsem a plnil úkol co mi manželka zadala. Bylo to tak nádherné a vzrušující, že to chci zažít znovu. Jsme zpět 3 týdny a občasně si s Markem vzájemně navštěvujeme manželky, já tam byl po dovolené třikrát a on tady byli osmkrát. A naposled dnes když jsem spal... Je to nádherné co teď zažívám
Obrázek
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: Dovolená a co následovalo

Příspěvek od antimusculus »

Parádní příběh. Super napsané. Se mi z toho úplně postavil, když jsem si místo tebe představil sebe :D
Bailey000
Příspěvky: 9
Registrován: ned 04. zář 2016 18:06:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Dovolená a co následovalo

Příspěvek od Bailey000 »

Super příběh. Bude nějaké pokračování nebo fotoreport?
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: Dovolená a co následovalo

Příspěvek od antimusculus »

Taky bych velmi uvítal pokračování. A kdyby byla i fotodokumentace, tak by to bylo excelentní :D
Droxx
Příspěvky: 28
Registrován: ned 06. srp 2017 22:23:54
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Hledáme milence a milenku nebo pár

Re: Dovolená a co následovalo

Příspěvek od Droxx »

Před chvilkou jsem se vrátil z práce a takhle na mě čekala manželka v naší posteli... Tak jsem si ji hned vyfotil a taky ošukal! Pak jsem ji samozřejmě očistil. Zítra jdeme na návštěvu k Markovi a Lence, už se na to moc těším
Obrázek
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: Dovolená a co následovalo

Příspěvek od antimusculus »

To vypadá jako hodně čerstvé semeno :-)
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Dovolená a co následovalo

Příspěvek od kohout50 »

Droxx píše:Před chvilkou jsem se vrátil z práce a takhle na mě čekala manželka v naší posteli... Tak jsem si ji hned vyfotil a taky ošukal! Pak jsem ji samozřejmě očistil. Zítra jdeme na návštěvu k Markovi a Lence, už se na to moc těším
Obrázek
Tak to je nádhera,super vzkaz od milence,že použil Tvoji ženu.Bravo,rád bych zažil něco podobného
Droxx
Příspěvky: 28
Registrován: ned 06. srp 2017 22:23:54
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Hledáme milence a milenku nebo pár

Re: Dovolená a co následovalo

Příspěvek od Droxx »

Před pár hodinami jsme se vrátili z dovolené v Řecku. Narazili jsme tam na bezvadný lidi a mě s manželkou se splnil dávný sen... Sex s černochem!!!
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Jaroslavo
Příspěvky: 278
Registrován: čtv 04. zář 2014 13:11:08
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Milence máme :-)
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=297
Bydliště: Čechy

Re: Dovolená a co následovalo

Příspěvek od Jaroslavo »

Proč nám lžeš? Ty fotky jsou stažené z netu a to včetně těch z předchozích příspěvků. http://pictures.share-image.com/picture ... 322084.jpg :evil:
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Dovolená a co následovalo

Příspěvek od j-dou »

" Jaroslavo " pěkně jsi ho nachytal . Možnosti, že to stačil rozšířit všude po netu se moc věřit nedá.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 40tom, Akynekkk, Amar, Atlantis2424, Ciop, citron, Flyman, fudea, getto, Google [Bot], grzn, guxik, Ilovemyhotwifeteen, Jerry04, john32, kandaz, Kliďas, Lemato, manhattan46, Monkey, nadrzanec113, nezbed, pepan1, petur, prerovacek, retbi, Semrush [Bot], Sub43, virago, zrzek2311 a 172 hostů