Dovolená a co následovalo

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Uživatelský avatar
Jaroslavo
Příspěvky: 278
Registrován: čtv 04. zář 2014 13:11:08
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Milence máme :-)
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=297
Bydliště: Čechy

Re: Dovolená a co následovalo

Příspěvek od Jaroslavo »

To by musel cestovat časem, protože ty fotky jsou z roku 2015 :lol:
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Dovolená a co následovalo

Příspěvek od Domkanda »

Jaroslavo píše:Proč nám lžeš? Ty fotky jsou stažené z netu a to včetně těch z předchozích příspěvků. http://pictures.share-image.com/picture ... 322084.jpg :evil:
Asi bude tvůj příspěvek smazán a půjde do popelnice - zpochybňovat se tu nesmí :lol:
Tedy administrátor diskuzí to nemá rád :lol:

Autor prostě byl v květnu v Chorvatsku a v červnu v Řecku. Ty fotky si asi jen tak popletl a ty tady hledáš hnidy a jsi na něj zlý :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: Dovolená a co následovalo

Příspěvek od master »

Domkanda píše:
Jaroslavo píše:Proč nám lžeš? Ty fotky jsou stažené z netu a to včetně těch z předchozích příspěvků. http://pictures.share-image.com/picture ... 322084.jpg :evil:
Asi bude tvůj příspěvek smazán a půjde do popelnice - zpochybňovat se tu nesmí :lol:
Tedy administrátor diskuzí to nemá rád :lol:

Autor prostě byl v květnu v Chorvatsku a v červnu v Řecku. Ty fotky si asi jen tak popletl a ty tady hledáš hnidy a jsi na něj zlý :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tohle není zpochybňování. Je tu jasný důkaz, že fotky jsou stažené z netu. Nemám nic proti kritice, není to fér jednání. Vadí mi, když se tady obviňuje někdo na základě domněnek. Takže nepodsouvej mi něco, co jsem nikdy neřekl.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Dovolená a co následovalo

Příspěvek od Domkanda »

Já bych ty fotky nenašel/nehledal
Ale přišla by mi neuvěřitelná dovolená květen Chorvatsko a červen Řecko
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Picus
Příspěvky: 236
Registrován: stř 05. črc 2017 1:20:19
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Dovolená a co následovalo

Příspěvek od Picus »

rostak píše:Nechapu co vede lidi k tomu, aby sem davali fotky z netu. To se jako za tu svoji stydi, nebo zadnou nemaji? Chapu kdyby napsal, ze se mu na dovci prihodila trojka a fotky jsou ilustrativni protoze nebyl schopny ani fotit. Ale delat si takhle z lidi prdel?
Nerozumím ti, je, to tady hodně o fantazii a ty fotky to parádně podpořili. Je to i můj sen a jsem za ten příspěvek rád.
compact
Příspěvky: 120
Registrován: úte 08. bře 2016 16:30:56
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Dovolená a co následovalo

Příspěvek od compact »

...lže nám proto, protože je to jen další snílek, což samo o sobě není vůbec nic špatného..., špatné je to až ve chvíli, kdy se tu opět jako další v pořadí, snaží z lidí udělat "trubky" ! Nic proti snění, nic proti fantazii... to přece inspiruje a posouvá hranice většiny z nás...

Tady jde spíš o princip !

Pokud si ale pamatuju dobře, je tu adminem jasné doporučení PP (pravdivá povídka) - tady toto označení chybí, takže buď (ne)znalost autora nebo naopak (ne)znalost "kritiků"... Zkrátka, je to zase jen a jen problém každého z nás, jak si to v "hlavičkách" porovnáme :-D

Závěr za sebe : dobrý záměr se skvělou povídkou jak nás vtáhnout nás do reality, která se ale nikdy nestala :-)))
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Dovolená a co následovalo

Příspěvek od Domkanda »

Picus píše:
rostak píše:Nechapu co vede lidi k tomu, aby sem davali fotky z netu. To se jako za tu svoji stydi, nebo zadnou nemaji? Chapu kdyby napsal, ze se mu na dovci prihodila trojka a fotky jsou ilustrativni protoze nebyl schopny ani fotit. Ale delat si takhle z lidi prdel?
Nerozumím ti, je, to tady hodně o fantazii a ty fotky to parádně podpořili. Je to i můj sen a jsem za ten příspěvek rád.
Asi nekončící rozpor mezi zdejšími návštěvníky.
Někomu vyhovuje cokoliv napsaného
Další část lidí chce striktně oddělit fantazii (která pobaví, nezadaný může vyhonit) od reality, která by měla inspirovat, co se někomu podařilo uskutečnit, tedy taková myšlenka - zvládnu to i já a moje žena/partnerka?
Já patřím do té druhé skupiny.
Kdyby uvedený text byl v kategorii "Povídky", tak si ho s velkou pravděpodobností ani nepřečtu. Nebo přečtu a řeknu si "Dobrý, no ...." - nebo třeba i "Skvělá povídka!".
Jenže text a fotky jsou v kategorii "Fórum kandaulismus" a tváří se tedy jako reálný zážitek. V tom případě ale text po zjištění ukradených fotek a s nejvyšší pravděpodobností i vymyšleného textu v mých očích klesá na úroveň "vymyšlených sraček".

Povídky a fantazie mi nevadí.
Ale já a i jiní zde hledáme pravdivé zkušenosti našich kolegů, inspiraci k reálným zážitkům.
Srovnání z většinového sexu: Kdyby mi bylo 16, raději bych si se vzrušením přečetl pravdivou historku stejně mladého kluka, který osouložil kamarádku na louce, než vymyšlenou sračku, že šukal se zpěvačkou a k tomu stažené fotky. I kdyby mi bylo 50, raději bych si přečetl něčí zkušenost, jak sbalil vdanou kolegyni 49 let v práci, než vymyšlenou sračku, že je někdo 50-letý učitel na SŠ a na výletě oprcal 6 žaček.

Compact:
Jak píšu, být to v Povídkách, nikdo by s tím neměl problém, ani stažené fotky by nevadily.
Ale ono to není v povídkách
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
compact
Příspěvky: 120
Registrován: úte 08. bře 2016 16:30:56
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Dovolená a co následovalo

Příspěvek od compact »

...no právě, to jsem se tím taky trochu snažil naznačit..., začíná to tu být změť všeho možného, reálného/nereálného, zkrátka někdy to tu na mě působí dost chaoticky, někteří dokonce schizofrenicky :-)... Všechna čest za snahu admina, udržovat v té zdejší bramboračce alespoň nějaký přehled a pořádek, ale že to sem někteří mrskají jak je napadne, no, těžko tohle soudit - úmysl / omyl ?
Ale v každém případě je fajn, že tu jsou přispěvovatelé a celkem to tady žije .-)...

Možná se tu rodí námět pro admina, zda by se dalo téhle "zmatenosti" nějak předcházet ?!
(...je mi jasné, že lidský faktor, který tu stále zůstává v popředí a selhává nejčastěji asi těžko řešit, že ? .-))...
Odpovědět