Pocit odcizení a osamělost po kandaulismu

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
smutny
Příspěvky: 6
Registrován: pon 07. kvě 2018 22:25:31
Pár slov o nás: neuvedeno

Pocit odcizení a osamělost po kandaulismu

Příspěvek od smutny »

Zažili jste to někdy? Splnil se vám sen, konečně se vaše milovaná vyspala s jiným. Všechno vám popsala, natočila, pouštíte si to snad po sté. Jak přiráží, jak vzdychají, jak se udělá. Jste v transu. Vzrušení, emoce, chvění. Uspokojení. A pak? Bum. Realita. Uvědomíte si, že milenec je teď číslo jedna. Touží jenom po něm. Jen milenec je doma téma. Jenom milenec dokáže znovu a znovu způsobit, že její kundička je vlhká. Ztrácíte pocit, že jste pro ni ten chlap s velkým CH. Mizí vám půda pod nohama a přemýšlíte, jestli vás ještě vůbec miluje? Jestli není zamilovaná do jiného?

Co s tím? Nedokáže ji uspokojit nikdo jiný, než milenec, kterého má pořád v hlavě. Dopřávat jí ho? Aby se toho přejedla? Doufat, že se jí to krásné šukání a nekonečné orgasmy jednou přejí? Nebo to utnout? Dá se ještě couvnout, když už bylo jeho tvrdé, velké péro v její nevěrné kundičce a způsobilo jí ty nezapomenutelné pocity? Není to jako heroin? Návyk, kterého se nezbavíš, pouze můžeš shánět další a další dávku?

Dopřávat další a další dávky a jenom si ho doma tiše honit? Je tohle úděl kandaulisty?
ozzy
Příspěvky: 19
Registrován: ned 28. led 2018 17:01:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsme pár a já kandaulista
Bydliště: ČR

Re: Pocit odcizení a osamělost po kandaulismu

Příspěvek od ozzy »

ano, takhle nějak to je..
smutny
Příspěvky: 6
Registrován: pon 07. kvě 2018 22:25:31
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pocit odcizení a osamělost po kandaulismu

Příspěvek od smutny »

Zkušenost? A jak bys to řešil? Stopnout dokud to jde, nebo dopřávat plnými doušky, dokud se to nepřejí ?
ozzy
Příspěvky: 19
Registrován: ned 28. led 2018 17:01:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsme pár a já kandaulista
Bydliště: ČR

Re: Pocit odcizení a osamělost po kandaulismu

Příspěvek od ozzy »

Ano, osobní zkušenost. A uz to nejde vzit zpet, mit tu (soucasnou) zkušenost, tak si nafackuju a dál o kandaulismu jenom sním.. Manželce jsem 'to' o sobě řekl, nutil ji flirtovat a prede mnou balit chlapi, vzal ji na swingers, dovedl k nam třetího, byly i různé speciální akce.. a z manželství je slepenec, který drží pohromadě jenom deti.. Když máš stesti, milence vyberes nebo alespon schvalis, a kdyz mas smůlu, zjistis, ze ti uz ani neřekla, ze milence ma. Z vasich spolecnych her se stane tvoje černá můra. Třetí, kterého jsi jí sam privedl do postele, ti ji za zady balí, i kdyz se ti zdál 'uplne nejlepsi pro roli tretiho' a 'ze vedel, co se po něm chce, resp. nechce'.. Prostě jsi nemel spravne odhad, co prave ten vas vztah unese, a svým 'kandovstvim' jsi to uplne posral;)
A jak z toho ven? Kamo, to kdybych věděl..
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Pocit odcizení a osamělost po kandaulismu

Příspěvek od j-dou »

Proč by manžel kandaulista nemohl i nadále svoji ženu při sexu uspokojit a být stále chlap s velkým Ch ? To, že se vám tu několik submisivních, uslintaných posergaťů snaží namluvit, že když kanda neustále nelíbá své paní nohy, není chodící peněženka a nákupní vozík, atd, tak není ten správný kanda, to přeci neznamená, že se podle toho, tak musí všichni chovat. Jak si to nastavíte, takové to budete mít. Rád se díváš když tvoje žena souloží s jiným mužem ? Není přeci problém říci : uhni kámo, teď jdu já, ale když se před ženou a milencem budete jen plazit, tak jak má ve vás vidět chlapa a vážit si vás, když si sami sebe nevážíte ? Ti, co si sami sebe váží, tak sem raději ani nepíší.
donadoni
Příspěvky: 5
Registrován: pát 12. srp 2016 15:53:59
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: žena hotwife,já kandaulista

Re: Pocit odcizení a osamělost po kandaulismu

Příspěvek od donadoni »

Já jsem spokojený a neměnil bych.Manželka je placená společnice.Většině jejích patrnerů ja víc jak 60 let.S některými děláme pravidelně trojku a
zatím jsem nezažil nic lepšího, než vidět manželku při orgasmu s jejím partnerem.Většinou dosáhnu při tom pohledu také orgasmu, který je u
mě silnější než, když souložím s manželkou samotný.Vidět mladou ženu, jak dokáže uspokojit starší muže mě prostě rajcuje.
pacifick
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 25. čer 2015 19:07:32
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Prešov SK

Re: Pocit odcizení a osamělost po kandaulismu

Příspěvek od pacifick »

Zúčastni sa aj ty. Daj si podmienku, že budeš pri ich milostných hrách.
ozzy
Příspěvky: 19
Registrován: ned 28. led 2018 17:01:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsme pár a já kandaulista
Bydliště: ČR

Re: Pocit odcizení a osamělost po kandaulismu

Příspěvek od ozzy »

smutny píše:Zažili jste to někdy? Splnil se vám sen, konečně se vaše milovaná vyspala s jiným. Všechno vám popsala, natočila, pouštíte si to snad po sté. Jak přiráží, jak vzdychají, jak se udělá. Jste v transu. Vzrušení, emoce, chvění. Uspokojení. A pak? Bum. Realita. Uvědomíte si, že milenec je teď číslo jedna. Touží jenom po něm. Jen milenec je doma téma. Jenom milenec dokáže znovu a znovu způsobit, že její kundička je vlhká. Ztrácíte pocit, že jste pro ni ten chlap s velkým CH. Mizí vám půda pod nohama a přemýšlíte, jestli vás ještě vůbec miluje? Jestli není zamilovaná do jiného?

Co s tím? Nedokáže ji uspokojit nikdo jiný, než milenec, kterého má pořád v hlavě. Dopřávat jí ho? Aby se toho přejedla? Doufat, že se jí to krásné šukání a nekonečné orgasmy jednou přejí? Nebo to utnout? Dá se ještě couvnout, když už bylo jeho tvrdé, velké péro v její nevěrné kundičce a způsobilo jí ty nezapomenutelné pocity? Není to jako heroin? Návyk, kterého se nezbavíš, pouze můžeš shánět další a další dávku?

Dopřávat další a další dávky a jenom si ho doma tiše honit? Je tohle úděl kandaulisty?
..a jaký konkretne 'prusvih' řešis?
Uživatelský avatar
taranus
Příspěvky: 74
Registrován: čtv 28. dub 2016 2:58:47
Role muže: je BULL

Re: Pocit odcizení a osamělost po kandaulismu

Příspěvek od taranus »

Chlapi... nemůžete doufat, že budete chlap s velkým CH, když se ponižujete před ní i jejím milencem. Pokud jim hodláte dělat "děvku" a rohu si honit péro (pokud vám to dovolí), tak už nikdy nebudete ve vztahu rovnocení. Vaše místo převezme milenec a vy se buď se svojí novou pozicí smíříte nebo se to nějakým způsobem ukončí. Mám zkušenosti z pozice milence s mužem, který byl rovnocenný "parťák", tak s mužem, který nám dělal děvku a v podstatě to byl "omega samec"...
singuatre
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 08. bře 2018 14:37:05
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: Jsme normální pár, který se miluje.

Re: Pocit odcizení a osamělost po kandaulismu

Příspěvek od singuatre »

Těžko radit. Třeba si promluvit a nastolit pravidla.Nedávno jsem to psal.Není to pro každého. Představa je silná, vzrušující, ale velmi nebezpečná.

Když už pro ženu nejsi chlap, je pro Tebe ona ženou???Na Tvém místě bych to utnul. U vás to nebude dělat dobrotu. Žena by měla znát své priority. Velkej kokot není všechno. Život má i jiné podstatnější hodnoty.

Pořádně si zašukat je jedna věc.Život je věc druhá. Utni to, dokud můžeš. Jak tu někdo psal. Pokud su děvkou v posteli, nemůžeš čekat, že stále budeš chlap.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Akynekkk, Asijedno, BullPO, Deon333, dusbus, Dyn, exkandaulista, Google [Bot], Hnh, lera1234, Loky14, lukas5-5, makowa, muf75, NepAl1967, ola, ondraondra, Ostrekovac07, Pavel41, pelmel11, petroOV, radim94, RemusA4, Rickybold, Roman Sz, Semrush [Bot], sssamot, Superman69, vaskees, wagen a 172 hostů