Pocit odcizení a osamělost po kandaulismu

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
confi
Příspěvky: 27
Registrován: pát 26. zář 2014 16:54:25

Re: Pocit odcizení a osamělost po kandaulismu

Příspěvek od confi »

To se stává. Chlap většinou bere ženu v cele věci jen jako prostředek k uspokojeni svých choutek. Ma za to, ze ma věc pod kontrolu. Pak ho překvapí když zjistí, ze pro zenu je tento prožitek novým začátkem. Myslíš si, ze to ted můžeš zastavit? Ted, když jsi ji dal ochutnat něco, co třeba nikdy nezažila.

Tohle je biologie. Zena je vzrušená z nového milence, sexulanim drážděním se ji do krve uvolňují vysoké dávky oxitocinu. Nezastavíš ji ani párem volů. Nezbývá nez počkat az ji to prejde a bude na tom tak jako s tebou. Pokud tam neni další faktor. Tim myslim lepší milenec, vybavenější a výkonnější. Pri téhle kombinaci budeš vždy uz jen fajn partner, kamarád apd. ale nikdy ne samec, chlap s CH.
Domkanda
Příspěvky: 1567
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Pocit odcizení a osamělost po kandaulismu

Příspěvek od Domkanda »

Confi:
Neuškodilo by citovat nebo napsat, na koho vůbec reaguješ
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
smutny
Příspěvky: 6
Registrován: pon 07. kvě 2018 22:25:31
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pocit odcizení a osamělost po kandaulismu

Příspěvek od smutny »

confi píše:To se stává. Chlap většinou bere ženu v cele věci jen jako prostředek k uspokojeni svých choutek. Ma za to, ze ma věc pod kontrolu. Pak ho překvapí když zjistí, ze pro zenu je tento prožitek novým začátkem. Myslíš si, ze to ted můžeš zastavit? Ted, když jsi ji dal ochutnat něco, co třeba nikdy nezažila.

Tohle je biologie. Zena je vzrušená z nového milence, sexulanim drážděním se ji do krve uvolňují vysoké dávky oxitocinu. Nezastavíš ji ani párem volů. Nezbývá nez počkat az ji to prejde a bude na tom tak jako s tebou. Pokud tam neni další faktor. Tim myslim lepší milenec, vybavenější a výkonnější. Pri téhle kombinaci budeš vždy uz jen fajn partner, kamarád apd. ale nikdy ne samec, chlap s CH.
To jsi mě moc nepotěšil :?
vant
Příspěvky: 42
Registrován: úte 01. led 2019 9:50:42
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1611

Re: Pocit odcizení a osamělost po kandaulismu

Příspěvek od vant »

Obávám se, že právě prožívám stejnou situaci a také nevím co s tím.
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Pocit odcizení a osamělost po kandaulismu

Příspěvek od fodel »

confi píše: Pokud tam neni další faktor. Tim myslim lepší milenec, vybavenější a výkonnější. Pri téhle kombinaci budeš vždy uz jen fajn partner, kamarád apd. ale nikdy ne samec, chlap s CH.
Pro čerstvě zamilovanou ženskou je milenec vždycky lepší než manžel je to daný právě tou chemií a pokud je milenec nezadaný a začne zažívat to samé tak se se stane problém s rozvodem nebo přesně co říkáš manžel už pro ní není chlap.
Pokud mám sex s novou ženou a je to super navíc si i rozumíme začne to být trošku problém protože si na ní začínám v skrytu duše dělat nároky ,pokud to tak začne cítit i ona má doma manžel trochu problém ,jediné co tomu brání že já jsem ženatý a ona je vdaná ,focení a nějakej šot ze šukání je jen ulitba za to že kanda nedělá problémy a sám ji posíla .Je pravda že za půl roku nebo rok to odezní a je to ,ovšem né u každého.
snajpr
Příspěvky: 52
Registrován: ned 07. říj 2018 1:33:22
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pocit odcizení a osamělost po kandaulismu

Příspěvek od snajpr »

Když si sdílená manželka píše každý den s milencem a schází se cca 4x do měsíce, tak se není čemu divit, že se mohou v manželství objevit problémy. Jednodušší je setkání 2x za měsíc a žádné psaní nebo telefonování. Všichni si žijí své vlastní životy. Domluva na setkání 2-3 dny předem, potom se jedná jen o klasický sex, bez citové vazby. To je to, o čem tu většina píše, ale nedodržuje, ale je každého věc, jak si to vzájemně nastaví.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Pocit odcizení a osamělost po kandaulismu

Příspěvek od tarenor »

snajpr píše:Když si sdílená manželka píše každý den s milencem a schází se cca 4x do měsíce, tak se není čemu divit, že se mohou v manželství objevit problémy. Jednodušší je setkání 2x za měsíc a žádné psaní nebo telefonování. Všichni si žijí své vlastní životy. Domluva na setkání 2-3 dny předem, potom se jedná jen o klasický sex, bez citové vazby. To je to, o čem tu většina píše, ale nedodržuje, ale je každého věc, jak si to vzájemně nastaví.
To je sice hezký, ale když se ženská nechá vyšukat, tak jde rozum a dohody stranou. Ženské to pak prostě někdy nedá, pokud nemají ti dva nějaké závazky, tak to může být cesta k rozchodu. Většina žen navíc preferuje monogamii, takže pokud je začne prcat někdo další, tak se v ní něco změní, nehledě na dohody. Otevřou se dveře, které už nejde zavřít.
klikovazrzecka
Příspěvky: 7
Registrován: úte 09. led 2018 15:44:10
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pocit odcizení a osamělost po kandaulismu

Příspěvek od klikovazrzecka »

snajpr píše:Když si sdílená manželka píše každý den s milencem a schází se cca 4x do měsíce, tak se není čemu divit, že se mohou v manželství objevit problémy. Jednodušší je setkání 2x za měsíc a žádné psaní nebo telefonování. Všichni si žijí své vlastní životy. Domluva na setkání 2-3 dny předem, potom se jedná jen o klasický sex, bez citové vazby. To je to, o čem tu většina píše, ale nedodržuje, ale je každého věc, jak si to vzájemně nastaví.
Naprosto souhlasím. U nás byla domluva, že veškerou konverzaci si bude partner číst. Jenže pak docházelo k tajnému prolézání telefonu a veškerých konverzací. Sledování, pronásledování, hádky protože došlo k porušení domluvených pravidel. Pak zase hádky, protože jsem vždy smazala veškeré konverzace. Strach že zapomenutí telefonu doma, i když tam nebylo původně nic tajného šlo o princip a narušení důvěry. Prolézání konverzací s kamarádkami, nejspíš jestli se jim náhodou nesvěřuji s jeho úchylkou, aby na to nikdo nepřišel. Najednou se vše začalo hroutit jako domeček z karet a milenec byl prostě ten lepší. Když pak začal milenec naléhat, že mě chce jen pro sebe, doma byly pouze hádky a s milencem jsem zažívala jen pocity štěstí, byla to otázka času kdy se vztah rozpadne. Nehledě na to, že neustále bojoval s myšlenkou jestli je vůbec správné, že mi to řekl a cítil se méně cenný. A odmítal se mnou poté spát, když se mnou před ním nespal milenec... vždy je potřeba hledat problém na obou stranách a plnohodnotně o něm komunikovat.
nezadany
Příspěvky: 168
Registrován: pát 02. úno 2018 1:57:28
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pocit odcizení a osamělost po kandaulismu

Příspěvek od nezadany »

Takže jste se rozešli zrzečko?
klikovazrzecka
Příspěvky: 7
Registrován: úte 09. led 2018 15:44:10
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pocit odcizení a osamělost po kandaulismu

Příspěvek od klikovazrzecka »

nezadany píše:Takže jste se rozešli zrzečko?
nakonec ano
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ciop, colecek000, coleman, dochtor, eugen, Gomez, Google [Bot], H05, Jenulka, Joseph, kajahurnikova, lentoparek, Lvi77, marrkus, Monkeyisland, Novic, on3206, pietrob, qwert7534, revolver, Semrush [Bot], skiper999, steam, sunar, trilfkus, vyzev, wagen, wiking a 205 hostů