Jaký preferujete věk bulla?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
HTWF
Příspěvky: 5
Registrován: úte 09. kvě 2017 20:40:11
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jaký preferujete věk bulla?

Příspěvek od HTWF »

Nejlepší je 35-45. Mají už dostatečné zkušenosti a ještě dostatečnou výdrž.
manžel_222
Příspěvky: 263
Registrován: úte 30. kvě 2017 7:01:35
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Sme manželský pár. Sme spolu 21 rokov, sme šťastní, milujeme sa mame jednu dcérku. Moja pani manželka je dominantná Pani na úrovni. Ja ako manžel robím všetko prenu aby jej nič nechýbalo. Sexuálne som jej nikdy nestačil. Manželka má svojho Bulla

Re: Jaký preferujete věk bulla?

Příspěvek od manžel_222 »

Moja žena má 40, mame Bulla vo veku 53
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Jaký preferujete věk bulla?

Příspěvek od Retistran »

Nepraktikujeme. Nicméně preferoval bych dva protipóly, jednak uplně mladé nevybouřené panice či mladé 17,18 kluky, lačné po zážitcích, které skoro nemají a stojí jim už jen z představy zásunu. Chápu že to můžou být dost rychloakce, předčasné ejakulace. Nicméně bylo by vzrušující vidět, jak ten kluk je lačný a doslova teče a vyje z každého odhaleného kousku těla, natož tak z prstění a osahávání,styku. Když já si vzpomenu, když jsem měl 17 a mel jsem poprve holku, ktera mi ho zacala ze zacatku jen honit a obcas kourit , stříkal jsem nepochopitelně moc. Od té doby co jsem se zašukal a už to není tak nové, jsem nikdy treba metr daleko nedostrikl, tehdy ano, litalo to na zed, az za postel, neskutecna intenzita. Tehdy to bylo neskutecne. To by me bavilo videt, jak je mlady kluk uplne udelany z mojí a je lačny, plny živočišnych hormonu.
No a pak zase starší mohutny chlap, kolem 40-50, tady by bylo dulezite i vetsi pero nez mam ja. Ten je zase zkušeny, vydrží, umel by do holky poradne bušit a vzít si ji jako samec. Nejlepe fakt zase chlap, ktery ma doma treba starsi manzelku a je lačny po telu petadvacítky. Me vzrusuje hlavne to, kdyz mi ji vidí chlap, nejlepe kdyby si ji vzal a to s nadšením. Nekdo koho vzrusuji spis praktiky s nejakyma hrackama, ponizovani a ne samotne telo pekne zeny jen tak, ten me absolutne nebere. A hlavne se mi libi kdyz je sympaticka tomu chlapovi a tece z ní. To jestli jej sama chce moc nebo jen ze zvědavosti, to u me nehraje roli. U me je to hlavne o reakci ze strany chlapa.
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Jaký preferujete věk bulla?

Příspěvek od Retistran »

Tak jasně. Velkou roli hraje lidský faktor. Taky není každý vědec racionální a milý intelektuál v padnoucím obleku a každý řemeslník osvalený úspěšný malopodnikatel. Podle mě je důležité nejít pod nějakou úroveň, když se hledá milenec. Čili o ochablého třicátníka z Kaufu asi ani neprojevíš zájem. Ale tak mít nějaký ideál, který se snaží člověk nalézt, kdyby se zadařilo, není špatné. Problém je, že do toho má co mluvit hodně i partnerka :D tam se někdy ideály neshodují, nebo jen polovičně.
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Jaký preferujete věk bulla?

Příspěvek od Retistran »

rostak píše:To mi povidej. Taky mame dost odlisne predstavy o "bullovi" :-) zenska a chlap proste premysleji jinak. Asi proto je kandaulismus spise zalezitost chlapu a ta zenska to dela vetsinou jen proto, aby mel jeji kanda radost :-)
Kandaulismus je urcite hlavne vec chlapů. Znám opačné případy, že ženskou příliš svrbí a nemá sklony k monogamii a ten její to dělá zase většinou proto, aby předešel tajným nevěrám a udělal on radost ženě. Ale to už není kandaulismus že, ona už to dělá čistě pro své potěšení a on je buď submisivní podpapučák, který rád poslouchá a skočí do Vltavy když to uvidí na očích své ženy, nebo není žárlivý, chce to samé a jako výhodu tím legitimizuje vlastní možnost být nevěrný. Někdy si pokládám otázku, jestli se to těmto lidem třeba podvědomě líbí, latentně - a ani o tom neví. Nebo prostě je rád že si vrzne bez výčitek taky a jento fér.... :)
tacotaco
Příspěvky: 36
Registrován: pát 23. říj 2015 0:33:46
Role muže: je KANDAULISTA

Re: Jaký preferujete věk bulla?

Příspěvek od tacotaco »

15-17 let. S hezkym penisem, fialovym zaludem a nejlepe bi. Videt jak ji suka, pak ho vytahne, pokouri muj, dame je tam oba najednou.
Ideal.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Jaký preferujete věk bulla?

Příspěvek od Domkanda »

Slovo bull mi evokuje nadřízené postavení. U nás je to milenec nebo někdo do trojky.

Úplně na začátku to byl někdo o chlup mladší, jak jsme stárli my, tak i výrazně mladší. I měla manželka o 20+ let mladší. Protože se na to dívám a ve trojce nejde zabránit náhodnému doteku, tak já určitě preferuju mladší. Prostě vidět na ní šedesátníka by mě nerajcovalo. Ženské to mají jinak - ona by klidně vyzkoušela někoho i výrazně staršího, to se nestalo, max. o pár let. V drtivé většině je milenec tedy mladší než my
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
terakot1
Příspěvky: 1
Registrován: pát 31. srp 2018 15:32:19
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem diskrétní zralý muž, domácí přítel.

Re: Jaký preferujete věk bulla?

Příspěvek od terakot1 »

Udržoval jsem delší vztah s párem, kde ona byla mladší ode mne o 30 let. Klapalo to.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Jaký preferujete věk bulla?

Příspěvek od Domkanda »

My už hodnotíme - pokud vzpomínáme, tak spíš na někoho výrazně mladšího. Oba.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
uzsparohy
Příspěvky: 685
Registrován: ned 05. kvě 2019 14:09:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1713

Re: Jaký preferujete věk bulla?

Příspěvek od uzsparohy »

Pokud bych už tedy připustil označení Bull, měl by asi být starší, přísnější, charisma a dobrý v posteli, ideálně s věším penisem tak, aby to bylo pro manželku úplně jiné jak doma, prostě dokonalé uvolnění pro ni. Ale na tohle zatím připraven nejsem. Bull a milenec jsou dle mě rozdílné věci.
Odpovědět