Těšíte se letos k vodě? ta moje ano neřeší už ani jaké plavky sebou :)

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
poslusnymuz74
Příspěvky: 624
Registrován: úte 17. led 2017 21:56:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: sub pasiv cuckold a switch zena hledame
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=960

Re: Těšíte se letos k vodě? ta moje ano neřeší už ani jaké plavky sebou :)

Příspěvek od poslusnymuz74 »

Ja klidne
Picus
Příspěvky: 236
Registrován: stř 05. črc 2017 1:20:19
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Těšíte se letos k vodě? ta moje ano neřeší už ani jaké plavky sebou :)

Příspěvek od Picus »

Moje představa je, že jedeme na dovolenou do nudistického resortu. Najdeme si klidnější místo u pláže v dunach. Rozehřati ze sluníčka se začneme mazlit. Moje žena mě začne kouřit. To už přichází první čumil blíž k nám. Ležím na zádech a ona mě v kleče políka skoro celýho. Přicházejí další. Rozhledne se kolem sebe a pohled jí spočine na pěkně rostlim černochovi. Má krásně žilnaty pero. Ani moc velký ani moc malý, prostě tak akorát. Podívá se na mě a zeptá se, můžu? Krátce odpovím, posluš si. Otočí se o 90°,takže klečí vedle mojeho boku, dívám se jí do tváře. Mávnutím ruky si přivolá černocha blíž. Obejme její drobnou rukou to žilnaty pero. Chvilku si s ním hraje a potom ho strčí do pusy. Pomalu ho zasouva hluboko do krku. Ostatní přišli blíž a obstoupili nás. Všichni si nepokrytě honí. Moje žena ho chytne za zadek obouma rukama a přinutí ho k pohybu. Začne jí přirazet do pusy. Sem tam si ho podrží hluboko v krku. Po 10 minutách se vypne zastrci jí ho do pusy po kořen a začne stříkat. Ona si ho pritlaci co nejhloubjeji a polyká. Zespodu vidím jak se jí hýbe hrdlo. Špička jeho penisu jí tam vytlačuje malou bouli. Při každém polknuti sebou černoch škubne. Podlamuji se mu kolena. Vytáhne jí ho z pusy a ona se zhluboka nadechne. Usměje se na mě a dá mi pořádného francouzská. Cítím jeho semeno na jazyku. Jsem na ni hrdej. Podívá se na ostatní honiče a znovu si klesne. Už k ní automaticky přistoupí, protože ví co bude následovat. Dva začne honit a třetího kouří. Je vidět že toho má moc. Zastaví pohyby hlavy. Starší mírně pupkaty pan začne hnedka přirazet do její pusy. Pár chlapíku se už udělalo. Snaží se procpat co nejblíž k mojí ženě. Někteří ji stříkají na prsa, na rameno, protože se blíž nedostali. Několik stříkancu dopadá i na mě. Vstanu abych udělal více místa. Všichni se tiskneme co nejblíž k její hlavě. Každý kdo se vystříkal uvolní místo dalšímu. Stříkají ji do pusy, na tvář na záda prostě všude. Za půl hodiny na ni křiknu, že už budu otočí se ke mě chytne mě za zadek a zástrči si ho hluboko do krku a polyká. Shroutim se k ní. Je celá ulepena od semene, roztírám jí to po prsou. Vůbec neví kolik per vykouřila a kolik chlapů se vystříkalo. Vstaneme a jdeme ruku v ruce přes celou pláž do moře. Lidi se na nás dívají a já jsem hrdý na svoji ženu, jde vidět že se jí to taky líbilo.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Těšíte se letos k vodě? ta moje ano neřeší už ani jaké plavky sebou :)

Příspěvek od KarelK1968 »

Jo u vody je fajn
Obrázek

Obrázek
petrhall
Příspěvky: 87
Registrován: úte 23. úno 2016 19:36:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1087

Re: Těšíte se letos k vodě? ta moje ano neřeší už ani jaké plavky sebou :)

Příspěvek od petrhall »

My byly s manželkou u vody dneska Byl jsem ráno mile překvapen když mi Pani řekla že by jsme mohly zajet na Živohošt a udělat si pěkný den u vody Zabalil jsem deku,ručniky, plavky,opalovací krém a vyrazily jsme
Když jsem zaparkoval auto Paní řekla že se stavíme na občerstvení u stánku a pak najdeme místo u vody Zarazil jsem se když u stolu seděl její milenec Paní si šla hned sednout vedle něj a mě ukázala na místo naproti nim Políbily se na uvítanou a povídaly si mezi sebou po občerstvení jsme šly všichni tři k vodě
Skončil jsem na ručníku vedle jejich deky
Hlídal jsem věci když se spolu koupaly Běhal ke kiosku pro studený napoje Když šly spolu na oběd mohl jsem na manželce oči nechat Jak měl ruku za jejíma plavkama a držel si jí majetnicky za zadek
Když jsme šly odpoledne k autu tak se od něj přitočila ke mě a řiká "Ty věci doma vyper Ty plavky jen v ruce My si uděláme ještě krasný večer a u toho ty už byt nemusíš A nezlob doma Žádné honěni Varuji tě Vrátím se rano" Nasedla k němu do auta a odjely
alva
Příspěvky: 75
Registrován: ned 18. říj 2015 6:48:00
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Těšíte se letos k vodě? ta moje ano neřeší už ani jaké plavky sebou :)

Příspěvek od alva »

Obrázek

Obrázek

Obrázek
alva
Příspěvky: 75
Registrován: ned 18. říj 2015 6:48:00
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Těšíte se letos k vodě? ta moje ano neřeší už ani jaké plavky sebou :)

Příspěvek od alva »

Obrázek

Obrázek

Obrázek
miki_m
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 23. srp 2018 18:05:33
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Těšíte se letos k vodě? ta moje ano neřeší už ani jaké plavky sebou :)

Příspěvek od miki_m »

moc pěkná samička
96tom
Příspěvky: 419
Registrován: pát 01. pro 2017 18:46:47
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Těšíte se letos k vodě? ta moje ano neřeší už ani jaké plavky sebou :)

Příspěvek od 96tom »

alva píše:Obrázek

Obrázek

Obrázek
Nádherná čubička
GH00RO
Příspěvky: 24
Registrován: stř 22. srp 2018 13:58:27
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Těšíte se letos k vodě? ta moje ano neřeší už ani jaké plavky sebou :)

Příspěvek od GH00RO »

Krásná ženuška vzrušuje!
GH00RO
Příspěvky: 24
Registrován: stř 22. srp 2018 13:58:27
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Těšíte se letos k vodě? ta moje ano neřeší už ani jaké plavky sebou :)

Příspěvek od GH00RO »

96tom píše:
alva píše:Obrázek

Obrázek


Rajcovni mám hned lepší náladu

Obrázek
Nádherná čubička
Odpovědět

Zpět na „Fórum kandaulismus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Capri, chevcz, Gomez, gurko, jjj456, Kandaulista12, korssy, Kvietok22, Mflash23, Morientes, nadrzanec113, NepAl1967, Old_Lake, Oltana45, pikot, samito09, Zajda01 a 181 hostů