Kandaulismus a velikonoce

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Osel
Příspěvky: 480
Registrován: sob 23. pro 2017 12:39:57
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1283

Kandaulismus a velikonoce

Příspěvek od Osel »

Nepripada vam to jako idealni prilezitost na kandaulismus? V dome se vystrida spousta chlapu a vsichni sahaji na mojeho milacka. Odjakziva jeste nez mel muj milacek milence jsem si to uzival jak se necha od nich osahavat a jak s nimi flirtuje. A jak se neco vypilo a polili ji vodou prijde mi ze schvalne si nebrala zadne pradlo na sebe tak ji prosvitaly bradavky a kundicka.

Mate nejake zazitky z velikonoc a chystate treba neco na velikoce abyste prekvapily svojeho milacka az prijdou chlapy pro vajicka?
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandaulismus a velikonoce

Příspěvek od Tms0411 »

Jo Velikonoce jsou super. Bohužel v reálu to asi neprojde, tak jsem aspoň na toto téma sepsal povídku, kterou jsem sem vložil.=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Kandaulismus a velikonoce

Příspěvek od muf75 »

U nás samotní chlapi snad ani nechodí.Jsou tu jen děti,někdy nějaký doprovod,ale na ukazování to není.
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

Re: Kandaulismus a velikonoce

Příspěvek od brm »

Málo který koledník si k cizí manželce něco dovolí. Máte bujnou fantazii.
Dino45
Příspěvky: 3
Registrován: ned 25. bře 2018 19:09:57
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsme pár žena je domina já sub rád ji ukazuji jiným mužum

Re: Kandaulismus a velikonoce

Příspěvek od Dino45 »

idealní příležitost se polaskat a ošahat prsatou sousedku
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Kandaulismus a velikonoce

Příspěvek od muf75 »

Vracím se k loňskému tématu.Letos jsem manželku přemluvil,aby si vzala minisukni a pod ní průhledné kalhotky (bez neprošlo).Jinak pod trikem byla bez podprsenky.Ale nakonec přišla bez dětí jen parta čtyř asi dvacetiletých kluků,kteří si dovolili jí sukni trochu vyhrnout a tak když se předklonila,byly jí ty kalhotky a vše pod nimi vidět.
Jinak u dětí to bylo pasé a tatínkové jako doprovod byli také nepoužitelní.Jen asi u dvou si myslíme,že něco zahlédli.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Kandaulismus a velikonoce

Příspěvek od Domkanda »

brm píše:Málo který koledník si k cizí manželce něco dovolí. Máte bujnou fantazii.
Když i Brm je realistický :roll: :roll:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Lucka
Příspěvky: 224
Registrován: ned 07. dub 2019 22:28:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulismus a velikonoce

Příspěvek od Lucka »

jo kolem velikonoc se dá hodně fantazírovat pokud je holka sub a manžel jí rád vidí nemravnou ale i jsem měla pár zážitků
bigpig
Příspěvky: 174
Registrován: pon 21. kvě 2018 8:05:04
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulismus a velikonoce

Příspěvek od bigpig »

Lucka píše:jo kolem velikonoc se dá hodně fantazírovat pokud je holka sub a manžel jí rád vidí nemravnou ale i jsem měla pár zážitků
Tak se poděl, rádi si zážitky přečteme.
Lucka
Příspěvky: 224
Registrován: ned 07. dub 2019 22:28:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulismus a velikonoce

Příspěvek od Lucka »

dřív k nám chodili manžela kamarádi už dost opilý a manžel vždy chtěl abych byla sexy a provokovala.
kdysi dávno sme byli se strší ségrou na chtě na velikonoce a přijeli tam její kamarádi, všichni o dost starší než já mě bylo asi 19 a ještě slušná a skončilo to tak že pomláslka byla až do večera a byli dost drzý a dva tam i přespali, první nás vyšupali klasicky pak si vydupali že na holou a pak na holej zadek rukou a to spíš než pomláska bylo ošahávání. Segra věděla že mám kluka a sem zamilovaná ale jak si dala panáka ještě je v tom podporovala. Divný bylo že sem je všechny znala a všichni mě ošahávali jak chtěli a pak ten jeden co zůstal se semnou i vyspal.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Berysekk123, Bing [Bot], brissone, Fencek55, Gemar, Google [Bot], gurko, jexxl, Jezevcik66, Jiva, jofo598, korssy, Macerik, masofi, Nuffsaid, nunak95, on3206, ow75, Paida, povzneseny, Pritelprovas, romskypar, stromecek, svkdca, terpsichor, Trezorsars, zenith30 a 178 hostů