Jak mladé kandaulisty znáte?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

Re: Jak mladé kandaulisty znáte?

Příspěvek od brm »

Ha ha, dobré téma. Tak má to být o mladých a zase tady debatují dědci :-D Je fakt, že neznám moc mladých holek co by se prezentovaly jako hotwife. Ale spousta z nich do toho roste. Stačí se podívat jak se obléká a chová.
A mladé myslím teď 18-25 třeba.
Sundin
Příspěvky: 913
Registrován: ned 04. zář 2016 23:44:04
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: som muz ,rad ukazujem zenu a rad sa pozeram na ine zeny ,rad pomenim fotky
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=689

Re: Jak mladé kandaulisty znáte?

Příspěvek od Sundin »

Tak ja som 40 už , to som v kategórii dědci?Inak hotwife 20 ročnú si neviem predstaviť, taká mladá myslím,že ešte nevie čo chce , taká 38 ročná už skôr,napr manželka si píše z gayom jedním ,ale má info od jeho kamarátov ,že mladý teraz majú najradšej milf
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Jak mladé kandaulisty znáte?

Příspěvek od Domkanda »

Jo, většina lidí se musí ke kandaulismu prosexovat.

Mně se okamžitě líbilo péčko MMF, ale to bylo spíš jako "víc sexu, silnější péčko". Přítelkyni jsem si do toho začal transponovat až později. Nejdříve jsem regulérně žárlil. A když jsem si to uvědomil naplno, stejně k realizaci byl ještě dlouhý čas.
Myslím, že většina mladých párů, které vyzkouší trojku, to nedělají z kandaulismu.
Formulace "zkoušeli jsme kandaulismus" je pitomost. To je jako kdyby chlap řekl, že zkoušel homosexualitu. Buď jsem kandaulista nebo nejsem.
U ženských trvá snad ještě déle, než jim dojde, že "se to může dělat" a stále milovat vlastního partnera.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Jak mladé kandaulisty znáte?

Příspěvek od dark »

Jen pitomec nechape ze i homosexualita se da zkouset. Normalni prumerne inteligentni clovek pochopi jak je to mysleno, dominantni kandaulista zase bude slovickarit a otravovat svymi pouckami.
Tay
Příspěvky: 12
Registrován: stř 23. lis 2016 20:57:55
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Jak mladé kandaulisty znáte?

Příspěvek od Tay »

Mne je 25, první přítelkyně, která se mnou tuto "úchylku" sdílela, byla stejně stará, druhá o šest let mladší. Přidje mi, že věk nehraje zas takovou roli, určitě se najdou i mladí lidé, kterým se líbí svojí slečnu sdílet. ;)

A k tvrzení, že kandaulismus se nedá zkoušet. Proč by ne? Já ze začátku třeba vůbec nevěděl, jestli se mi to líbí. Jestli převáží vzrušení nebo žárlivost, vztek, nebo tisícovka dalších možných pocitů, o kterých jsem ani netušil, že existují. Tak jsme to prostě zkoušeli. Podle mne mezi černobílými stavy "jsem kandaulista" a "nejsem kandaulista" je obrovské spektrum šedé.
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

Re: Jak mladé kandaulisty znáte?

Příspěvek od brm »

Stýkal jsem se s holkou, co jí bylo 18 a měla kluka. Vyloženě na ní bylo vidět, jak má mokrou kundu, když mu nasazuje parohy. Byla to mrcha každým coulem a vždycky když jsem ji píchal, zdůrazňovala, že kdyby to ten její věděl, tak ji zabije. Vzrušovalo ji to. Nevím, jestli to teda byla hotwife, nebo obyčejná děvka? Ale asi by k ní pasoval nějaký poslušný cuckold. Je otázkou, jestli na něj časem narazí, nebo bude žít se žárlivým debilem a celý život ho podvádět. Každopádně měla dokonalé tělo.
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Jak mladé kandaulisty znáte?

Příspěvek od Retistran »

brm píše:Stýkal jsem se s holkou, co jí bylo 18 a měla kluka. Vyloženě na ní bylo vidět, jak má mokrou kundu, když mu nasazuje parohy. Byla to mrcha každým coulem a vždycky když jsem ji píchal, zdůrazňovala, že kdyby to ten její věděl, tak ji zabije. Vzrušovalo ji to. Nevím, jestli to teda byla hotwife, nebo obyčejná děvka? Ale asi by k ní pasoval nějaký poslušný cuckold. Je otázkou, jestli na něj časem narazí, nebo bude žít se žárlivým debilem a celý život ho podvádět. Každopádně měla dokonalé tělo.
Otázka je, jestli by ji to vzrušovalo s poslušným cuckoldem, který nadšeně čeká až zahne :-) Tohle vypadá spíš tak, že ji vzrušoval právě ten adrenalin, tajemství a zakázané ovoce.
subboy 123
Příspěvky: 21
Registrován: úte 23. srp 2016 22:12:11
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak mladé kandaulisty znáte?

Příspěvek od subboy 123 »

My začli v 17ti ;)
harddick1666
Příspěvky: 60
Registrován: úte 27. pro 2016 20:35:51
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: je velka slast mrdat zenu pred ocima manzela

Re: Jak mladé kandaulisty znáte?

Příspěvek od harddick1666 »

subboy 123 píše:My začli v 17ti ;)
Ahoj, popises jak jste vubec s tim zacali? Vozil jsi svou holku za bullem nebo jste pozvali bulla k vam domu? Popis cuckolde podrobne. Mate ted nekoho? Odkud jsi?
Odpovědět