ANKETA : Pracuje vaše manželka?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět

Pracuje vaše přítelkyně/manželka?

Pracuje
162
70%
Nepracuje a nebude
34
15%
Nepracuje ale bude (mateřská, hledá si práci, studuje, atd.)
34
15%
 
Celkem hlasů: 230

Vencl33
Příspěvky: 83
Registrován: stř 28. úno 2018 17:12:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: ANKETA : Pracuje vaše manželka?

Příspěvek od Vencl33 »

Obrázek
I tohle je z práce.
Uživatelský avatar
Plzenacka20
Příspěvky: 172
Registrován: úte 18. zář 2018 6:34:51
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: ANKETA : Pracuje vaše manželka?

Příspěvek od Plzenacka20 »

ahoj,jjjj pracuje ve školství takže o šuk nemá nouzi sam ji říkam že kunda není z másla takže neubýva….:)
Johhan86
Příspěvky: 14
Registrován: sob 08. pro 2018 7:03:02
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: ANKETA : Pracuje vaše manželka?

Příspěvek od Johhan86 »

Zdravím, jsem tu nový ale zkušenosti mám... ;-) Manželka pracovala ve státní správě ale teď už je skoro 2 roky doma a občas si přivydělává jako společnice.
AVICE
Příspěvky: 14
Registrován: pát 22. dub 2016 13:17:26
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme manželé

Re: ANKETA : Pracuje vaše manželka?

Příspěvek od AVICE »

To je můj sen, aby manželka měla alespoň brigádu o víkendu v bordelu nebo na privátu... Kolik má tvoje manželka měsíčně klientů? A jak je hledá?
petp
Příspěvky: 145
Registrován: pon 08. úno 2016 17:16:17
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem mírně BI a rád svoji ženu ukazuji jiným. Toužim, aby me podváděla s mnoha muži.

Re: ANKETA : Pracuje vaše manželka?

Příspěvek od petp »

Ja jdem tu svoji nutil, aby se sesla s profesne vys postavenym muzem, melo to pomoci nasemu podnikani. On ji pri pracovnich jrdnanich docela stiral a chodila psk domu uplne vydeptana...pak ji pozval na kafe, doporucil jsem at jde. Casem se to vse obratilo, dnes na nej neda dopustit a schazi se pomerne casto, na muj vkus
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: ANKETA : Pracuje vaše manželka?

Příspěvek od Domkanda »

Zajímavá anketa, byť v českém prostředí, kde jeden člověk rodinu uživí složitě, není úplně vypovídající - myšleno jako nějaký vztah s kandaulismem.
Já jsem dal pracuje - momentálně pracuje, kancelářská krysa 8-)

V době našeho nejaktivnějšího kandaulismu ale nepracovala. Byla v domácnosti, potom mateřská a pak zase v domácnosti.
Ale s kandaulismem to nijak nesouviselo - jednoduše jsem nás uživil sám, takže měla na starosti děti a domácnost.
Pravdou je, že díky tomu, že nepracovala, měla víc času na nějaké neřestné :roll: myšlenky, mailování a domlouvání, plánování podrobností 8-) Kdyby chodila do pravidelné práce, je možné, že by na to neměla tolik času, myšlenek ... Na něco musíš myslet dlouho (mít čas na to myslet), než se k tomu odhodláš.
Takže je možné, že tím, že jsem rodinu živil jen já, jsem jí dal prostor o trojce víc přemýšlet, zabývat se tím a rozhodnout se, potom pokračovat :oops: :roll:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: ANKETA : Pracuje vaše manželka?

Příspěvek od MlsnáKoza »

brm píše:Často mi píšou paroháči a posílají svoje ... ehm "hotwife". Já je nazývám jinak, ale budu slušný.
Co mě překvapilo, že hodně těch paniček se válí doma, prostě nepracuje a paroháč na ně maká.

Tak mě zajímá, jak to máte vy, pracuje ta vaše? Napište její hodnost (jestli se vám kurví, nebo si říkáte bull a je údajně věrná) a jestli pracuje a pokud chcete, tak připište co dělá. Myslím, že by to byl zajímavý průzkum, co mají paroháči a normální chlapi doma a jestli je mezi tím nějaká souvislost.

Staré téma, ale docela mě rozsekalo. Chce snad autor naznačit, že pokud žena 15tého nevysype peněženku, tak je kurwa, co si doma válí šunky? To jako fakt :shock: ??? Co to má společného s kandaulismem?
exkandaulista
Příspěvky: 1851
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: ANKETA : Pracuje vaše manželka?

Příspěvek od exkandaulista »

Máš bujnou fantazii kozo :-) Brm je zdejší mega exot, ale musím se ho zastat.
Nikde se tam nepíše, že je ta manželka kurva proto, že nepracuje. Já tam čtu, že je kurva, která nepracuje :lol:
Což je samozřejmě pravda, protože znám spoustu manželek, které se kurví a přesto jim to nebrání pracovat. To zase neznamená, že musí 15. vysypat peněženku, klidně ať si ty peníze nechá, ale ať si neválí doma šunky a ještě si nechá platit svoje útraty.

Jen slovíčkaření, ale je v tom zásadní rozdíl, nemyslíš?

A s kandaulismem to dle mého názoru velice souvisí. Neb mám dojem, že v obou případech to poukazuje na jakousi vyčůranost u té ženy. Z mého pohledu zajímavé téma. Je hodně žen, které si myslí, že jen proto, že jsou hezčí než ty ostatní mají jakési morální právo jenom se válet a nechat se obdivovat.
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: ANKETA : Pracuje vaše manželka?

Příspěvek od MlsnáKoza »

exkandaulista píše:Máš bujnou fantazii kozo :-) Brm je zdejší mega exot, ale musím se ho zastat.
Nikde se tam nepíše, že je ta manželka kurva proto, že nepracuje. Já tam čtu, že je kurva, která nepracuje :lol:
Což je samozřejmě pravda, protože znám spoustu manželek, které se kurví a přesto jim to nebrání pracovat. To zase neznamená, že musí 15. vysypat peněženku, klidně ať si ty peníze nechá, ale ať si neválí doma šunky a ještě si nechá platit svoje útraty.

Jen slovíčkaření, ale je v tom zásadní rozdíl, nemyslíš?

A s kandaulismem to dle mého názoru velice souvisí. Neb mám dojem, že v obou případech to poukazuje na jakousi vyčůranost u té ženy. Z mého pohledu zajímavé téma. Je hodně žen, které si myslí, že jen proto, že jsou hezčí než ty ostatní mají jakési morální právo jenom se válet a nechat se obdivovat.
Prošla jsem si další BRMovy příspěvky a pochopila, že jde nejspíš o diagnózu... ;) Budu ho tedy tak brát. A jak píšeš, je to slovíčkaření, ze kterého mi vyšlo podle BRMa, že žena v domácnosti= kurwa, s čím hrubě nesouhlasím, protože některé toho mají nad hlavu a jedou v podstatě 16ti hodinové nezaplacené šichty. Tu druhou sortu žen taky nemusím, bohužel to je tak všechno, co se s nimi dá dělat.... ;) Kurvit se nechá kdekoliv a kdykoliv, když je s kým :D Zajímavé by bylo zjištění, které profese jsou k tomu opravdu náchylnější :D
exkandaulista
Příspěvky: 1851
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: ANKETA : Pracuje vaše manželka?

Příspěvek od exkandaulista »

Však právě, proto mi to připadá zajímavé. Jestli je tam nějaká souvislost :-)
Souhlasím, že žena v domácnosti rozhodně nemusí být líná, ani vychcaná. Pokud se třeba stará o děti, nebo někoho nemocného, může to být i mnohem náročnější, než některé typy prací.

Ale myslím si, že brm měl na mysli ten druhý typ žen, které se válejí doma a z nudy se kurví. A takových jsem na internetu i v životě potkal více, jak těch prvních. Většině z nich by stačilo je zaměstnat, možná by pak byly vděčné za to co měly :-)
Samozřejmě jsou výjimky i na druhé straně. Znám spoustu chlapů, co si myslí, že když nosí domu peníze, je žena jejich majetek, který si kupují a tak se k ní pak chovají. Ale o tom tohle vlákno není :-)
Odpovědět

Zpět na „Fórum kandaulismus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Bullforyou111, Capri, chevcz, dergaer, Fencek55, Gomez, Guri20, gurko, jjj456, Kandaulista12, kawa71, korssy, Kvietok22, Lucifer77, Mflash23, Morientes, nadrzanec113, NepAl1967, Old_Lake, Oltana45, Pfiff, pikot, samito09, Slabber, trogar, wuua, Zajda01 a 175 hostů