Seznam mrdaných hotwife

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Uživatelský avatar
diner22
Příspěvky: 191
Registrován: pon 22. srp 2016 20:43:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sex je náš koníček
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1141

Re: Seznam mrdaných hotwife

Příspěvek od diner22 »

Pěkná hovadina, ctěte soukromí všichni mají rodiče, děti atd.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam mrdaných hotwife

Příspěvek od KarelK1968 »

diner22 píše:Pěkná hovadina, ctěte soukromí všichni mají rodiče, děti atd.
Souhlas oni někteří az tak široce nepřemýšlí a pro ty HW by to asi taky nebylo nejlepší. Vi se o tom ale zatim je to dost nepřijatelné téma. Seznam geyu a lesbiček by byl brán bnes jen jako seznamka. Ale HW a cuckold je ještě něco co by se mělo léčit jako do nedávna homosexualita nejlépe elektro šoky což určitě vymyslel nějaký sadista.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam mrdaných hotwife

Příspěvek od KarelK1968 »

Emperor píše:
ozzy píše:
Jackq píše:Zdravím, napadlo mě, kdyby každý bull, který někomu tu jeho šukal vložil nějaké info, nebo i fotku, jako výstavu těch, které šukal a tím by mohl zároveň i ponížit cuckolda.
Nebo třeba jen mrdal jsem jednu z Nemanic a její popis.
Vznikla by tak pěkná nástěnka, co myslíte? :twisted:
tak to je hlupakuv napad!;)
ucta k tem HW? ..asi nic.
Tak nic...
Bull se nepotrebuje chvastat.
Moje řeč.
Ono také záleží kdo se za "Bulla" považuje.
Uživatelský avatar
blr2
Příspěvky: 55
Registrován: stř 18. dub 2018 22:35:19
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Normální kanda teoretik.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1422

Re: Seznam mrdaných hotwife

Příspěvek od blr2 »

Kdyby to bylo jen v rámci zdejšího serveru....ve stylu, že nick XY tu píchá ženu nicku XX, tak asi proč ne. Jinak je to fak velká kravina.
Rád ukazuju a stejně rád se koukám.
Obrázek
zalar
Příspěvky: 106
Registrován: stř 11. led 2017 8:51:34
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznam mrdaných hotwife

Příspěvek od zalar »

Tak on asi nemyslel zrovna zveřejnění fota, jména a plné adresy :D. Ta hysterie okolo toho je zbytečná...
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Seznam mrdaných hotwife

Příspěvek od dark »

Asi tak. Pisu ze treba Josef N. instalater z Pardubic a jeho manzelka Alzbeta N., rajda v domacnosti. V tom se jejich deti a pratele asi nenajdou, ale parohac a jeho rajda ano. Vubec nejde o to nekoho kompromitovat, ale ukazat, kolik nevernych kurvicek vsude kolem nas je. Libilo by se mi, kdyby nekdo popsal jak tu rajdu svedl a kdy ji sukal, aby to jeji parohac nezjistil.
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Seznam mrdaných hotwife

Příspěvek od Domkanda »

dark píše:..., kolik nevernych kurvicek vsude kolem nas je. Libilo by se mi, kdyby nekdo popsal jak tu rajdu svedl a kdy ji sukal, aby to jeji parohac nezjistil.
Nevěrných kurviček je jistě dost, ale "aby to její paroháč nezjistil" není kandaulismus
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Seznam mrdaných hotwife

Příspěvek od dark »

Domkanda píše:
dark píše:..., kolik nevernych kurvicek vsude kolem nas je. Libilo by se mi, kdyby nekdo popsal jak tu rajdu svedl a kdy ji sukal, aby to jeji parohac nezjistil.
Nevěrných kurviček je jistě dost, ale "aby to její paroháč nezjistil" není kandaulismus
No a? Kandaulisty to ale vzrusuje. Nebo ne?
Jackq
Příspěvky: 36
Registrován: stř 11. říj 2017 23:20:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznam mrdaných hotwife

Příspěvek od Jackq »

zalar píše:Tak on asi nemyslel zrovna zveřejnění fota, jména a plné adresy :D. Ta hysterie okolo toho je zbytečná...
Přesně tak, myslel jsem jen okrajově. Pokud foto, tak samozřejmě bez obličeje, ale věřím, že dotyčný kanda svou hw pozná + když k tomu bull připíše nějaké lehké info. Potom mu třeba poslat odkaz na tuto stránku a tak by došlo k jeho ponížení a když to budou lidé komentovat, tím větší ponížení to bude. Ostatně náhodně najít svou hw tady by bylo pro kandu taky dost vzrušující nemyslíte?
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Seznam mrdaných hotwife

Příspěvek od kohout50 »

Jackq píše:
zalar píše:Tak on asi nemyslel zrovna zveřejnění fota, jména a plné adresy :D. Ta hysterie okolo toho je zbytečná...
Přesně tak, myslel jsem jen okrajově. Pokud foto, tak samozřejmě bez obličeje, ale věřím, že dotyčný kanda svou hw pozná + když k tomu bull připíše nějaké lehké info. Potom mu třeba poslat odkaz na tuto stránku a tak by došlo k jeho ponížení a když to budou lidé komentovat, tím větší ponížení to bude. Ostatně náhodně najít svou hw tady by bylo pro kandu taky dost vzrušující nemyslíte?
Naprosto souhlasím
Odpovědět