Kde najít hotwife

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
nezadany
Příspěvky: 168
Registrován: pát 02. úno 2018 1:57:28
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde najít hotwife

Příspěvek od nezadany »

Jsem byl v týdnu na rande s holkou a když jsme se trochu připili tak jem na ni vybalil jak to má s věrností a tak. No docela se rozpovídala. Že bývalému byla nevěrná asi 10x že za to nemůže ale on s ní moc nespal a ona má svoje potřeby tak si našla kamaráda a s ním šukala v práci. Poslouchal jsem totálně nadržený a upřeně jsem odezíral každé slovo z jejich úst. Pak mi řekla, ale neboj se, umím být věrná a doufám že se mi to už nikdy nestane, chci na sobě zapracovat abych byla věrná a slušná. No tak to jsem polkl nasucho a hned jsem začal koktat o tom jak to nemusí a že jestli zná kandaulismus. Tak vykulila oči že jako co to je a že zná hodně cizích slov ale tohle jí uniklo. Tak jsem jí řekl že to má i stránky. Tak uvidíme třeba tady někdy dorazí a budu doufat, že mě nepozná :-) A kdyby náhodou, tak ahoj, Marti :-)
nezadany
Příspěvky: 168
Registrován: pát 02. úno 2018 1:57:28
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde najít hotwife

Příspěvek od nezadany »

Tak to nedopadlo asi jsem na to moc tlačil :-( Napsala mi že budeme kamarádi ale že potkala někoho jiného. Ach jo.
Ale teď jsem se zaměřil na holky co mají privát. Našel jsem pár inzerátů holek v mém okolí a s jednou si píšeme. Je to svobodná maminka a dobře se mi s ní povídá. Ta představa mě dost vzrušuje že bych se staral třeba o její dcerku a ona by byla zatím v ....práci.... Uvidíme jak dopadne schůzka, zajímá to někoho více info a tak?
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: Kde najít hotwife

Příspěvek od vlaji »

nezadany píše:Tak to nedopadlo asi jsem na to moc tlačil :-( Napsala mi že budeme kamarádi ale že potkala někoho jiného. Ach jo.
Ale teď jsem se zaměřil na holky co mají privát. Našel jsem pár inzerátů holek v mém okolí a s jednou si píšeme. Je to svobodná maminka a dobře se mi s ní povídá. Ta představa mě dost vzrušuje že bych se staral třeba o její dcerku a ona by byla zatím v ....práci.... Uvidíme jak dopadne schůzka, zajímá to někoho více info a tak?
Určitě piš co je nového a jak si daleko
ronin
Příspěvky: 55
Registrován: pon 15. pro 2014 12:14:56
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Sloužím své Paní...

Re: Kde najít hotwife

Příspěvek od ronin »

Budeme moc rádi, když nás budeš zásobovat novými zprávami! Láskyplné partnerství s tělem pracující dívkou, obzvlášť právě takovou mladou maminkou, to je jistě stav, o kterém mnozí z nás toužebně sní ...
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Kde najít hotwife

Příspěvek od dark »

Taky budu rád když se pochlubíš, jak to pokračuje. Jak vypadá maminka? A jak jsi začal takový rozhovor? Jak se vlastně "balí" prostitutka? Přece nemůžeš zavolat, nebo napsat ahoj, já bych s tebou chtěl chodit... Jak na to?
nezadany
Příspěvky: 168
Registrován: pát 02. úno 2018 1:57:28
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde najít hotwife

Příspěvek od nezadany »

Tak z profi holky se vyklubala potvora co mě chtěla asi stáhnout o prachy. Má dluhy a pořebovala najít někoho, kdo to za ní zacáluje. Začala si mě omotávat a pak začala hrát na city, přes děcko a jak jí všechno seberou a že půjde pod most. Tak jsem i vytáhl nějaký prachy a zaplatil, ale chěla víc a víc a pořád se objevovaly další a další dluhy, tak jsem se na to vys*al.

Dá se dneska vůbec najít hotwife? Připadá mi to nemožné. Dnes už ani ty holky se tak neku*ví jako kdysi. Každá je věrná. Blbá doba asik.
Mart89
Příspěvky: 2
Registrován: stř 05. zář 2018 15:58:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde najít hotwife

Příspěvek od Mart89 »

Zdravím všechny, v minulém vztahu jsem zjistil, že jsem kandaulista. Bohužel po čase, začal jít vztah do kopru, takže nemělo smysl vymýšlet nějakou realizaci. Vím, že nemá smysl si hledat věrnou holku, protože já tohle na holce neocením. Občas se stane, že se mi někdo snaží dohodit nějakou, protože je to prý hodná holka. Hodná být samozřejmě může, jenže v tomto případě to značí, že se také nekurví. Nechce se mi moc nějakou holku nutit ke kurvení. Za prvé tím nechci holku zraňovat, pokud by o tom nebyla přesvědčená a dělala to hlavně kvůli mně, a za druhé, může člověk takovou holku ztratit, pokud by ji chtěl bull odtáhnout pro sebe. Nejlepší by bylo najít holku v oboru, která si sexem přivydělává a ocení, že může mít normální vztah, aniž bych ji odrazoval od práce. Už jsem zkoušel pár kurev, ale ty, co bych chtěl, prý chlapy mají nebo neměli zájem o vztah. Je mi jedno, jestli by to byla holka co točí, fotí, šlape na ulici, je na privátu, chci jen normální bílou holku, co nefetuje. Co dělat, abych získal nějakou šlapku na vztah? Zkoušet ty, co se mi líbí, utrácet a doufat, že jednoho dne bude šance? Co byste dělali vy? Podařilo se tady někomu získat šlapku na vztah? Ví tady někdo o nějaké holce, u které by byla šance na vztah a kdybyste sami už vztah neměli, tak byste šli do ní též? Je to jak hledání v kupce sena, přitom to vypadá, že když umožní chlap holce tuhle výhodu, tak to je to pro ten vztah bonus navíc. Bohužel to tak není a obávám se, že budu hledat a utrácet ještě hodně dlouho:-(. Děkuji předem za všechny rady. Martin
tempfreakhc
Příspěvky: 81
Registrován: ned 13. pro 2015 20:17:06
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Tak nějak jsem nedávno objevil pojem kandaulismus a zdá se, že mě vzrušuje představa, že mi někdo šuká manželku. Jsem pouze v rovině fantazií... na real nikdy nedošlo a asi ani nedojde. Manželka na toto celkem překvapeně koukala a že to by nikdy neudělala

Re: Kde najít hotwife

Příspěvek od tempfreakhc »

Věř že kurvy jsou všechny do jedny... Jediný rozdíl je v tom... Že některý to priznaj a jiný ne.... To je celá věda

Cus!
Mart89
Příspěvky: 2
Registrován: stř 05. zář 2018 15:58:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde najít hotwife

Příspěvek od Mart89 »

Kdyby byla každá kurva, pak není co řešit. Jenže ono je. To bych to sem nepsal. U mé bývále kdybych tlačil, tak to skončilo mnohem dříve. Takže příště musím jít na jistotu.
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: Kde najít hotwife

Příspěvek od marteza »

nezadany píše:Nebo jsi myslel mít vztah s holkou co má sex za peníze? Stojí taková holka o vážný vztah?
Samozřejmě že stojí, to si piš. Každá prostitutka sní o tom, že jednou pro ni přijede princ na bílém koni.
Odpovědět