Kde najít hotwife

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: Kde najít hotwife

Příspěvek od marteza »

nezadany píše:Tak z profi holky se vyklubala potvora co mě chtěla asi stáhnout o prachy. Má dluhy a pořebovala najít někoho, kdo to za ní zacáluje. Začala si mě omotávat a pak začala hrát na city, přes děcko a jak jí všechno seberou a že půjde pod most. Tak jsem i vytáhl nějaký prachy a zaplatil, ale chěla víc a víc a pořád se objevovaly další a další dluhy, tak jsem se na to vys*al.

Dá se dneska vůbec najít hotwife? Připadá mi to nemožné. Dnes už ani ty holky se tak neku*ví jako kdysi. Každá je věrná. Blbá doba asik.
Na svobodný maminky - prostitutky bacha. Většinou do toho sklouznou protože potřebují peníze (manžel, který by se podílel na chodu holt chybí). No a některé se i zadluží, než začnou ťapat.
nezadany
Příspěvky: 168
Registrován: pát 02. úno 2018 1:57:28
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde najít hotwife

Příspěvek od nezadany »

Hoši v pátek jsem měl zajímavý zážitek na místní disco. Byli jsme s kamarády popít a zatančit si a všiml jsem si na baru jedné hezké holky, pořád na nás pokukovala. Tak asi po hodince jsem si dodal odvahy a šel jsem za ní pozvat ji na kolu a pokecat. Trochu se to protáhlo. Začali jsme řešit vztahy a tak. No vypadlo z ní že byla bývalému nevěrná a že teď má kluka co je moc hodný a že čeká doma, ona prý se tak chodí bavit běžně ven a že on jí to toleruje. Z toho jak mluvila byl cítit dost velký despekt, asi by byla radši, kdyby šel s ní ale na druhou stranu mi pak řekla, že si občas někoho domů dovede. Tak když mi to řekla, tak se mi hned postavil :-) Asi nemusím vysvětlovat. Začal jsem být fakt nervozní protože jsem nevěděl jestli se mám chovat jako bull nebo jako kanda. Moc mě to vzrušilo a i když jsem měl chuť se nechat taky odvést domů, tak jsem více záviděl tomu jejímu.

Jaký na to máte názor? Myslíte, že jsem narazil na hotwife co má doma kandu? Co byste udělali vy? Šli byste s ní domů, nebo byste se ji pokusili sbalit pro sebe?
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Kde najít hotwife

Příspěvek od fodel »

nezadany píše: Jaký na to máte názor? Myslíte, že jsem narazil na hotwife co má doma kandu?
Možná ano ,nebo je to jen mrcha co využívá hodnýho troubu co si s ní nedokáže poradit,případně chudák netuší co má doma za ludru která se mu za zády kurví.
nezadany
Příspěvky: 168
Registrován: pát 02. úno 2018 1:57:28
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde najít hotwife

Příspěvek od nezadany »

Poslušně hlásim, o víkendu jsem měl rande. Svobodná maminka. Opět. Psali jsme si asi dva měsíce, postupně se mi svěřila, že bývalého podváděla, proto dostala kopy. Naznačil jsem, že jsem otevřený a já bych jí případné uklouznutí odpustil. Nezájem, najednou otočka že musí jít spát a na týden se odmlčela. Za týden mi navrhla, že bychom mohli dát kafe. Tak proběhla schůzka................. to jste neviděli. Herečka na oskara. Jak je sama, smutná, nepomazlená. Pak ze mě vytáhla kde pracuju kolik vydělávám a kolik mám našetřeno. Samozřejmě se mě neptala přímo, ale takové ty otázky kde chci bydlet a jak to chci platit a jaké mám auto a jestli jsem si na to půjčil a tak. Já jsem se už jenom smál. Přiznám se, že jsem si začal dost vymýšlet, protože mi bylo jasné, že tuhle nechci. Čím víc jsem si vymýšlel, tím větší měla úsměv a sedala si blíž. Když jsem se svěřil že mám 3+1 v centru, že jsem dědil a je to moje, ale cítím se tam sám a chybí mi společnost, tak mi dala pusu a začala se chovat vyloženě jako kurva. Samozřejmě neproběhl ani náznak zájmu o to, kolik stála její útrata a že by se třeba podílela. Nechala se odvézt domů, před vchodem mě vykousla a prý se moc těší na příště.

Tak přemýšlím, co s ní, jestli si mám zamrdat a potom odhalit sladké tajemství, nebo ji mám poslat do háje rovnou, ať si najde jiného vola? Mám chuť si z ní vystřelit a zašpásovat si. I když, bojím se, abych něco nechytil.
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde najít hotwife

Příspěvek od vinklar »

Já bych si s ní ještě užil, tedy jestli je pěkná.
Cation
Příspěvky: 121
Registrován: pon 30. zář 2019 10:51:02
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: žijeme v polyamorickém vztahu
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1807

Re: Kde najít hotwife

Příspěvek od Cation »

jasně, ojeď jí. A vem si gumu, když nechceš nic chytit
Pujcovanimanzelky
Příspěvky: 573
Registrován: stř 06. led 2016 13:39:59
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár, kde On je kanda a Ona manželka, která to pro něj "dělá"

Re: Kde najít hotwife

Příspěvek od Pujcovanimanzelky »

Vojet.. Tady není jiná možnost :)
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: Kde najít hotwife

Příspěvek od antimusculus »

Přiznejte se, čí je to manželka? :shock: :lol:

https://twitter.com/hotwife99?s=08
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Akynekkk, Amar, Atlantis2424, Bing [Bot], Ciop, Flyman, fudea, getto, grzn, guxik, Ilovemyhotwifeteen, Iw79, Jerry04, john32, kandaz, Lemato, lucky1990, manhattan46, Monkey, nadrzanec113, nezbed, pepan1, petur, Pomum-vetitum, prerovacek, retbi, Semrush [Bot], Sub43, virago, zrzek2311 a 187 hostů