Dá se toho zbavit ? Aneb jak jsem začal

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
meon
Příspěvky: 4
Registrován: pát 21. dub 2017 13:05:44
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Dá se toho zbavit ? Aneb jak jsem začal

Příspěvek od meon »

Zdravím,

že jsem kandaulista, bych nikdy netušil. Mám pětiletý vztah na začátku jsem hrozně žárlil (mám prostě hezkou holku a každej po ní šel) a asi bych si dal původně facku kdybych věděl co se stane později. Začalo to opravdu nevinně, když jsem si jednou náhodně představil svojí holku jak mě podvádí (na což jsem původně nemohl ani myslet, protože bych asi bouchl vztekem), když ta představa byla poprvé, tak to bylo nejsílnější... vyvolalo to ve mě extrémně zvláštní pocit, který byl tak silný, že jsem prostě musel začít honit.. pokračoval jsem v tom čistě v soukromí jednou za čas a jednou jsem zabrouzdal do jejích konverzací s klukama (se kterými něco měla dřív, než byla semnou) a to mě dostávalo.. prostě pocit vzteku, žárlivosti, beznaděje, ale zároveň, tak neuvěřitelné slasti, že to přebilo všechno negativní (nebo možná právě to negativní je ten spouštěč.. nevím..). Abych to trošičku přeskočil a urychlil.. zpracovával jsem jí tak dlouho, až to došlo k tomu, že začala opravdu "zlobit" a chtít to. Dostala "svolení" a když jsem pak zabrouzdal po nějaké době do jejích konverzací, tak jsem nalezl hodně sexuálních fotek (no jejích nahých víc než dost), bylo to super, ale řekla mi, že jí šlo spíš jen o flirt a sexuální konverzace, než něco v realitě. Jednou jsem ale na ní čekal doma asi do jedné ráno (nemohl jsem se jí dovolat.. nereagovala) měl jsem o ní strach, a když přišla z práce asi v 1 ráno tak jsem hned poznal, že je s ní něco špatně. Se strachem a smutkem v očích mi řekla, že měla sex s kolegou z práce.. to mě nastartovalo extrémním způsobem.. průser byl, ale že to do ní asi třikrát nastříkal a ona neměla prášky (nakonec ale těhotná nebyla) ona čekala že budu naštvanej a rozejdu se s ní, ale já jí dal jako odpověď lízání.. to následovně spustilo to, že s kolegou spala každý den a někdy i nepřišla domů.. vše mi detailně popisovala a já byl v sedmém nebi. Pak začala i s jinýma a bylo toho ještě hodně.. ale průser přišel s jedním černochem, když jsme si jednou povídali asi už jejím třetím sexu s ním, tak mi řekla "já už po prvním doufala, že budeš naštvanej a rozejdeš se semnou" v tom jsem pochopil, že je něco v nepohodě. Když jsem jí šel na fb do konverzací zjistil jsem, že má změněné heslo (ale jsem ajťák a nebylo těžké pro mě se tam dostat..) samé zprávy "Miluju tě", "Budeme spolu navždy".. samozřejmě se nakonec přiznala a rozešla se semnou.. to vydrželo asi tři měsíce (tři měsíce utrpení a slasti zároveň.. ale jsem chlap a je těžké se starat sám o sebe.. domácí práce mi moc nejdou a vařit neumím).. nakonec jsme se dali dohromady a od té doby ona už nic takového nechce.. já už taky "ne".. prostě mě štve že dřív jsme dělali spoustu úchylných věcí a sex byl supr (když jsem ještě nevěděl že jsem kandaul) jsem rád, že jsem se vlastně zbavil té hrozné žárlivosti, ale obtěžuje mi to život tak, že se mi to líbí víc, než cokoliv jiného a když chci mít opravdu tvrdýho dicka, tak na to musím myslet. Je to zvláštní, protože jako osobnost jsem spíše bull, mám dvacet cenťáků a uspokojovat ženy umím velice dobře, prostě jako kdyby se to ke mě nehodilo.. ale i když chci nemůžu se toho zbavit (ona mi řekla, že semnou v sexu nikdy neměla problém a že se jí vždycky líbil nejvíc sex semnou, ale že problém nastal, když jsem začal mluvit jen o tamtěch věcech a v podstatě jsem řešil jen to a ani jsme spolu nespali).. jakoby ano je to rozkoš a když jsem to psal, tak mi u toho celou dobu stál (až teď ne), ale chtěl bych se toho zbavit.. Nevím jestli je to vůbec možné.. rád si poslechnu váš názor, ale mě to fakt obtěžuje život a partnerský vztah to činí nesnesitelným. Nikdy jsem nebyl přímo cuckold jakože vždy jsem honil a spíš jsem dominantní.. jakože tak dominantní, že bych vám měl spíš ojíždět vaše partnerky, než nechat ojíždět tu moji :D. Nikdy jsem nebyl úplně 100% a vždy jsem měl smíšené pocity ohledně tohohle... ale pták vždycky vyhrál.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Dá se toho zbavit ? Aneb jak jsem začal

Příspěvek od dark »

A komu psala miluju tě? Nemohla být zamilovaná a ten ji odmítl? Proto se vrátila k tobě, jako k jistotě?
meon
Příspěvky: 4
Registrován: pát 21. dub 2017 13:05:44
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Dá se toho zbavit ? Aneb jak jsem začal

Příspěvek od meon »

To je jasné že to je první věc co přijde do hlavy.. ale není tomu tak. Náš problém ve vztahu způsobila tahle úchylka.. po čase mě dokonce přestal brát i sex a už jsem si představoval jen jak to dělá s někým jiným. Jí to vždycky hrozně štvalo, ale snažila se mi vyhovět a je to taky člověk.. taky má touhy a já ji k tomuhle všemu jednoznačně donutil. Jsem v podstatě naprosto normální člověk a tohle mi kompletně kurví život. když jsem vzrušenej a představím si to (teda ono to přijde do hlavy samo a samo je to spouštěčem toho vzrušení...), ale jakmile se udělám cítím se jako největší kokot na světě. Dřív jsme spolu měli spoustu krásných zážitků - Bdsm, trojky s holkama a všechny možné věci, které byly prostě supr. Ale když přišla tahle úchylka, tak se mi pomalu změnila "orientace" na tohle.. a mě to extrémně sere. Nedokážu s tím bojovat a můj sexuální život se proměnil v živoucí peklo (Bolí mě z toho na duši, dělá se mi ze mě samotného zle, mám pocit že už neznám lásku, cítím prázdno). Nevím jestli někdo měl podobný problém, ale já začínám uvažovat nad terapií, nebo něčem... prostě mám strach že už to zůstane na furt.. chci to porazit nějak.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Dá se toho zbavit ? Aneb jak jsem začal

Příspěvek od dark »

meone, bojím se, že kandaulismus nevyléčíš jako chřipku. To máš stejné jako by se homosexuál chtěl nechat vyléčit ze své orientace. Musíš se to naučit ovládat, nebo mít partnerku, co má pochopení. Ideálně obojí. Kandaulismus přece není smyslem života, ale jeho zpestřením. Tak nemůžeš žít jenom tím.
compact
Příspěvky: 120
Registrován: úte 08. bře 2016 16:30:56
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Dá se toho zbavit ? Aneb jak jsem začal

Příspěvek od compact »

meon píše:To je jasné že to je první věc co přijde do hlavy.. ale není tomu tak. Náš problém ve vztahu způsobila tahle úchylka.. po čase mě dokonce přestal brát i sex a už jsem si představoval jen jak to dělá s někým jiným. Jí to vždycky hrozně štvalo, ale snažila se mi vyhovět a je to taky člověk.. taky má touhy a já ji k tomuhle všemu jednoznačně donutil. Jsem v podstatě naprosto normální člověk a tohle mi kompletně kurví život. když jsem vzrušenej a představím si to (teda ono to přijde do hlavy samo a samo je to spouštěčem toho vzrušení...), ale jakmile se udělám cítím se jako největší kokot na světě. Dřív jsme spolu měli spoustu krásných zážitků - Bdsm, trojky s holkama a všechny možné věci, které byly prostě supr. Ale když přišla tahle úchylka, tak se mi pomalu změnila "orientace" na tohle.. a mě to extrémně sere. Nedokážu s tím bojovat a můj sexuální život se proměnil v živoucí peklo (Bolí mě z toho na duši, dělá se mi ze mě samotného zle, mám pocit že už neznám lásku, cítím prázdno). Nevím jestli někdo měl podobný problém, ale já začínám uvažovat nad terapií, nebo něčem... prostě mám strach že už to zůstane na furt.. chci to porazit nějak.
Ahoj, nejdu ti dělat terapeuta, vůbec mi to ani nepřísluší... Reaguju jen kvůli tvé otevřenosti a proto, že si myslím, že se to týká mnohem širšího okruhu lidí tady s podobnou "úchylkou". Co napíšu hned a bez servítek, že pokud je vše tak jak píšeš, jsi opravdu zralý vyhledat "odbornou pomoc", pokud ti na vašem vztahu záleží..., navíc vidím (čtu), že sebereflexe máš dostatek, takže teď půjde spíš o další a to je odhodlání udělat případně takový krok...
V čem vidím veliké rozdíly ve vnímání kandaulismu a cuckoldingu jsou věk, životní zkušenosti, prověřenost vztahu... Ze své zkušenosti ti povím, že my k tomu s manželkou dokráčeli po víc jak 20ti letém pevném vztahu, plném věrnosti a důvěry. A právě ta důvěra i nadále trvá a vytváří základ k tomu, abychom nesklouzávali k pochybnostem. Nás k tomu dovedl stereotyp a vlastně i přirozená touha poznat nové a nepoznané... Píšeš, že jsi v sexu vyzkoušel už leccos... Ok, věřím, že někdo (nevím kolik je tobě, ale...) v 25ti může být takovým Cassanovou (nebo spíš Rocco Siffredim :D ), že by mohl o sexu vyučovat, otázkou je, co pak v životě dál (?), někdo to rozloží tak, že ani za celý život neprožije a nepozná jinou polohu než misionáře ;) ... Osobně si myslím, že to chce nějakou vyváženost a protože život není jen o sexu, týká se to vlastně všeho ! Ne nadarmo se říká, že všeho moc škodí... Nicméně nechci tady rozvíjet myšlenky, které většině lidí jsou jasné, chci ti spíš naznačit, že ono někdy stačí, aby se v životě změnily podmínky, situace a vše může být úplně jinak. Víš, teď mám na mysli posun ve vztahu, založení rodiny, příchod a následná výchova dětí, bohužel i nemoci, stárnutí rodičů a další věci, které by se daly jmenovat..., zkrátka pokud v životě vytvoříš podmínky, abys nebyl závislý jen na sexu a téhle jediné představě o něm, je docela velká šance, že rozumově svoji úchylku zvládneš. Pokud zůstaneš upnutý na jedinou věc, že tvoje partnerka musí být šukaná cizíma jen a pouze pro tvoji spokojenost, pak si uvědom, že je to sobeckost a ta je svým způsobem taky nemoc..., nemoc duše. Pak je opravdu lepší nepodceňovat takový stav, nestydět se a hledat pomoc odborníka. Je to kruté, ale ono je to podobné jako alkoholismus ! Ber to čistě jako můj názor, může tu být spoustu jiných pohledů na věc, najdou se tu určitě lidé s úplně jiným názorem. Co je ale jistota a jediná pravda v tomhle celém příběhu, že celé je to jen a jen tvoje "břemeno" a nikdo jiný ho z tebe nesejme... ani jinak za tebe nevyřeší...
Vlk69
Příspěvky: 14
Registrován: pát 24. lis 2017 13:51:12
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Bratislava

Re: Dá se toho zbavit ? Aneb jak jsem začal

Příspěvek od Vlk69 »

Ja mám ten istý problem.... zničilo mi to každý vztah
meon
Příspěvky: 4
Registrován: pát 21. dub 2017 13:05:44
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Dá se toho zbavit ? Aneb jak jsem začal

Příspěvek od meon »

Děkuji za komentáře.. no ono jsem to prostě napsal sem protože kdo jiný mi bude rozumět, než ti co jsou taktéž kandaulisti. S partnerkou to teď řešíme a zjistil jsem že se jí to vlastně líbí... po tom co jste napsali jsem se dost silně zamyslel, protože je pravda že se toho asi nezbavím, ale musím se s tím naučit žít a pracovat, tak aby to bylo únosné i pro mojí partnerku.. vůbec jsem to nezmiňoval, nemluvil o tom.. a zničehonic se mě pátek začala ukazovat a zeptala se který kalhotky si má vzít do práce a že asi přijde z práce později. Bylo to divný protože jsem myslel že už to nechce. Když odešla psali jsme si na fb a ona mi řekla že to má ráda, ale že prostě, když chodila s tím jiným klukem, tak jsem o ni najednou začal bojovat, zajímal se o ni atd.. teď jsme o tom debatovali a ona mě řekla, že prostě chce abych ji miloval, že chce abych o ni bojoval a snažil se jako dřív. Že mi bude o tom vyprávět po sexu z někým.. že mi ráda sdělí detaily, ale ne tehdy, když se jí prostě vůbec nechce a na jediného na koho má chuť jsem já. Takhle se mi to líbí a uklidňuje mě to.. uvidíme jak se to bude vyvíjet dál. Každopádně díky moc hoši. Budu se snažit být nesobecký.. správně jste uhádli že jsem mladej (je mi 22)
neoxet
Příspěvky: 1
Registrován: ned 28. led 2018 6:27:52
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsme dominantní pár (oba 22 let)

Re: Dá se toho zbavit ? Aneb jak jsem začal

Příspěvek od neoxet »

Bys ji mohl ukázat
Odpovědět