Triolismus

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Triolismus

Příspěvek od seedLover »

KarelK1968 píše:Myslim ze uz jsi mimo hru. A jestli ne tak jen jak sponzor
Nebyl bych tak skeptický. Jemu vyhovuje být mimo hru sexuálně a jim určitě vyhovuje, že se o ně finančně stará. Myslím si, že je to dokonalá symbióza. Každý vztah je symbióza.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Triolismus

Příspěvek od seedLover »

Kdybych chtěl být bull, líbilo by se mi, žít s vdanou milfkou, kterou by její manžel vydržoval a v sexu by nepřekážel. Poroučel bych mu, utíral bych si do jeho košile semeno, nutil bych ho prát, vařit, uklízet a když by se mi chtělo, ošukal bych tu jeho přímo před ním a díval bych se mu u toho do očí a vysmíval se mu, jaký je ubožák,.
Proč by se jim to nemělo líbit? A jemu se to taky líbí. Je to prima.
Cuck4
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 18. led 2018 20:09:33
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Triolismus

Příspěvek od Cuck4 »

Je fakt, že mě se to líbí moc. Moc mě to vzrušuje. Když chodí nazí po domě a všude šukají, jako bych tam nebyl. Teď navíc do ní začal i stříkat. Když na mě zavolají z ložnice, ať se přijdu podívat, jak to z ní teče. Včera jsem ji poprvé musel vylizat a pak mě poslali pryč. A to navíc v situaci, kdy si ho nesmím bez dovolení honit. Nyní po 14 dnech bez ejakulace a honění jsem úplně mimo. Nemyslím na nic jiného. Byl jsem šťastný, že jí mohu vylizat semeno jejího milence, což bych jinak předtím nikdy neudělal. Prý jsem hodný, tak brzy dostanu odměnu. Udělám teď cokoli!!
BullOlomouc
Příspěvky: 109
Registrován: ned 02. říj 2016 16:10:03
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: V současné době se vyskytuju kolem Žamberka.

Re: Triolismus

Příspěvek od BullOlomouc »

Cuck4 píše:Je fakt, že mě se to líbí moc. Moc mě to vzrušuje. Když chodí nazí po domě a všude šukají, jako bych tam nebyl. Teď navíc do ní začal i stříkat. Když na mě zavolají z ložnice, ať se přijdu podívat, jak to z ní teče. Včera jsem ji poprvé musel vylizat a pak mě poslali pryč. A to navíc v situaci, kdy si ho nesmím bez dovolení honit. Nyní po 14 dnech bez ejakulace a honění jsem úplně mimo. Nemyslím na nic jiného. Byl jsem šťastný, že jí mohu vylizat semeno jejího milence, což bych jinak předtím nikdy neudělal. Prý jsem hodný, tak brzy dostanu odměnu. Udělám teď cokoli!!
To je ideální situace. :) Docela bullovi závidím. Sehnat takhle šikovný pár, to dá práci.
zzzajic
Příspěvky: 37
Registrován: ned 04. zář 2016 11:01:11
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Triolismus

Příspěvek od zzzajic »

Cuck4 píše:Je fakt, že mě se to líbí moc. Moc mě to vzrušuje. Když chodí nazí po domě a všude šukají, jako bych tam nebyl. Teď navíc do ní začal i stříkat. Když na mě zavolají z ložnice, ať se přijdu podívat, jak to z ní teče. Včera jsem ji poprvé musel vylizat a pak mě poslali pryč. A to navíc v situaci, kdy si ho nesmím bez dovolení honit. Nyní po 14 dnech bez ejakulace a honění jsem úplně mimo. Nemyslím na nic jiného. Byl jsem šťastný, že jí mohu vylizat semeno jejího milence, což bych jinak předtím nikdy neudělal. Prý jsem hodný, tak brzy dostanu odměnu. Udělám teď cokoli!!
Perfektně zařízené! :)
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: Triolismus

Příspěvek od kAv »

Cuck4 píše:Je fakt, že mě se to líbí moc. Moc mě to vzrušuje. Když chodí nazí po domě a všude šukají, jako bych tam nebyl. Teď navíc do ní začal i stříkat. Když na mě zavolají z ložnice, ať se přijdu podívat, jak to z ní teče. Včera jsem ji poprvé musel vylizat a pak mě poslali pryč. A to navíc v situaci, kdy si ho nesmím bez dovolení honit. Nyní po 14 dnech bez ejakulace a honění jsem úplně mimo. Nemyslím na nic jiného. Byl jsem šťastný, že jí mohu vylizat semeno jejího milence, což bych jinak předtím nikdy neudělal. Prý jsem hodný, tak brzy dostanu odměnu. Udělám teď cokoli!!

Proč se té klícce vlastně vyhýbáš? Měl bys o ni poprosit, pak si to určitě užiješ daleko víc... ;)
moon28
Příspěvky: 78
Registrován: úte 27. čer 2017 8:26:32
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Pár slov o nás: jsme par.. a ja to mam fakt rada.. ale podle sebe;)
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1187
Bydliště: Kladno

Re: Triolismus

Příspěvek od moon28 »

Cuck4 píše:Ještě mám dotaz, za jakých podmínek si myslíte, že může triolismus dlouhodobě fungovat?
U nás je to tak, že mé HW zajišťuji vysoce nadstandardní finanční zabezpečení a její přítel má cca průměrný plat. Je extrémně potentní - je schopen stříkat i 5x za noc a šukat v podstatě bez přestávek. Nyní u nás žije většinu času a nyní se nastěhoval do naší ložnice. V tomto vztahu žijeme 4 roky a zatím vše funguje. On je jí stále bližší a já jsem stále více jako sponzor jejich sexuálních hrátek.
Co si myslíte, že je nejdůležitější k dlouhodobému fungování vztahu v triolismu?
..ano, uz jsi 'mimo hru' a at uz se budes jakkoli pozitivne na to cele spoluziti divat, je definitivni konec jenom otazka casu...
'hry' prestanou bavit a prijde horke zjisteni, je je 'o jednoho vic'. Sponzor - nesponzor..
160kg160kg
Příspěvky: 77
Registrován: pon 11. dub 2016 9:57:15
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Triolismus

Příspěvek od 160kg160kg »

No vztah je to zajímavý, ale dej si pozor abys neskončil jako bankomat.
Trošku to k tomu podle mě směřuje.
Cuck4
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 18. led 2018 20:09:33
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Triolismus

Příspěvek od Cuck4 »

Minulý týden jsem zažil nový zážitek, který posunul dále náš vztah.

S Milanem přítelem mé ženy jsme popíjeli doma pivko a čekali na mojí HW Šárku. Zavolala, že přijde trochu déle, že domlouvala v baru sraz ze základky s jedním spolužákem, kterého leta neviděla. Asi po hodině přijela domů a ve dveřích povídá. Privedla jsem na drink mého spolužáka Karla ze základky. Představila nás a Milana jako našeho letitého kamaráda. Otevřel jsem lahev whisky a popíjeli a probírali staré časy. Nevěděl jsem, proč ho vlastně přivedla a trochu mě to překvapilo, protože mezi známými jsme náš vztah striktně tajili a kromě příležitostných návštěv sw jsme ani žádné sexuální partnery nevyhledávali. Prostě jsme žili ve třech.

Bylo ale vidět, že Milan překvapený nebyl, takže museli být se Šárkou domluveni předem. My jsme popijeli a já načal další lahev. Šárka odběhla a slyšel jsem sprchu z koupelny. Bylo mi jasné, že se něco chystá a za chvilku přišla mezi nás v černé průhledné noční košilce. Karel vytreštil oči, div mu nevypadly. Zakoktal: ty jsi krásná. Hned si uvědomil, co řekl a omluvil se. Šárka si sedla suše vedle Milana, který jí stahnul pravou část košilky, takže byla vidět její nádherná velká bradavka. Opět jsem si uvědomil, jak je sexy. Musím Ti Karle říci pravdu. Ve mě hrklo, protože náš vztah jsme tajili. Milan je můj milenec a žijeme ve třech už 4 roky a podrobně popsala náš vztah do úplných podrobností.

Karlovi se pod kalhotami zvedalo jeho náčiní. Vtom Šárka nechala spadnout košilku na zem, sedla si ke Karlovi a vášnivě ho začala libat. Karel byl v okamžiku nahý a Šárka mu kouřila jeho velké přirození. Já byl překvapený, i když se mi to libilo, ale s Milanem měli striktní dohodu, že Milan nebude mít jiné ženy a Šárka jiného muže kromě Milana a výjimečně mě. 4 roky to platilo a najednou toto. Dlouho před námi šukali jako mravenci a pak ho vystřídal Milan a zakončili to krásným sendvičem.

Seděli jsme všichni nazí v křeslech, Šárka v objetí Milana a bylo trapné ticho. Vidím, že jste kromě Milana všichni překvapení. Ja Vám vše vysvětlím. Milan i Libor vědí, že jsem nymfomanka. Libor mě nešuká, jen výjimečně na dovolené a Milan může u nás spát asi 2x týdně a další 2 dny jen na rychlovku na 2-3 hodiny a občas jezdí na služební cesty. Dala jsem si podmínku, že chci ještě dalšího chlapa na příležitostné schůzky či sex ve třech a Milan souhlasil. Namítl jsem: "A Milan bude mit jiné zeny?" Nech mě domluvit. Nebude, pokud mu nestačí sex 4x týdně, tak by jsme spolu skočili. Na tom trvám a on souhlasil. Přiznám se, že jsem mu nedala moc na výběr.

Teď ke Karlovi. Dnes mi v baru řekl, ze jsem moc krásná a hrozně vzrušující a hlavně aby ho neviděla jeho žárlivá žena. Pak navíc prohlásil, že spolu skoro nespí. Je to sportovec a mně se vždy líbil. Proto jsem ho přivedla a vím, že o ničem nebude mluvit, protože by ho žena zabila a sex potrebuje, což jste teď viděli. Takže se Tě chci Karle zeptat, jestli si budeš chtít chodit občas zašukat a nebo ne? Karel polkl a povídá: "Na škole jsi byla krásná divka, ake nikdy by mě nenapadlo, co z Tebe vyroste. Pak začal koktat, že neví, ci by na to žena.

Šárka se jako potvora zvedla a prošla zcela nahá po obýváku. Ti víš, musíš si vybrat, ale kdo se bojí, nesmí do lesa. Odpověď chci hned a nabidka dneškem končí. Karel si lokl whisky a hlesl: Ano chci.... Šárka si sedla a povídá. Takže Vám zopakuji pravidla, o kterých nebudu diskutovat. Libor bude z Vás poslední a může si ho honit a výjimečně ejakulovat jen na mé výslovné povolení. Šukat mě bude jen výjimečně na dovolené, když to budu potřebovat a nebo poté co mi Milan či Karel vystřídají kundu a já budu chtít cítit, jak to semeno čvachtá. U Milana se nic nemění. Má klíče a může přijít kdykoli a vždy spí a šuká v naší ložnici. Karel prijede výjimečně asi jednou za 14 dní dle domluvy se mnou a budeme se scházet výhradně u nás, aby to jeho stará nezjistila. Když budu chtít trojku, tak si to s Vámi domluvím. Máte někdo připomínky? Ne? Tak super. Vše od teď budu řídit já a výjimečně, pokud nebudu k dispozici, tak Milan.

Stála před námi zcela nahá nádherná HW, která si postupně vybudovala pro ní super vztah. Pak povídá: "Milane a Karle pojďte ještě do loznice, ať jí ve třech pokřtíme" Ty Libore se můžeš divat a nebo si ho hoň v obýváku, ale bez stříkání. Ano paní. Vzrušení u mě bylo na vrcholu, když jsem se dival, jak v ložnici vrcholí další sendvič za mohutných vzdechů mé HW. Karel za chvili odjel taxikem domů a Milan oddychoval se Šárkou v naší ložnici. Já spal v obýváku na pohovce s očekáváním, jak se náš vztah bude dále vyvijet. Mám doma dokonalou HW.
160kg160kg
Příspěvky: 77
Registrován: pon 11. dub 2016 9:57:15
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Triolismus

Příspěvek od 160kg160kg »

Zajímavá historka. Panička si tě omotala kolem prstu a dělá si co chce.
Nepřijde ti to ponižující honit si a nemoci se udělat?
Jak často ti žena dovoluje stříkat?
Odpovědět

Zpět na „Fórum kandaulismus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Capri, Gomez, Google [Bot], gurko, jjj456, Kandaulista12, korssy, ktoiny, Kvietok22, mata-1, Mflash23, mloky, nadrzanec113, NepAl1967, Old_Lake, Oltana45, Semrush [Bot], Zajda01 a 182 hostů