Triolismus

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Cuck4
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 18. led 2018 20:09:33
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Triolismus

Příspěvek od Cuck4 »

Honit si ho mohu jen před svojí HW. Jinak vůči mě nic neporušila. Ode mne měla povoleno cokoli, ale domluvu měli se svým milencem. On kývl na to, že ona chce mít ještě náhradníka za něj, když je na služební cestě a občas ho chce do trojky. Když jsem se vcera ptal, proč si to tak vymohla, tak se zasmála a povídá to samé a navíc mezi námi dvěma, že chce mít náhradníka na pravidelný sex, kdyby se náhodou s 1. milencem rozešli, tak aby nemusela dočasně šukat jen se svým cuckoldem. Já se tím pádem k sexu s ní dostanu jen na dovolené, když to nebude moci vydržet. Jinak dosud si mě schovávala nadřízeného s plnými koulemi, abych byl připravený přinejhorším zaskočit a tím, že má teď pravidelné milence dva, tak mi možná dovolí ejakulovat třeba po 10 dnech, když budu hodný....
Cuck4
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 18. led 2018 20:09:33
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Triolismus

Příspěvek od Cuck4 »

Sorry nadrženého.... ne nadřízeného
160kg160kg
Příspěvky: 77
Registrován: pon 11. dub 2016 9:57:15
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Triolismus

Příspěvek od 160kg160kg »

Myslím že 10 dnů je moc často. Podle mě by tě měla nadrženeho nechávat dýl
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Triolismus

Příspěvek od j-dou »

Mě se líbí jak tady většina z vás píše, že musí doma poslouchat svou HW, musí nosit klícku, nesmí honit a pod. Vím, že to podle některých k tomuto zaměření asi patří, ale když dá někdo na fórum fotku své ženy, tak jste všichni neskuteční samci, kteří by vojeli i dámské kolo, kdyby nezačalo zvonit. ;)
Chápu také, že někteří z vás potřebují být nějakým způsobem ponižovaní a neberu vám to. Je to každého věc. Téměř každý píše jak je těžké najít někoho s kým by ta jeho " zahejbala ". V dalším vlákně kde kdo popisuje, co by uděl s manželkou toho druhého. Tak mě zajímá, proč sháníte Bully, místo toho, aby jste si manželky šoustali mezi sebou.... :?:
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Triolismus

Příspěvek od dark »

j-dou : nevím, co na tom nechápeš? To, že někdo napíše, jak by někomu ojel manželku ještě neznamená, že by toho reálně byl schopný. Stejně jako když nějaký bull napíše, že je to alfasamec, tak to taky nemusí znamenat, že před ním manželka padne na kolena.

Já tedy zase nechápu tebe, co jsi tím příspěvkem chtěl říct.
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Triolismus

Příspěvek od j-dou »

Nový příspěvekod dark » pát 26. led 2018 10:11:13
To, že někdo napíše, jak by někomu ojel manželku ještě neznamená, že by toho reálně byl schopný.

Proč tedy popisovat něco co není schopen udělat? S částí o Bullech s tebou naprosto souhlasím. Pokud je někdo chce, tak si je musí každý otestovat sám. Zajímala by mě odpověď na moji poslední otázku.

Neberte to jako rejpání, tak to v žádném případě nemyslím. Jsem jen zvědavý.
160kg160kg
Příspěvky: 77
Registrován: pon 11. dub 2016 9:57:15
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Triolismus

Příspěvek od 160kg160kg »

j-dou píše:Nový příspěvekod dark » pát 26. led 2018 10:11:13
To, že někdo napíše, jak by někomu ojel manželku ještě neznamená, že by toho reálně byl schopný.

Proč tedy popisovat něco co není schopen udělat? S částí o Bullech s tebou naprosto souhlasím. Pokud je někdo chce, tak si je musí každý otestovat sám. Zajímala by mě odpověď na moji poslední otázku.

Neberte to jako rejpání, tak to v žádném případě nemyslím. Jsem jen zvědavý.
No a co jsi tím tedy chtěl říct?
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Triolismus

Příspěvek od j-dou »

rosták, udeřil jsi hřebíček na hlavičku.Dík.
Cuck4
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 18. led 2018 20:09:33
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Triolismus

Příspěvek od Cuck4 »

Často jezdíme s bullem na prodloužené víkendy. Dříve jsme náš vztah tajili, ale nyní i manželku začal vzrušovat stále více její vztah hotwife-cuckold a na veřejnosti se více předvádí. Řekla mi, že chce, abych uváděl, že má milence. Když jsme přijeli do penziónu, tak jsem musel majiteli říci, že v jednom pokoji bude spát manželka s milencem a já sám ve druhém pokoji, ačkoli to nebylo nutné a večer jsme se mohli jen přesunout. Ráno pri snídani se s ním provokativně líbala, aby všichni věděli, že má milence.... Druhý den jsme šli do wellnes sauny. To byl extrémně vzrušující zážitek. Ve vířivce se brutálně ojížděli a dávali najevo, jakej jsem paroháč. V sauně pak moje hotwife roztáhla nohy a byla vidět její naběhlá kunda... Bull jí osahával a měl také naběhlé přirození z předchozí noci... Já seděl s nimi před všemi jako úplný paroháč s malým ptákem. Všichni hned pochopili, jaký je náš vztah. V sauně mi žena řekla, že večer půjdeme na swingers.... Nebyl to dotaz, ale oznamovací věta. V autě po příjezdu na parkoviště jsem se musel svléknout do naha a dostal jsem na krk obojek. Po zazvonění na zvonek překvapený pikolík viděl mě nahého a mojí ženu objímající se s milencem. Zasvítily mu oči a pustil nás dále. Všichni přítomní byli evidentně překvapeni nově příchozími. Já jsem stále nahý obsluhoval ženu s jejím milencem a pak jsem jazykem přede všemi lízal kundu svojí ženy, abych ji připravil pro milence. On ji pak začal šukat ze všech pozic. Když se mu začali stahovat jeho koule a začal do ní stříkat, bylo vidět, jak jsou všichni vzrušení. Žena roztáhla kundu a bylo vidět, jak z ní vytéká jeho sperma... Žena vykřikla:" Vylízej jí." Rád jsem to udělal do úplného vyčištění. Všichni se dívali a honili si ptáky. Sám bych jí nechal opíchat, ale milenec jí lizal a šukal a nikoho k ní nepustil. Po návratu domů jsem pochopil, že se přestala stydět za to, že je hotwife. Když jsme se vratili domů, tak její milenec parkoval před domem i v situaci, když jsem nebyl doma. Když jsem přišel do místní hospůdky, všichni se tvářili, že mám doma kurvu. Vzhledem k tomu, že je hodně atraktivní, tak při jejím příchodu do restarace všem svítili oči a měli nemístné poznámky. Ona se naprosto přestala stydět a na dotaz, kdo u nás parkuje, bez mrknutí oka řekla, že její milenec. Vypadalo to jako vtip, ale všichni včetně ní věděli, že je to pravda. Já seděl jako zařezaný. Pak přede všemi mi žena povídá: " Přijď až za 3 hodiny, přijede mi milenec, ať netušíš". Od té doby vsichni v naší vesnici ví, že je hotwife a já paroháč. Dřive by mi to vadilo, ale teď jsem tak vzrušený, že mi nevadí, že všichni vědí, že jsem paroháč a žena kurva...
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Triolismus

Příspěvek od KarelK1968 »

Cuck4 píše:Často jezdíme s bullem na prodloužené víkendy. Dříve jsme náš vztah tajili, ale nyní i manželku začal vzrušovat stále více její vztah hotwife-cuckold a na veřejnosti se více předvádí. Řekla mi, že chce, abych uváděl, že má milence. Když jsme přijeli do penziónu, tak jsem musel majiteli říci, že v jednom pokoji bude spát manželka s milencem a já sám ve druhém pokoji, ačkoli to nebylo nutné a večer jsme se mohli jen přesunout. Ráno pri snídani se s ním provokativně líbala, aby všichni věděli, že má milence.... Druhý den jsme šli do wellnes sauny. To byl extrémně vzrušující zážitek. Ve vířivce se brutálně ojížděli a dávali najevo, jakej jsem paroháč. V sauně pak moje hotwife roztáhla nohy a byla vidět její naběhlá kunda... Bull jí osahával a měl také naběhlé přirození z předchozí noci... Já seděl s nimi před všemi jako úplný paroháč s malým ptákem. Všichni hned pochopili, jaký je náš vztah. V sauně mi žena řekla, že večer půjdeme na swingers.... Nebyl to dotaz, ale oznamovací věta. V autě po příjezdu na parkoviště jsem se musel svléknout do naha a dostal jsem na krk obojek. Po zazvonění na zvonek překvapený pikolík viděl mě nahého a mojí ženu objímající se s milencem. Zasvítily mu oči a pustil nás dále. Všichni přítomní byli evidentně překvapeni nově příchozími. Já jsem stále nahý obsluhoval ženu s jejím milencem a pak jsem jazykem přede všemi lízal kundu svojí ženy, abych ji připravil pro milence. On ji pak začal šukat ze všech pozic. Když se mu začali stahovat jeho koule a začal do ní stříkat, bylo vidět, jak jsou všichni vzrušení. Žena roztáhla kundu a bylo vidět, jak z ní vytéká jeho sperma... Žena vykřikla:" Vylízej jí." Rád jsem to udělal do úplného vyčištění. Všichni se dívali a honili si ptáky. Sám bych jí nechal opíchat, ale milenec jí lizal a šukal a nikoho k ní nepustil. Po návratu domů jsem pochopil, že se přestala stydět za to, že je hotwife. Když jsme se vratili domů, tak její milenec parkoval před domem i v situaci, když jsem nebyl doma. Když jsem přišel do místní hospůdky, všichni se tvářili, že mám doma kurvu. Vzhledem k tomu, že je hodně atraktivní, tak při jejím příchodu do restarace všem svítili oči a měli nemístné poznámky. Ona se naprosto přestala stydět a na dotaz, kdo u nás parkuje, bez mrknutí oka řekla, že její milenec. Vypadalo to jako vtip, ale všichni včetně ní věděli, že je to pravda. Já seděl jako zařezaný. Pak přede všemi mi žena povídá: " Přijď až za 3 hodiny, přijede mi milenec, ať netušíš". Od té doby vsichni v naší vesnici ví, že je hotwife a já paroháč. Dřive by mi to vadilo, ale teď jsem tak vzrušený, že mi nevadí, že všichni vědí, že jsem paroháč a žena kurva...
Moc pěkný
Odpovědět