Triolismus

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Cuck4
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 18. led 2018 20:09:33
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Triolismus

Příspěvek od Cuck4 »

Žijeme v klasickém vztahu MMF již 4 roky. Bull je o 10 let mladší. Moje žena 2-3× týdne s ním chodí do sauny či se schází u nás doma. Často jezdíme na dovolené, kde moje žena s milencem mají svůj pokoj a já spím ve vlastním pokoji. Na veřejnosti v zahraničí se spolu vodí za ruce a chovají se jako manželé a já je doprovázím jako známý. Měli jsme ale určitá pravidla, která jsme dodržovali. V místě bydliště se chovali jako přátelé a při souloži do ní nestříkal a nespal v naší ložnici. Nyní jsem uvolnil pravidla. Bull bude spát v naší ložnici, může do ni kdykoli stříkat (žena nemá ze zdravotních důvodů antikoncepci) a může kdykoli bez meho vědomí být u nás a bude mít klíče od bytu. Navíc se může stát, že
udělá dítě mé krásné ženě. Budoucí vztah mě vzrušuje, ale nevím jestli jsem nepřekročil červenou linii v našem vztahu, kdy mě vystrnadí a já zůstanu sám. Ale za to riziko mi to stojí. Máte někdo podobné zážitky,
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Triolismus

Příspěvek od DrGarden »

Ja to vidím tak, je mladší a preto je s ňou asi len dočasne. Tiež vie, že jej veľa nehovorí "vernosť" a on je pravdepodobne inak stavaný- dominantný. Jemu vyhovuje daný stav, ale nie je za to aby si mu ty uvolnil miesto. Preto si myslím, že riziko určité je, ale nie veľké pre teba. Skrátene, "vyšantia sa", možno niečo spolu "umiesia" (to by asi menilo situáciu, ale záležalo by hlavne na ňom) ale inak sa všetko časom vráti k "normálu" a vy sa tiež "skludníte". Ak to beriete ako "hru", tak sa toho netreba báť i keď "nehody" sa stávajú.. :) viď moje foto
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Triolismus

Příspěvek od pepe »

Mate to vzrusujicim zpusobem nastaveno. Chce to odvahu ale musi to byt neuveritelne vzrusujici kdyz vidis svoji manzelku jak se vodi s milencem za ruce a na dovolene je oslovuji jako by byli manzele.
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Triolismus

Příspěvek od DrGarden »

To je ono, vidieť svoju manželku v tej "úlohe" z iným. Je to také, vymenenie si rolí.. zrazu ju vidíš z povedzme vašim kamarátom, ako ťa on zastúpil ako jej manžel a ona to berie úplne prirodzene. Samozrejme aj v tých "manželských povinnostiach.." Je to taká HRA dospelých
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Triolismus

Příspěvek od kohout50 »

Tak to je lákavé,ukážeš nám ji
Cuck4
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 18. led 2018 20:09:33
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Triolismus

Příspěvek od Cuck4 »

Včera ona navíc přišla s tím, že nesmím bez jejího vědomí onanovat. Musím se ji vždy zeptat. Ejakulovat budu moci výjimečně jen do ní po bullovi, když jí před tím pořádně vylížu. Pokud to poruším, dostanu klícku, kterou musím zitra koupit a budu ji muset nosit stále....
Cuck4
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 18. led 2018 20:09:33
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Triolismus

Příspěvek od Cuck4 »

Z klícky mám strach....
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Triolismus

Příspěvek od seedLover »

Cuck4 píše:Z klícky mám strach....
To už budeš poslušný pejsek
boardx
Příspěvky: 269
Registrován: úte 23. pro 2014 16:07:10
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: switch - dominant a submisiv v jednom

Re: Triolismus

Příspěvek od boardx »

přitvrzuje
Cuck4
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 18. led 2018 20:09:33
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Triolismus

Příspěvek od Cuck4 »

Mám ještě jednu věc, se kterou si nevim rady. Dříve jsme, když jsme byli sami na delší dovolené, tak jsme chodili často na swingers, kde to ráda přede mnou dělala celou noc. Teď naposledy to odmítla, že si to náš přítel nepřeje a ona to dodrží. Se mnou nesouložila a 3 týdny ani s nikým jiným. Je fakt, že po návratu domů byl celý týden přítel u nás a šukali po celém domě každý den několik hodin. Já jsem na dovolené mohl pouze 1x týdne onanovat, ale ejakulovat jen jednou. Na nudisticke pláží to bylo utrpení. Vykládala mi, jak se těší domů a co vše bude dělat. Pak jsem musel jít po pláži naštěstí jen napůl v erekci a ona se mi smála. Mrzí mě, že už nyní nechce chodit na swingers. Tedy chce, ale jen ve třech či jen s ním....
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Amazon [Bot], BobbyPossumcods, Bothofus, Ekimus, Erek-tus, Fleur, gandalf, Gomez, H05, Johnny41, Joseph, Kandaazena, Katgeor, Kliďas, korbacik, libertines, maximus04, Medovy, Mikines, mirda02ga, Mispulin, nebe12, Nelx, nezbed, Nicka, Old_Lake, on3206, Semrush BOT, sudruhh, supk, svkdca, trinecak, wlanman, xXxXxXx a 176 hostů