Mladý milenec - věkový rozdíl

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
kandaz
Příspěvky: 64
Registrován: pon 28. bře 2016 11:39:53
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mladý milenec - věkový rozdíl

Příspěvek od kandaz »

moje také preferuje kluky 20-30
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Mladý milenec - věkový rozdíl

Příspěvek od Domkanda »

My se postupně dostali k tomu, že byl milenec třeba i o 20+ let mladší než ona.
Ač bi nejsem, tak mít někoho mladšího v trojce je hezčí i pro mě, vidět na ní třeba šedesátníka, by se mi spíš eklovalo, než aby mě to vzrušovalo.
Ženě to bylo jedno, té (by) starší nevadil (výrazně staršího neměla nikdy, trochu staršího nebo v našem věku párkrát). Ale mládí preferovala i ona: nadrženost někoho, kdo třeba zrovna nemá holku, proto většinou rychlá až okamžitá erekce, i žena ocení mladší a hladkou pokožku a vůbec tělo, zdvihá jí ženské sebevědomí, že její tělo vzrušuje "takového" mladíčka :roll: ....

Na druhou stranu je to trochu i zábrana situaci, že by mezi nimi mělo vzniknout něco citového. S výrazně mladším jde oboustranně jen o sex.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
tacotaco
Příspěvky: 36
Registrován: pát 23. říj 2015 0:33:46
Role muže: je KANDAULISTA

Re: Mladý milenec - věkový rozdíl

Příspěvek od tacotaco »

Mladsi kluk je vic rajcovni nez nejaky chlupaty stary dedek.
Mladi kluci vydrzi poradne dlouho, penis teenagera je taky moc hezky a tu holku to taky vic rajcuje.
Sioux07
Příspěvky: 13
Registrován: sob 27. čer 2015 20:32:29
Role ženy: ženu nemám
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mladý milenec - věkový rozdíl

Příspěvek od Sioux07 »

tacotaco píše:13 on, 27 ona. Nejrajcovnejsi kombinace pod sluncem!
Ja som to zažil keď som mal 13 a ona 24 bolo to super
Uživatelský avatar
samtron17
Příspěvky: 40
Registrován: sob 02. kvě 2015 10:43:57
Pár slov o nás: Líbí se mi obě role. Role bulla i kandy. Záleží na tom, jestli přítelkyni mám nebo ne. Teď žádnou nemám, rád bych našel buď pár nebo holku, které se kandaulismus líbí :)

Re: Mladý milenec - věkový rozdíl

Příspěvek od samtron17 »

Když to tady čtu, tak mi vysvětlete, roč je tedy tak těžké najít starší ženu? :D Asi dělám něco špatně. Fakt je, že balit starší ženu v reálu jsem si nikdy netroufl a na internetu je mnohem více mladých kluků, než starších žen. Jinak si to nedovedu vysvětlit. A to rozhodně nepatřím do té kategorie, co do vzkazu napíše "Zašukáme si?".
Líbí se mi obě role. Role bulla i kandy. Záleží na tom, jestli přítelkyni mám nebo ne. Teď žádnou nemám, rád bych našel buď pár nebo holku, které se kandaulismus líbí :)
Na amatérech mám nick amandos

P.S.: Avatar je můj, žádná fotka stažená z netu.
Sioux07
Příspěvky: 13
Registrován: sob 27. čer 2015 20:32:29
Role ženy: ženu nemám
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mladý milenec - věkový rozdíl

Příspěvek od Sioux07 »

tacotaco píše:13 on, 27 ona. Nejrajcovnejsi kombinace pod sluncem!
Ja som to zažil keď som mal 13 a ona 24 bolo to super
Markosir23
Příspěvky: 1
Registrován: pon 21. kvě 2018 18:54:53
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mladý milenec - věkový rozdíl

Příspěvek od Markosir23 »

Presne viem, o čom hovoríte.

Mám 19, som na sexuálnom vrchole, som tmavý chalan s veľkým penisom. Nechce ma niekto pre vašu manželku? Rád by som bol aj za štvorku s mojou priateľkou (25)
tacotaco
Příspěvky: 36
Registrován: pát 23. říj 2015 0:33:46
Role muže: je KANDAULISTA

Re: Mladý milenec - věkový rozdíl

Příspěvek od tacotaco »

Je to problem, protoze tihle kluci maji jednu dost velkou nevyhodu: nedokazi komunikovat nebo se chovaj jako magori. Nebo si davaji podminky, co je totalne k smichu. Cokoli nad 3 slova je pro ne neprekonatelny problem. Proste nedostatek zkusenosti jak jednat se starsi holkou ktera uz ma asi nejaky ten standard i v komunikaci. Alespon pro nas je tohle dulezite, nedovolim prece pichat moji holku klukovi co nedokaze se sebe dostat par smysluplnych vet.
samtron17 píše:Když to tady čtu, tak mi vysvětlete, roč je tedy tak těžké najít starší ženu? :D Asi dělám něco špatně. Fakt je, že balit starší ženu v reálu jsem si nikdy netroufl a na internetu je mnohem více mladých kluků, než starších žen. Jinak si to nedovedu vysvětlit. A to rozhodně nepatřím do té kategorie, co do vzkazu napíše "Zašukáme si?".
tacotaco
Příspěvky: 36
Registrován: pát 23. říj 2015 0:33:46
Role muže: je KANDAULISTA

Re: Mladý milenec - věkový rozdíl

Příspěvek od tacotaco »

Sioux07 píše:
tacotaco píše:13 on, 27 ona. Nejrajcovnejsi kombinace pod sluncem!
Ja som to zažil keď som mal 13 a ona 24 bolo to super
Ako sa zadarilo?
Sioux07
Příspěvky: 13
Registrován: sob 27. čer 2015 20:32:29
Role ženy: ženu nemám
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mladý milenec - věkový rozdíl

Příspěvek od Sioux07 »

Bola to kamošova staršia sestra asi bola dobre nadržaná bolo to na moje narodeniny .Začalo sa stmievať a ju sme ukecali aby s nami hrala schovávačku.Horko ťažko na to pristúpila .Obaja sme sa schovali v obilí lahli sme si vedľa seba .Pozeral som sa jej do výstrihu a ona sa spýtala že čí chcem vidieť jej prsia a potom to už išlo bolo to veľmi pekné .
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: DawePL, donkey_pair, Jupiter, ktoiny, Kvietok22, mangrand, mata-1, mloky, moby2, NepAl1967, Old_Lake, Romik07, Semrush [Bot], Student123, taylor17, wagen, wolferan a 182 hostů