Mladý milenec - věkový rozdíl

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Uživatelský avatar
samtron17
Příspěvky: 40
Registrován: sob 02. kvě 2015 10:43:57
Pár slov o nás: Líbí se mi obě role. Role bulla i kandy. Záleží na tom, jestli přítelkyni mám nebo ne. Teď žádnou nemám, rád bych našel buď pár nebo holku, které se kandaulismus líbí :)

Re: Mladý milenec - věkový rozdíl

Příspěvek od samtron17 »

tacotaco píše:Je to problem, protoze tihle kluci maji jednu dost velkou nevyhodu: nedokazi komunikovat nebo se chovaj jako magori. Nebo si davaji podminky, co je totalne k smichu. Cokoli nad 3 slova je pro ne neprekonatelny problem. Proste nedostatek zkusenosti jak jednat se starsi holkou ktera uz ma asi nejaky ten standard i v komunikaci. Alespon pro nas je tohle dulezite, nedovolim prece pichat moji holku klukovi co nedokaze se sebe dostat par smysluplnych vet.
samtron17 píše:Když to tady čtu, tak mi vysvětlete, roč je tedy tak těžké najít starší ženu? :D Asi dělám něco špatně. Fakt je, že balit starší ženu v reálu jsem si nikdy netroufl a na internetu je mnohem více mladých kluků, než starších žen. Jinak si to nedovedu vysvětlit. A to rozhodně nepatřím do té kategorie, co do vzkazu napíše "Zašukáme si?".
Já mívám spíš problém v tom, aby pár začal vůbec komunikovat. A to se snažím psát naopak slohy. A není možné napsat stovku "originálních" obsáhlých vzkazů. Přijde mi, že ten nepoměr mezi muži a páry, případně ženami je tak velký, že si ten vzkaz ani nepřečtou, protože zapadne mezi ostatními. Nevím, co a jak dělat lépe :D
Líbí se mi obě role. Role bulla i kandy. Záleží na tom, jestli přítelkyni mám nebo ne. Teď žádnou nemám, rád bych našel buď pár nebo holku, které se kandaulismus líbí :)
Na amatérech mám nick amandos

P.S.: Avatar je můj, žádná fotka stažená z netu.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Mladý milenec - věkový rozdíl

Příspěvek od Domkanda »

samtron17 píše:
tacotaco píše:Je to problem, protoze tihle kluci maji jednu dost velkou nevyhodu: nedokazi komunikovat nebo se chovaj jako magori. Nebo si davaji podminky, co je totalne k smichu. Cokoli nad 3 slova je pro ne neprekonatelny problem. Proste nedostatek zkusenosti jak jednat se starsi holkou ktera uz ma asi nejaky ten standard i v komunikaci. Alespon pro nas je tohle dulezite, nedovolim prece pichat moji holku klukovi co nedokaze se sebe dostat par smysluplnych vet.
Já mívám spíš problém v tom, aby pár začal vůbec komunikovat. A to se snažím psát naopak slohy. A není možné napsat stovku "originálních" obsáhlých vzkazů. Přijde mi, že ten nepoměr mezi muži a páry, případně ženami je tak velký, že si ten vzkaz ani nepřečtou, protože zapadne mezi ostatními. Nevím, co a jak dělat lépe :D
Tacotaco:
Jo, to znám. Několikavětý mail je pro ně děsně složitý, pracný. Hned by chtěli sms a whats app .... Ale my s nimi nechceme chatovat a už vůbec ne ve stylu "Dnes večer?" a podobné dvoj- tříslovné vzkazy.

Samtron:
Ten nepoměr opravdu je veliký. Byli jsme vybíraví - chtěli jsme vždy mladšího, chtěli jsme si to fotit - a vždy byly odpovědí vysoké desítky až stovky.
Co máš dělat lépe? 8-) Naprosto se trefit prvním vzkazem do naší chutě (náhoda). První selekce je opravdu i náhodná. Nesmíš se odchýlit od zadání v inzerátu - hledáme do 35 a odpoví nám 46 .... Vyžadujeme rozumný pravopis a stylizaci (ale někdo na to třeba kašle).
V druhé fázi chceme chuť se rozepsat a přizpůsobit se nám.
Ale věřím, že to je pracné :mrgreen:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
samtron17
Příspěvky: 40
Registrován: sob 02. kvě 2015 10:43:57
Pár slov o nás: Líbí se mi obě role. Role bulla i kandy. Záleží na tom, jestli přítelkyni mám nebo ne. Teď žádnou nemám, rád bych našel buď pár nebo holku, které se kandaulismus líbí :)

Re: Mladý milenec - věkový rozdíl

Příspěvek od samtron17 »

Domkanda píše:
Samtron:
Ten nepoměr opravdu je veliký. Byli jsme vybíraví - chtěli jsme vždy mladšího, chtěli jsme si to fotit - a vždy byly odpovědí vysoké desítky až stovky.
Co máš dělat lépe? 8-) Naprosto se trefit prvním vzkazem do naší chutě (náhoda). První selekce je opravdu i náhodná. Nesmíš se odchýlit od zadání v inzerátu - hledáme do 35 a odpoví nám 46 .... Vyžadujeme rozumný pravopis a stylizaci (ale někdo na to třeba kašle).
V druhé fázi chceme chuť se rozepsat a přizpůsobit se nám.
Ale věřím, že to je pracné :mrgreen:
Tomu všemu rozumím, být v opačné roli, kdy bych chtěl kluka pro svou holku, tak to vyžaduju taky. Já bych šel asi i tak daleko, že bych se s ním chtěl nejdříve setkat sám a trochu ho poznat. Proč kazit holce chutě a představy debilama. Takhle si ho proklepnu dopředu.

Rozepsat se a trochu se představit a otevřít není problém, ale je to už dost únavné, když takových dopisů bylo už stovky :-D
Líbí se mi obě role. Role bulla i kandy. Záleží na tom, jestli přítelkyni mám nebo ne. Teď žádnou nemám, rád bych našel buď pár nebo holku, které se kandaulismus líbí :)
Na amatérech mám nick amandos

P.S.: Avatar je můj, žádná fotka stažená z netu.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Mladý milenec - věkový rozdíl

Příspěvek od Domkanda »

Samtron:
Ano, s prvními zájemci jsem se setkal nejdříve jen já, první probírku odpovědí inzerátů jsem dělal taky já.
Bál jsem se, že jí znechutí debil. Při čtení odpovědí jsem se bál, že jí odradí pravopis IQ 60 a hlavně formulace "trojka mě děsně láká, ale má žena by do takové prasárny nikdy nešla" a podobně.

Fakt nevím, co ti poradit, těch zájemců bylo vždy moc a předpokládám, že kdyby teď bylo manželce 25, bylo by odpovědí zase násobně až řádově víc.
Těch odpovědí bývá tolik, že je výběr záležitostí i náhody, ideální součinnosti bydliště, vzezření, odpovědi ....
Už jsi někdy byl úspěšný?
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
david-pha
Příspěvky: 4
Registrován: ned 01. led 2017 23:27:01
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mladý milenec - věkový rozdíl

Příspěvek od david-pha »

Kolikrát je fakt, že se ani nedivím, že nikdo nikde nikomu už neodpovídá. Samozřejmě asi jako každý jsem si na nějakém chatu udělal holčičí profil a to, co jsem se dočetl mi teda rozhodně iluze nedalo :). Ono vůbec najít na nějakém chatu, foru někoho, s kým se třeba jen spřátelí je dost nadstandardní.
tacotaco
Příspěvky: 36
Registrován: pát 23. říj 2015 0:33:46
Role muže: je KANDAULISTA

Re: Mladý milenec - věkový rozdíl

Příspěvek od tacotaco »

v 9 pripadu z 10 to fakt nejde. budto pary neodpovidaji, arogance z tech sprav primo cisi, nebo maji vyjadrovani kretena, pupek nebo mizerne telo a pritom pozaduji sportovce, krasneho a s vlastnima prostorama a fotky maji jako retard. ve vetsine pripadu je to jenom muz v letech, ktery jenom fantaziruje o sexu ve trojce, chtel by zazit neco mimoradne ale od honeni se kvuli obavam a pramale sebejistote nikdy dal nedostane, maximalne na tajnaka zverejni fotky manzelky nebo pritelkyne, samozrejme anonymne. na maily neodpovi, anebo po druhem prestane, protoze by to zacalo zavanet realem. a to on nechce, staci mu ty fantazie a zdimani 14cm ptaka v pravacce, protoze co kbyby ho zenuska opustila, kdo by ho pak chtel? tedy standartni zmesice strachu, vzruseni, nedostatku sebeduvery, submisivity a bisexuality.

proste pateticke, k smichu, no taky absolutne pochopitelne. proto vetsina snah skonci tim, ze ani nezacne.

na druhe strane je to extrem - 16 lety kluk co si o sobe mysli, ze ma pravo neco si diktovat jenom proto, ze ma hezke telo a pero. ale to maji taky tisicky podobnych jako je on. vyjadrovani na urovni debila, stylizace zadna, zena je jenom dira k zasunuti. extra debilni jedinci si za to jeste v 16 nevahaji nechat zaplatit, protoze nic neformuje charakter fracka jako byt v 16ti kurvou. bi hratky by chtel zkusit, ale kdyz prijde na lamani chleba, nechce byt bukvice. je to proste mlady kokot, ktery nevi o cem je zivot, sam nema okrem pera a toho tela nic co ponouknout, jedine tak diru ve slipech a spocene telo prekryte dezodorantem z tesca, protoze po posilce se nesprchuje. proste maly fracek, co by chtel pichat a poroucet muzum. smesne :)

v prvnim pripadu strach (i kdyz pochopitelny, vybudovany vztah by chtel zahodit snad jenom blbec), v druhem pripadu decko co si na neco hraje.

zadna prudka filozofie, tohle v 99 % situaci sparovat nelze.
david-pha
Příspěvky: 4
Registrován: ned 01. led 2017 23:27:01
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mladý milenec - věkový rozdíl

Příspěvek od david-pha »

To diktování nepochopím, tam je asi nejlepší prostě jít pryč a nebavit se. Strach zase chápu, já měl prvotřídní příležitosti, ale zase ne to perfektní tělo a bál jsem se vždy, takže jsem to po....

Je to zvláštní i když chápu, v normální prostředí se většina lidí bojí, a v "zainteresovaném" je zase ten strach naprosto kolikrát opodstatněný :D
Uživatelský avatar
samtron17
Příspěvky: 40
Registrován: sob 02. kvě 2015 10:43:57
Pár slov o nás: Líbí se mi obě role. Role bulla i kandy. Záleží na tom, jestli přítelkyni mám nebo ne. Teď žádnou nemám, rád bych našel buď pár nebo holku, které se kandaulismus líbí :)

Re: Mladý milenec - věkový rozdíl

Příspěvek od samtron17 »

Domkanda píše:Samtron:

Už jsi někdy byl úspěšný?
S několika páry jsem se sešel :) Většinou to bylo spíše formou trojky, jednou jsem se sešel s párem, kde se muž díval, já jsem jen osahával jeho ženu, udělal se na ní a odešel. To bylo hezké :) Přesně jsem chápal, co ten chlap prožívá, jak ho vzrušuje, že se jeho žena nechává osahávat, sama osahává někoho jiného, je vzrušená, já se pak udělal, odešel a oni po téhle předehře mohli krásně pokračovat :) Škoda, že už pak neměli zájem se vidět. Možná to měli jen v takové té rovině vzrušení, dál už jít nechtěli a nechtěli se příliš s nikým další sbližovat, takže host byl vždy jednou a pak někdo nový :) Ale hezký zážitek :)

A jednou na amatérech jsem se domluvil s klukem, který byl vyloženě kandaulista, má jediná zkušenost na 100%. Chtěl se dívat, jak mu šukám holku, vůbec se nezapojoval, jen se díval, točil si to a fotil. Byl to pár mého věku, holka mladá, hezká, vášnivá a chtivá, bylo to senzační :) Pak jsem se sešel i s ní samotnou a jemu posílala sms, co se děje a mms. No a pak se rozešli a já se ještě párkrát sešel s tou dívkou, ale ona se do mě začala zakoukávat a chtěla něco víc a já to tam necítil, abych s ní šel do vztahu. Po té citové stránce jsem tam neměl tu chemii na víc, než jen hezká občasná setkávání. A byla to škoda, protože byla úžasně zvrhlá a ve vztahu se taky stavím do pozice kandaulisty a rád se dívám, fantazíruju a půjčuju a jí to hrozně dráždilo a líbil ose jí to. Škoda, že ty city jsem tam necítil, takhle krásně otevřené, chtivé a zvrhlé dívky se hledají těžko :) Toť mé zkušenosti :) Není jich příliš.

Hlavně já nemám moc rád takové to náhodné a jendorázové setkání. I v pozici Bulla jsem nervózní, prootže se nechci chovat jako arogantní idiot, jak tu někdo často popisuje, takže stejně ze začátku nevím, co vše si můžu dovolit a chci, aby z toho on nebo ona nebyli zklamaní a to je potřeba se s tou holkou trochu více poznat, abych věděl, co se jí líbí a co se líbí jemu.
Líbí se mi obě role. Role bulla i kandy. Záleží na tom, jestli přítelkyni mám nebo ne. Teď žádnou nemám, rád bych našel buď pár nebo holku, které se kandaulismus líbí :)
Na amatérech mám nick amandos

P.S.: Avatar je můj, žádná fotka stažená z netu.
korzar
Příspěvky: 34
Registrován: úte 16. led 2018 10:37:35
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1318

Re: Mladý milenec - věkový rozdíl

Příspěvek od korzar »

Velmi pekne napísané. Prečítal som si pár tvojích komentov - a akoby som ich písal Ja. Myslím si že na to musíš vyzrieť a hlavne to mať v hlave zrovnané čo vlastne chceš.
korzar
Příspěvky: 34
Registrován: úte 16. led 2018 10:37:35
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1318

Re: Mladý milenec - věkový rozdíl

Příspěvek od korzar »

samtron17 píše:
Domkanda píše:Samtron:

Už jsi někdy byl úspěšný?
S několika páry jsem se sešel :) Většinou to bylo spíše formou trojky, jednou jsem se sešel s párem, kde se muž díval, já jsem jen osahával jeho ženu, udělal se na ní a odešel. To bylo hezké :) Přesně jsem chápal, co ten chlap prožívá, jak ho vzrušuje, že se jeho žena nechává osahávat, sama osahává někoho jiného, je vzrušená, já se pak udělal, odešel a oni po téhle předehře mohli krásně pokračovat :) Škoda, že už pak neměli zájem se vidět. Možná to měli jen v takové té rovině vzrušení, dál už jít nechtěli a nechtěli se příliš s nikým další sbližovat, takže host byl vždy jednou a pak někdo nový :) Ale hezký zážitek :)

A jednou na amatérech jsem se domluvil s klukem, který byl vyloženě kandaulista, má jediná zkušenost na 100%. Chtěl se dívat, jak mu šukám holku, vůbec se nezapojoval, jen se díval, točil si to a fotil. Byl to pár mého věku, holka mladá, hezká, vášnivá a chtivá, bylo to senzační :) Pak jsem se sešel i s ní samotnou a jemu posílala sms, co se děje a mms. No a pak se rozešli a já se ještě párkrát sešel s tou dívkou, ale ona se do mě začala zakoukávat a chtěla něco víc a já to tam necítil, abych s ní šel do vztahu. Po té citové stránce jsem tam neměl tu chemii na víc, než jen hezká občasná setkávání. A byla to škoda, protože byla úžasně zvrhlá a ve vztahu se taky stavím do pozice kandaulisty a rád se dívám, fantazíruju a půjčuju a jí to hrozně dráždilo a líbil ose jí to. Škoda, že ty city jsem tam necítil, takhle krásně otevřené, chtivé a zvrhlé dívky se hledají těžko :) Toť mé zkušenosti :) Není jich příliš.

Hlavně já nemám moc rád takové to náhodné a jendorázové setkání. I v pozici Bulla jsem nervózní, prootže se nechci chovat jako arogantní idiot, jak tu někdo často popisuje, takže stejně ze začátku nevím, co vše si můžu dovolit a chci, aby z toho on nebo ona nebyli zklamaní a to je potřeba se s tou holkou trochu více poznat, abych věděl, co se jí líbí a co se líbí jemu.
Velmi pekne napísané. našiel som sa v tvojích písmenkách. Hlavne to musíš mať zrovnané v hlave a vedieť čo chceš. Aj ked nás láka mladíček TAK nájsť niekoho aspon priemerne inteligentného je velmi problematické. Samozrejme aby splnal aj iné požiadavky ako telo a výbava tam dole. :D
Odpovědět