Mladý milenec - věkový rozdíl

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Mladý milenec - věkový rozdíl

Příspěvek od Domkanda »

Samtron:
Ano, kandaulista (opravdový, ne že se za něj jen vydává, aby měl větší šanci) kandaulistovi dokáže lépe vyhovět, lze se s ním na tu holku trochu domluvit 8-)
Měl jsem kdysi takhle kámoše z X-chatu

Cituji "Škoda, že ty city jsem tam necítil, takhle krásně otevřené, chtivé a zvrhlé dívky se hledají těžko" - Nemohu posoudit, proto jen spekuluju (manželka byla nejdříve dost cudná a dlouho jsme se odhodlávali) - mám pocit (ale ne jistotu, nezažil jsem), že od začátku otevřená, chtivá a zvrhlá holka by mě asi tak moc nerajcovala. Myslím, že je vzrušující na té ženské vidět rozpaky, její boj přirozených zábran a touhy po zakázaném sexu ;)

Ale třeba ta tvá zkušenost byla také původně stydlivá, jen jsi jí potkal v situaci, kdy se s partnerem už na všem dohodli. Moje žena, ač původně hodně stydlivá, musela některým hostům také připadat jako vyloženě nadržená fena skoro bez zábran :oops:

Potkal jsem rozvedenou ženu a dvakrát si s ní u oběda popovídal, která vyloženě hledala kandaulistu. Bylo to dost vzrušující, že se s tím nemazala a rovnou by vše chtěla. Ale byl jsem zadaný a trochu se mi nelíbila jako ženská. Je možné, že mi podvědomě i trochu vadilo, že ona hned CHCE, že bych nemohl být trochu manipulátorem, dominantem, provokatérem, který jí k tomu postrčí a užívá si její rozpaky. Sama od sebe chtěla věci, které jsme s manželkou ani nepodnikli

"Jednorázové a náhodné setkání" - já tě chápu, někteří naši hosté měli na začátku problém s erekcí. Ale zase z hlediska páru (nebo z mého hlediska) je tam menší riziko nabourání vztahu a jde fakt jen o sex. Přestože dlouhodobý přítel má zase jiné výhody
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
samtron17
Příspěvky: 40
Registrován: sob 02. kvě 2015 10:43:57
Pár slov o nás: Líbí se mi obě role. Role bulla i kandy. Záleží na tom, jestli přítelkyni mám nebo ne. Teď žádnou nemám, rád bych našel buď pár nebo holku, které se kandaulismus líbí :)

Re: Mladý milenec - věkový rozdíl

Příspěvek od samtron17 »

korzar píše:
Velmi pekne napísané. našiel som sa v tvojích písmenkách. Hlavne to musíš mať zrovnané v hlave a vedieť čo chceš. Aj ked nás láka mladíček TAK nájsť niekoho aspon priemerne inteligentného je velmi problematické. Samozrejme aby splnal aj iné požiadavky ako telo a výbava tam dole. :D
Podle toho, co jsi psal v příspěvcích to spíš vypadá, že mladíček ne, radši někdo starší :)
Líbí se mi obě role. Role bulla i kandy. Záleží na tom, jestli přítelkyni mám nebo ne. Teď žádnou nemám, rád bych našel buď pár nebo holku, které se kandaulismus líbí :)
Na amatérech mám nick amandos

P.S.: Avatar je můj, žádná fotka stažená z netu.
Uživatelský avatar
samtron17
Příspěvky: 40
Registrován: sob 02. kvě 2015 10:43:57
Pár slov o nás: Líbí se mi obě role. Role bulla i kandy. Záleží na tom, jestli přítelkyni mám nebo ne. Teď žádnou nemám, rád bych našel buď pár nebo holku, které se kandaulismus líbí :)

Re: Mladý milenec - věkový rozdíl

Příspěvek od samtron17 »

Domkanda píše:Samtron:


Cituji "Škoda, že ty city jsem tam necítil, takhle krásně otevřené, chtivé a zvrhlé dívky se hledají těžko" - Nemohu posoudit, proto jen spekuluju (manželka byla nejdříve dost cudná a dlouho jsme se odhodlávali) - mám pocit (ale ne jistotu, nezažil jsem), že od začátku otevřená, chtivá a zvrhlá holka by mě asi tak moc nerajcovala. Myslím, že je vzrušující na té ženské vidět rozpaky, její boj přirozených zábran a touhy po zakázaném sexu ;)


"Jednorázové a náhodné setkání" - já tě chápu, někteří naši hosté měli na začátku problém s erekcí. Ale zase z hlediska páru (nebo z mého hlediska) je tam menší riziko nabourání vztahu a jde fakt jen o sex. Přestože dlouhodobý přítel má zase jiné výhody
Šlo o to, že jsem tam necítil tu chuť s ní navázat hlubší vztah z hlediska toho běžného žití. To s erotikou nemělo nic společného :)

A souhlasím s Tebou, obě varianty mají své pro i proti. Já jako kandaulista dávám přednost spíše rozdráždění, připuštění, vystříkání a odchod Bulla. Přesně proto, že jde o to vzrušení z toho, že podrží jinému a je to bezpečné pro vztah. Nejsem ten typ kandaulisty, který by se vyžíval v tom, když má žena rande, to už bych asi moc žárlil :) Pro mě je to spíše velké dráždidlo při hraní, ne životní styl. Jako Bull si chci zase naopak s tou ženou více hrát samozřejmě :D
Líbí se mi obě role. Role bulla i kandy. Záleží na tom, jestli přítelkyni mám nebo ne. Teď žádnou nemám, rád bych našel buď pár nebo holku, které se kandaulismus líbí :)
Na amatérech mám nick amandos

P.S.: Avatar je můj, žádná fotka stažená z netu.
korzar
Příspěvky: 34
Registrován: úte 16. led 2018 10:37:35
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1318

Re: Mladý milenec - věkový rozdíl

Příspěvek od korzar »

samtron17 píše:
korzar píše:
Velmi pekne napísané. našiel som sa v tvojích písmenkách. Hlavne to musíš mať zrovnané v hlave a vedieť čo chceš. Aj ked nás láka mladíček TAK nájsť niekoho aspon priemerne inteligentného je velmi problematické. Samozrejme aby splnal aj iné požiadavky ako telo a výbava tam dole. :D
Podle toho, co jsi psal v příspěvcích to spíš vypadá, že mladíček ne, radši někdo starší :)
Hlavné sú sympatie ........... vej je len číslo. A chute sa občas striedajú ........ ja len k téme mladý milenec že ak by mal byť tak ako poznám tu svoju a aj sme už o tom kecali tak by musel mať poriuadnu výbavu a hlavne by nemal mať prázdnu hlavu. :shock:
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Mladý milenec - věkový rozdíl

Příspěvek od j-dou »

od samtron17 : I v pozici Bulla jsem nervózní, prootže se nechci chovat jako arogantní idiot, .....

Není ta nervozita spíše z toho, že jak píšeš v popisku máš rád obě role a v hlavě nemáš vytvořený přepínač a mozek v tom potom nemá jasno ?

" Hlavně já nemám moc rád takové to náhodné a jendorázové setkání."

Pravý " picák " nepřemýšlí, zda je to náhodné nebo jednorázové setkání. Říká se : " chytit příležitost za pačesy " . U jednorázovek ji prostě chytneš za zadek a " vojedeš ji jako financ kozu " . Na nervozitu není čas. V tvém případě se ti v kebuli asi hádá Bulík s kandou.
Uživatelský avatar
Tarelis
Příspěvky: 11
Registrován: úte 01. kvě 2018 18:10:29
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Pár, rád sa s ňou pochválim 8)

Re: Mladý milenec - věkový rozdíl

Příspěvek od Tarelis »

Môžem povedať že to je možné a keď si dvaja sadnú tak sa nad vekom ani nebudú zamýšľať. Je ale ťažšie nájsť len tak staršiu ženu ktorá by sa s mladým dala v poho do reči a začala s ním niečo riešiť.
Ja osobne som nič nehľadal, náhodou som spoznal staršiu a dosť rýchlo to eskalovalo. Ťahali ma staršie takže som bol dosť spokojný, osobne ale nemám chuť byť tretí vo vzťahu čo som jej povedal hneď od začiatku, takže mala na výber...
Uživatelský avatar
samtron17
Příspěvky: 40
Registrován: sob 02. kvě 2015 10:43:57
Pár slov o nás: Líbí se mi obě role. Role bulla i kandy. Záleží na tom, jestli přítelkyni mám nebo ne. Teď žádnou nemám, rád bych našel buď pár nebo holku, které se kandaulismus líbí :)

Re: Mladý milenec - věkový rozdíl

Příspěvek od samtron17 »

j-dou píše:od samtron17 : I v pozici Bulla jsem nervózní, prootže se nechci chovat jako arogantní idiot, .....

Není ta nervozita spíše z toho, že jak píšeš v popisku máš rád obě role a v hlavě nemáš vytvořený přepínač a mozek v tom potom nemá jasno ?

" Hlavně já nemám moc rád takové to náhodné a jendorázové setkání."

Pravý " picák " nepřemýšlí, zda je to náhodné nebo jednorázové setkání. Říká se : " chytit příležitost za pačesy " . U jednorázovek ji prostě chytneš za zadek a " vojedeš ji jako financ kozu " . Na nervozitu není čas. V tvém případě se ti v kebuli asi hádá Bulík s kandou.
Ne, rozhodně to není o tom, že bych nevěděl a mozek nemá jasno :D Jen mi záleží na tom, aby si to užila i protistrana (muž i žena) a tak je potřeba nastavit zdravou mez mé dominance. Což když protějšek neznám, tak není úplně jednoduché určit.

Pokud jde o jednorázové setkání typu "chci, abys přišel a bez ohledu mi ošukal ženu a použil ji", tak s tím chycením a ošukáním nemám problém, ale vychází to z takové domluvy.
A ten pravý "picák" jak píšeš se mi přesně jeví jako ten arogantní idiot, co nekouká vpravo, vlevo, hlavně, že si zašuká bez ohledu na kohokoli a trochu zapomíná na to, že kandaulismus je o třech. Máš pravdu, pak opravdu pravý "picák" nejsem :lol:
Líbí se mi obě role. Role bulla i kandy. Záleží na tom, jestli přítelkyni mám nebo ne. Teď žádnou nemám, rád bych našel buď pár nebo holku, které se kandaulismus líbí :)
Na amatérech mám nick amandos

P.S.: Avatar je můj, žádná fotka stažená z netu.
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Mladý milenec - věkový rozdíl

Příspěvek od j-dou »

od samtron17
Ne, rozhodně to není o tom, že bych nevěděl a mozek nemá jasno :D

Podobně to má kočkopes, když je dostatek myší, tak je kocourem, když dojdou myši a zůstanou jen kosti, tak je psem :)

" A ten pravý "picák" jak píšeš se mi přesně jeví jako ten arogantní idiot, co nekouká vpravo, vlevo, hlavně, že si zašuká bez ohledu na kohokoli a trochu zapomíná na to, že kandaulismus je o třech. Máš pravdu, pak opravdu pravý "picák" nejsem :lol:"

Proč do náhodného nebo jednorázového setkání pleteš kandaulismus ? Hrušky do jednoho košíku a jablka do druhého, jinak je v tom bordel.

Horší než arogantní idiot, který jak píšeš, nekouká vpravo nebo vlevo, hlavně, že to ze sebe vysype jako pytel brambor a zapomíná, že kandaulismus je o třech, je nervozní idiot. To je jistě pro kandu a jeho HW to pravé ořechové ;)
Thanos1
Příspěvky: 8
Registrován: ned 03. čer 2018 11:25:36

Re: Mladý milenec - věkový rozdíl

Příspěvek od Thanos1 »

Zajímavá diskuze.. Je mi 25 a měl jsem starší pár (lehce přes 40) manžel byl kanda a rád se díval jak si užívám s jeho ženou. Bylo to super, akorát žena měla ráda pouze "romantiku" a pomalejší sex. Neměli zájem o rychlejší/tvrdší sex jako třeba plácnutí po zadečku a tahání za vlasy. Já mám někdy rád romantiku a někdy tvrdý sex.. Manžela vzrušovalo, když mě jeho žena kouřila a nechala si vycákat pusu. Bylo to super, nyní se už nescházíme a tak hledám dál. Věřím že i starší páry chtějí alespoň občas rychlejší a tvrdší sex.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Mladý milenec - věkový rozdíl

Příspěvek od Domkanda »

Thanos:
Za nás: "rychlejší a tvrdší sex"? Občas samozřejmě ano, ale:
Tvrdší sex - to musí chtít ženská. Moje na to není, nevím, jak bych reagoval. Rozumné plácnutí po zadečku k tomu patří, ale kdyby jí někdo tahal za vlasy, spíš by asi chtěla, abych zakročil. Určitě po mně nikdy nic takového nechtěla. Plácnutí po zadečku jo, občas hodně tvrdě přirážet taky, piss jsme vyzkoušeli, ale tahání za vlasy je pro mě mimo.
Byť třeba představa znásilnění může být občas zajímavá.
Rychlý sex ... to je otázka, co si pod tím představuješ, jestli chutí po rychlém sexu nemaskuješ předčasnou ejakulaci. Můj názor je ten, že trojku si většinou chce pár užít - a tedy ten sex spíš natáhnout.
Něco jiného by byla tajná rychlá nevěra ...
Závěr - i po mladém milenci jsme chtěli delší sex - je to něco pro zábavu. Kdo to nezvládl, opakování se nedočkal.
Ale každý to může mít trochu jinak
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Odpovědět