Vánoce, dárky a cukolding?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Vánoce, dárky a cukolding?

Příspěvek od dark »

Už máte nakoupené dárky?
A co milenci? Kupují Vašim polovičkám něco pod stromeček, nebo si dají na čuráka stuhu?
Tráví některá hotwife vánoce s milencem? Nebo si to necháváte třeba až na nový rok?
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Vánoce, dárky a cukolding?

Příspěvek od dark »

Dostali jste někdy k vánocům paroží, nebo třeba sadu erotických fotek?
Smajlik999
Příspěvky: 13
Registrován: pát 01. pro 2017 20:31:44
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Moc si užíva pozornosti mužú, milence hledá
Bydliště: Morava

Re: Vánoce, dárky a cukolding?

Příspěvek od Smajlik999 »

Zajímavé téma, nevím jestli to co napíšu je opravdu to na co se ptáš, parohy tam byly i když chtěné.
Před koncem roku mi zbývalo ještě par dni dovolené, kterou bylo potřeba vybrat, tak jsme se si řekli, že omluvíme děti ze školy a půjdu s nimi k babičce a dědečkovi dřív a moje pak přijede za námi vlakem. Bylo na ni vidět ze už se nemůže dočkat našeho odchodu, ale nic sem neříkal a ona taky ne, zmínila jenom ze si zajde s kolegyni na punč. Když už jsme konečně odjeli tak mi od ni začaly chodit správy že je doma sama a že se jí po nás stýská. Tak jsem ji na to odepsal, ať si někoho sežene a někam vyrazí. Ona na to odpověděla, že hledat už nemusí, že už si to dávno zařídila i bez mého svolení. Nakonec s ní vyšlo, tak jak jsem už od začátku předpokládal, že si pozvala jednoho milence na zítra a dalšího o dva dny později, chce jim to nadělit jako vánoční dárek.
Protože mněla byt jen pro sebe tak milenci přišli hned po práci a odcházeli až ráno. Jelikož začínali celkem brzo, a věděla že já musím plnit rodičovské povinnosti, tak mě každou chvíli trápila správami, jak se to vyvíjí, co právě dělají. Nezapomněla mi ale taky připomenout že to určíte musí být pro mě hodně těžké jen si čist správy, koukat se na jejich fotky a starat se při tom o děti.
Ten druhý ji ráno hodil rovnou k vlaku a já ji pak o pár hodin později, nadrženy jak ratlík, na nádraží vyzvedl. Když vystoupila jenom zářila a první co řekla bylo „ jak se ti líbil vánoční dárek? Doufám, že se s novým přírůstkem ještě vejdeš do dveří “.
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Vánoce, dárky a cukolding?

Příspěvek od kohout50 »

Skvělý příběh -zážitek.Takový bych si taky nechal líbit.Ukážeš par sms,fotek?
tempfreakhc
Příspěvky: 81
Registrován: ned 13. pro 2015 20:17:06
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Tak nějak jsem nedávno objevil pojem kandaulismus a zdá se, že mě vzrušuje představa, že mi někdo šuká manželku. Jsem pouze v rovině fantazií... na real nikdy nedošlo a asi ani nedojde. Manželka na toto celkem překvapeně koukala a že to by nikdy neudělala

Re: Vánoce, dárky a cukolding?

Příspěvek od tempfreakhc »

kohout50 píše:Skvělý příběh -zážitek.Takový bych si taky nechal líbit.Ukážeš par sms,fotek?
Jo... sms a foto by bylo super ;)
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Vánoce, dárky a cukolding?

Příspěvek od pepe »

Parohy jsou náhodou skvělý dárek. Ale jak ho zabalit?
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Vánoce, dárky a cukolding?

Příspěvek od dark »

pepe píše:Parohy jsou náhodou skvělý dárek. Ale jak ho zabalit?
:D takovy naplneny kondom s uzlikem uhledne ulozeny v ozdobne krabicce rekne vse a obdarovanemu vyrazi dech ;-) A navic se rika, ze darek co sam vyrobis potesi jeste vice. Je krasne predstavit si, jak manzelka s milencem vyrabeji s laskou vanocni darek :-)
Smajlik999
Příspěvky: 13
Registrován: pát 01. pro 2017 20:31:44
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Moc si užíva pozornosti mužú, milence hledá
Bydliště: Morava

Re: Vánoce, dárky a cukolding?

Příspěvek od Smajlik999 »

dark píše: takovy naplneny kondom s uzlikem uhledne ulozeny v ozdobne krabicce rekne vse a obdarovanemu vyrazi dech A navic se rika, ze darek co sam vyrobis potesi jeste vice. Je krasne predstavit si, jak manzelka s milencem vyrabeji s laskou vanocni darek
Jj, kondom by byl hezký darek, problém ale je v tom že moje to s milenci dela naostro, stŕíkají do ní. Když jsem ze začátku naléhal ať to je s kondomem tak ŕekla že jo, ale po nekolika setkánich ho prestala používat a ŕekla že si to chce poŕadne uzívat.
nik
Příspěvky: 133
Registrován: úte 12. srp 2014 14:42:23

Re: Vánoce, dárky a cukolding?

Příspěvek od nik »

Ja jsem s vánocemi a dárkem moc spokojený co jste dostali vy?
Donattelom
Příspěvky: 71
Registrován: pon 19. pro 2016 21:44:33
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: dominantní ale dopřávající
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1425
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoce, dárky a cukolding?

Příspěvek od Donattelom »

Já můžu být také dárek i s věnováním :) :) :)
Odpovědět

Zpět na „Fórum kandaulismus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: axxxnoir, DawePL, donkey_pair, Jupiter, korssy, ktoiny, mangrand, mata-1, mloky, moby2, NepAl1967, Old_Lake, Romik07, Student123, taylor17, wagen, wolferan a 184 hostů