Jak z ní něco dostat...

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
tarvisio
Příspěvky: 5
Registrován: stř 18. led 2017 13:38:11
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA

Jak z ní něco dostat...

Příspěvek od tarvisio »

Už je to zhruba rok, co jsem se mojí přítelkyni svěřil, že bych si přál, aby si to rozdala s jiným. Nejdříve si myslela, že jsem úchyl, že ji zkouším, že ji nemám rád apod., ale pak díky článkům z Internetu pochopila, jak se věci mají. Nevím, jestli mě někdy vyhoví, ale spokojil bych se i s již uskutečněnou nevěrou. Ale jakou metodou z ní dostat přiznání (pokud něco bylo)?

Pár mých postřehů a fíglů:

1.) Pomáhá, když ví, co jste zač :twisted:

2.) alkohol.

3.) Spoléhání na zapomínání: Kdysi se mě přiznala k úletu (líbání) s jedním společným kamarádem. Když jsme se o tom po nějaké době bavili, přidal jsem dotaz "a udělal se tehdy vůbec?". Odpověděla, že jo. Pravda, měl jsem štěstí, že jsem se trefil. Zjistit, že mu tehdy vykouřila, už byl detail.

4.) Dělat, že to víte od někoho, koho nechcete prásknout.

5.) Vymyslet si vlastní příběh/přiznání a očekávat, že se taky pochlubí/přizná. Pokud nic nebylo, tak aby nebyla smutná, přiznáte, že to byla lest. Pokud bylo, nebude jí to tolik mrzet. - Zde jsem si vymyslel trojku s dvěma holkama (před našim vztahem) a za "odměnu" mě se přiznala, že se kdysi vyspala s dvěma cizými chlapy ve stanu na fesťáku (s každým zvlášť, během dvou hodin). Neřešila, že oba neměli kondom (oba se udělali do ní), protože se mstila svému nevěrnému bývalému.

No určitě bych si ještě na něco vzpomněl...


A co vy, jakou máte strategii, tipy...? ;)
nik
Příspěvky: 133
Registrován: úte 12. srp 2014 14:42:23

Re: Jak z ní něco dostat...

Příspěvek od nik »

To záleží, jak moc je rafinovaná a jestli by se do nějaké lži zamotala. Pokud vůbec nepije, tak to s alkoholem nepůjde. A na to vymýšlení si nevěry bych byl taky opatrný. Aby se pak s tebou nerozešla a neudělala nějakou hloupost jenom tak na truc :-)
Ale taky bych chtěl slyšet všechno. Vidět holkám do hlavy, To by bylo super
Odpovědět