MikejePán... je to takovej samec aby prcal?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
boystwoo2
Příspěvky: 12
Registrován: sob 06. pro 2014 21:12:07

MikejePán... je to takovej samec aby prcal?

Příspěvek od boystwoo2 »

V první řadě chci říct, že jsem strikně proti chování "youtubera", který si říká MikeJePan, ale říkám si, takovej arogantní arménec... vzrušuje někoho to jeho ego, kdyby přišel a voprcal by vám vaši polovičku, protože on je pán?
childe
Příspěvky: 236
Registrován: úte 20. pro 2016 13:52:18

Re: MikejePán... je to takovej samec aby prcal?

Příspěvek od childe »

Pokud někdo on sobě tvrdí že je "Pán" pak to bude maximálně jen "pán" ... to asi říká vše.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: MikejePán... je to takovej samec aby prcal?

Příspěvek od seedLover »

Drzý a arogantní je neskutečně, věřím, že to může hodně cuckoldů vzrušovat. Já jsem nad tím nikdy tak nepřemýšlel ale asi by se mi to taky trochu líbilo
companion
Příspěvky: 76
Registrován: ned 01. kvě 2016 18:55:47
Role muže: je BULL
Kontaktovat uživatele:

Re: MikejePán... je to takovej samec aby prcal?

Příspěvek od companion »

Takovýmu čurákovi bych dal akorát tak pěstí! Divím se, že by vás vzrušovalo, kdyby měl takovej chcípák šukat vaše ženský! :D
zalar
Příspěvky: 106
Registrován: stř 11. led 2017 8:51:34
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: MikejePán... je to takovej samec aby prcal?

Příspěvek od zalar »

companion píše:Takovýmu čurákovi bych dal akorát tak pěstí! Divím se, že by vás vzrušovalo, kdyby měl takovej chcípák šukat vaše ženský! :D
Přesně tak, namachrovanej chcípák zralej na dělo.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: MikejePán... je to takovej samec aby prcal?

Příspěvek od seedLover »

Tak hlavně asi každý kdo má v popisku BULL bude s ním mít problém, že. To je asi logika. Protože má třeba více holek a zájmu než vy pánové? Že by jenom čistá závist :lol:

Chtěl jsem napsat krátkou fantasii co mám ale asi na to kašlu, ještě by se mi páni bullové vysmívali :?
boystwoo2
Příspěvky: 12
Registrován: sob 06. pro 2014 21:12:07

Re: MikejePán... je to takovej samec aby prcal?

Příspěvek od boystwoo2 »

seedLover píše:Tak hlavně asi každý kdo má v popisku BULL bude s ním mít problém, že. To je asi logika. Protože má třeba více holek a zájmu než vy pánové? Že by jenom čistá závist :lol:

Chtěl jsem napsat krátkou fantasii co mám ale asi na to kašlu, ještě by se mi páni bullové vysmívali :?
Pochlub se!
boardx
Příspěvky: 269
Registrován: úte 23. pro 2014 16:07:10
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: switch - dominant a submisiv v jednom

Re: MikejePán... je to takovej samec aby prcal?

Příspěvek od boardx »

Pokud by si paní chtěla dopřát bulla, tak by si takového idiota jako je ten youtuber, nikdy nevybrala.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: MikejePán... je to takovej samec aby prcal?

Příspěvek od dark »

boardx píše:Pokud by si paní chtěla dopřát bulla, tak by si takového idiota jako je ten youtuber, nikdy nevybrala.
Dal bys za to ruku do ohně? :D Mikeš je sice extra debil, ale ženy jsou občas přitahovány i horšími individui. Na sexuální přitažlivosti není nic racionálního, aby tě nepřekvapilo, kolik má ten blázen fanynek, které by mu bez váhání podržely.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: MikejePán... je to takovej samec aby prcal?

Příspěvek od dark »

companion píše:Takovýmu čurákovi bych dal akorát tak pěstí! Divím se, že by vás vzrušovalo, kdyby měl takovej chcípák šukat vaše ženský! :D
Už jsem tady četl o tom, jak by někdo nechal ženu šukat od bezdomovce, od cikána, od araba, od .... Takže už se nedivím ani mikešovi, ten se na rozdíl od bezdomovců myje a voní.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Berysekk123, francikopus, haah, jonny, Ladislav, NepAl1967, nezbed, Paida, Robin, Starejprazak a 46 hostů