MikejePán... je to takovej samec aby prcal?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: MikejePán... je to takovej samec aby prcal?

Příspěvek od Domkanda »

seedLover píše:Drzý a arogantní je neskutečně, věřím, že to může hodně cuckoldů vzrušovat.
Zase tady máme rozdíl mezi kandaulistou a cuckoldem
Já jsem kandaulista, mě by v životě nenapadlo, že by Majk měl mít něco s mojí ženou :roll:
Nějaký ultimátní cuckold, co chce slyšet nadávky - možná :roll:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
boardx
Příspěvky: 269
Registrován: úte 23. pro 2014 16:07:10
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: switch - dominant a submisiv v jednom

Re: MikejePán... je to takovej samec aby prcal?

Příspěvek od boardx »

dark píše:
boardx píše:Pokud by si paní chtěla dopřát bulla, tak by si takového idiota jako je ten youtuber, nikdy nevybrala.
Dal bys za to ruku do ohně? :D Mikeš je sice extra debil, ale ženy jsou občas přitahovány i horšími individui. Na sexuální přitažlivosti není nic racionálního, aby tě nepřekvapilo, kolik má ten blázen fanynek, které by mu bez váhání podržely.
Tak za toto bych ruku do ohně dal.
timoteus
Příspěvky: 11
Registrován: pát 27. kvě 2016 17:00:49
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: MikejePán... je to takovej samec aby prcal?

Příspěvek od timoteus »

Nějakou dobu jsem proti MikeYePánovi vystupoval ve FB skupině Mikeš není pán a nikdy nebude,která se úspěšně snaží prokazovat, že MikeYePán je akorát vekohubej podvodník. Také se tam vyvracely jeho lži anebo uváděly na pravou míru. Scházela se tam slušná řádka lidí Mikovi blízkých, které využil a odkopl a oni měli na Pána pifku a tak sdíleli kupu informací z jeho osobního života. Mimo jiné jeho bývalá přítelkyně (snad) Aneta, která tam měla úžasné historky o tom, jaké jedenácti centimetrové zážitky s tímhle frackem zažívala.
MikeYePán je fracek, který trpí bájnou lhavostí. Lže o všem možné, dokonce i o svém věku. Buduje okolo sebe image děsného děvkaře, co střídá holky a má na každém prstu jednu, nicméně pravda je taková, že se stýká jenom s husičkami bez úrovně, a i tak s žádnou nevydrží dlouho. Proč? Protože je nemožný milenec a ještě k tomu debil. Aby tu či onu holku dostal do postele, tak se leckdy neštítí škemrat a žadonit anebo ji i vydírat pod pohrůžkou uveřejnění jejích nahých fotek či sprostých videí. A tak dále.
A tebe by vzrušovalo, kdyby ti takový brousil ženu?
To musíš být dobrej chudák, jestli Tě taková existence pod úrovní fascinuje a vzbuzuje u tebe autoritu. A pak chudák tvoje žena. Co by s tímhle koštětem, co má šedesát kilo i s postelí, dělala? :-/
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Berysekk123, Fencek55, Flyman, Gomez, Griff, Henry1616, iva1971, jexxl, Jiva, Katgeor, korssy, Lemato, lucky1990, Majk, nadrzanec113, noe35, Novic, on3206, rampamckvak, terpsichor, thomasbruss, zony241 a 180 hostů