Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od mates1 »

Problém je spíš v tom, aby vubec do toho ta žena šla. Když chce partner, nebo manžel, aby ji někdo ošukal, tak se jí do toho nechce, nebo váhá, rozmýšlí a většinou z toho sejde. To už musí mít ta žena v sobě, aby se nenechala přemlouvat. Jednu takovou znám, ale na rovinu, doma bych ji nechtěl. Když ti šuká manželku jeden, nebo dva borci, to je dobrý, ale tahle to má tak ráda, že šuká opravdu s každým na počkání. Její manžel o tom ví jen z části, doma hádky, protože si na něj každý ukazuje. Takže všechno má své hranice.
citron
Příspěvky: 38
Registrován: pát 12. čer 2015 6:21:07
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1554
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od citron »

Taky bych rád abych s mou současnou mohl zažít trojku. Na tohle téma jsme se bavili, ale přijde ji to zvláštní, že prý moc lidí (je dost ostýchavá,ale přemluvit by se dala ). Navrhoval jsem ji i to, že by někdo na nas Koukal při sexu avšak se stejným výsledkem...
Macicka4444
Příspěvky: 143
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od Macicka4444 »

mates1 píše:Problém je spíš v tom, aby vubec do toho ta žena šla. Když chce partner, nebo manžel, aby ji někdo ošukal, tak se jí do toho nechce, nebo váhá, rozmýšlí a většinou z toho sejde. To už musí mít ta žena v sobě, aby se nenechala přemlouvat. Jednu takovou znám, ale na rovinu, doma bych ji nechtěl. Když ti šuká manželku jeden, nebo dva borci, to je dobrý, ale tahle to má tak ráda, že šuká opravdu s každým na počkání. Její manžel o tom ví jen z části, doma hádky, protože si na něj každý ukazuje. Takže všechno má své hranice.
Tak toto je úplne na nič. Keď žena vie, že nedokáže byť len s jedným, musí si vziať manžela, ktorému to nevadí.
Ja som nikdy nebola žiadnemu chlapovi verná. Urobila som mnoho chalanov nešťastnými. Potom som našla svojho manžela. Odkedy som vydatá mala som viac cudzích mužov, vacsinou v jeho prítomnosti. Momentálne mám trvalého milenca. Moj manzel nie len ze to toleruje. Jeho to rajcuje.
A tak by to malo byt. Stetky ako ja si musia hladat skratka uchylakov. Inak nebudu nikdy statsne.
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od mates1 »

Macicka4444 píše:
mates1 píše:Problém je spíš v tom, aby vubec do toho ta žena šla. Když chce partner, nebo manžel, aby ji někdo ošukal, tak se jí do toho nechce, nebo váhá, rozmýšlí a většinou z toho sejde. To už musí mít ta žena v sobě, aby se nenechala přemlouvat. Jednu takovou znám, ale na rovinu, doma bych ji nechtěl. Když ti šuká manželku jeden, nebo dva borci, to je dobrý, ale tahle to má tak ráda, že šuká opravdu s každým na počkání. Její manžel o tom ví jen z části, doma hádky, protože si na něj každý ukazuje. Takže všechno má své hranice.
Tak toto je úplne na nič. Keď žena vie, že nedokáže byť len s jedným, musí si vziať manžela, ktorému to nevadí.
Ja som nikdy nebola žiadnemu chlapovi verná. Urobila som mnoho chalanov nešťastnými. Potom som našla svojho manžela. Odkedy som vydatá mala som viac cudzích mužov, vacsinou v jeho prítomnosti. Momentálne mám trvalého milenca. Moj manzel nie len ze to toleruje. Jeho to rajcuje.
A tak by to malo byt. Stetky ako ja si musia hladat skratka uchylakov. Inak nebudu nikdy statsne.
S tím souhlasím, napsala jsi to přesně. :)
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od mates1 »

citron píše:Taky bych rád abych s mou současnou mohl zažít trojku. Na tohle téma jsme se bavili, ale přijde ji to zvláštní, že prý moc lidí (je dost ostýchavá,ale přemluvit by se dala ). Navrhoval jsem ji i to, že by někdo na nas Koukal při sexu avšak se stejným výsledkem...
No, jenže moje se přemluvit asi nedá, když už na to kývne a vypadá to slibně, tak si to zase na poslední chvíli rozmyslí.
Macicka4444
Příspěvky: 143
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od Macicka4444 »

mates1 píše:
citron píše:Taky bych rád abych s mou současnou mohl zažít trojku. Na tohle téma jsme se bavili, ale přijde ji to zvláštní, že prý moc lidí (je dost ostýchavá,ale přemluvit by se dala ). Navrhoval jsem ji i to, že by někdo na nas Koukal při sexu avšak se stejným výsledkem...
No, jenže moje se přemluvit asi nedá, když už na to kývne a vypadá to slibně, tak si to zase na poslední chvíli rozmyslí.
Nuž keď už raz na to obecne kývne, tak to s ňou už verbálne nerieš. Zorganizuj nejakú pitku, ty a nejaký Tvoj kamoš alebo takú ktorá skončí tak, že vy dvaja a nejaký tvoj kamoš budete na nejakej izbe alebo u vas doma a potom veď vec tam, kde ju chceš mať. Uvidíš, že ja ona to chce zažiť, len to nechce otvorene priznať, aby v tvojich očiach nebola za kurvu.
No a ked to urobi raz, urobi to hocikolko krat.
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od mates1 »

Macicka4444 píše:
mates1 píše:
citron píše:Taky bych rád abych s mou současnou mohl zažít trojku. Na tohle téma jsme se bavili, ale přijde ji to zvláštní, že prý moc lidí (je dost ostýchavá,ale přemluvit by se dala ). Navrhoval jsem ji i to, že by někdo na nas Koukal při sexu avšak se stejným výsledkem...
No, jenže moje se přemluvit asi nedá, když už na to kývne a vypadá to slibně, tak si to zase na poslední chvíli rozmyslí.
Nuž keď už raz na to obecne kývne, tak to s ňou už verbálne nerieš. Zorganizuj nejakú pitku, ty a nejaký Tvoj kamoš alebo takú ktorá skončí tak, že vy dvaja a nejaký tvoj kamoš budete na nejakej izbe alebo u vas doma a potom veď vec tam, kde ju chceš mať. Uvidíš, že ja ona to chce zažiť, len to nechce otvorene priznať, aby v tvojich očiach nebola za kurvu.
No a ked to urobi raz, urobi to hocikolko krat.
To už mě také napadlo, ale nechce se mi do toho moc tahat nikoho známého, většinou se pak každý někde pochlubí a o to zase moc nestojím. Kolik je Ti let, jestli to není tajné?
zalar
Příspěvky: 106
Registrován: stř 11. led 2017 8:51:34
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od zalar »

Mates asi budeš muset improvizovat a využít nějaké příležitosti hned jak se naskytne...třeba při nějakým welnes víkendu a tak.
citron
Příspěvky: 38
Registrován: pát 12. čer 2015 6:21:07
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1554
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od citron »

Ten wellness se dá pěkně využít, koncem března jedeme na jeden tak bych něco podobného chtěl zorganizovat.
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od mates1 »

Welnes špatný neni, jen tam ženu dostat. Není to s ní jednoduché, moc se jí nikam nechce, žije prací a po práci chce mít klid...
Odpovědět