Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Pria
Příspěvky: 372
Registrován: pon 17. říj 2016 19:23:11
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Cítím se asi jako STAG, netoužím po žádném ponižování, jsem spíše dominantní a chci dopřát ženě, aby poznala i další penisy a spermata ve své nádherné vagíně, její věrnost neocením a nestojím o ni.

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od Pria »

j-dou píše:mates1 píše:
Takhle bych si to predstavoval i ja. Take nechci zadne klicky, ponizovani, nebo abych po nekom z manzelky lizal semeno. Proste podivat se jak ji nekdo poradne suka a ona si to uziva. Me to vzrusi a kdyz se budu chtit pridat, tak se proste pridam a vystrikam ji kundu take a nebudu stat v koute a prosit ji o to.

mates1 a RCS, to jste tady jako bílé vrány, takový názory sem netahejte, tím narušujete morálku :lol:
Tak jsem asi osmý :))
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od j-dou »

Cremas píše:
Tiez to tak robím :) , ja som ten co to riadi a udáva pravidla , borec v trojke je prakticky len živý penis ;)

Určit a dodržovat pravidla je jistě správná volba, ale brát toho třetího jen jako " živý penis ", už jako dobrou volbu nevidím, ale pokud vám to tak, všem třem vyhovuje... :)
Cremas
Příspěvky: 21
Registrován: úte 27. čer 2017 13:57:07
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od Cremas »

Ten tretí , je ten treti, žiadna láska , žiaden cit , sex a odchod , preto to pomenovanie ;)
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od seedLover »

Rostak nesouhlasim. Spousta zen taky nekdy funguje jako my chlapi. Kdyz maji mokrou kundu taksi to rozdaji jen proto aby ukojily svuj chtic. Nejsou na to treba hrde ale delaji to skoro vsechny.
Cremas
Příspěvky: 21
Registrován: úte 27. čer 2017 13:57:07
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od Cremas »

Troška je to nepochopené , ten cit a lásku ma u mna , ten tretí je tam lebo to chcem ja :)
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od j-dou »

Příspěvekod Cremas » sob 20. led 2018 20:49:15
Troška je to nepochopené , ten cit a lásku ma u mna , ten tretí je tam lebo to chcem ja :)

My jsme to s rostakem pochopili jak jsi to myslel, jen tomu nevěříme. Pokud máte pravidelně trojku, řekněme 1x týdně, tak zřejmě budete mít stálého chlapa do trojky, protože sehnat na každou drbačku jiného je prostě nemožné a hlavně málokterá manželka na sebe každý týden pustí úplně cizího muže. Ženy prostě ke stálému, povolenému milenci jisté city mají, bez ohledu na to, co si o tom myslí manžel. :)
Cuck4
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 18. led 2018 20:09:33
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od Cuck4 »

Kdysi na vojně jsem zažil, jak skupina cca 10ti vojáků celou noc šukala na ošetřovně krásnou dceru jednoho lampasáka. Byl jsem tehdy již ženatý a tehdy mě začala vzrušovat představa, že by na jejím místě byla moje žena. Doma jsem se o tom zmínil a přemlouval jsem ženu, jestli by za mnou na vojnu nepřijela, že bych několik vojáků domluvil a že bych se na to díval. Vytreštila na mě oči a byla dost překvapená, ale striktně to neodmítla. Nicméně měl jsem už jen měsíc do konce vojny a nestačil jsem ji přemluvit. Pak jsem ji opakovaně přemlouval na swingers, až jsem ji přemluvil. Dlouze se na mě podívala a řekla mi, že pokud mě to vzrušuje, tak to pro mě udělá, ale za podmínky, že já jí nikdy nezahnu a ani na swingers to nebudu chtit dělat s jinou ženou. Ihned jsem souhlasil a na swingers jsem poprvé viděl svoji ženu souložit s jinými muzi. Konečně jsem dosáhl svého. Mojí ženu to začalo bavit a já se stal opravdovým cuckoldem. Před 4 lety si našla o 10 let mladšího přítele, který s námi žije v klasickém triolismu. O tom jsem již psal v sekci triolismus. Mezi tím jsme za ta léta postupně zažili spoustu extrémně vzrušujících zážitků, ale o tom jindy.
Cremas
Příspěvky: 21
Registrován: úte 27. čer 2017 13:57:07
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od Cremas »

Tak to mate pravdu , my to mame inak raz cca za pol roka ideme na swingers , inak by to bolo ako vravíte keby to bolo pravidelne
Cremas
Příspěvky: 21
Registrován: úte 27. čer 2017 13:57:07
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od Cremas »

Tu je ;)
Obrázek
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od mates1 »

Tak s kým se mohu podělit o fotky manželky. Pošle někdo také svou, at si je mužeme vzájemně okomentovat?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Alltimes, berengar44, bullmaster, Flyman, Gomez, Google [Bot], Janovak1977, kandaz, kohout50, lubos40let, Milkas, moby2, mucko5055, ola, onpropar, protvojizenu, Pytrisek, rf2, Zajíček a 162 hostů