Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od mates1 »

singuatre píše:Jsem tu sice nový, zatim jen pročítám, ake podle mě neděláš dobře. Nesmíš do toho ženu nutit. Nech jí čas, ať se s tím vypořádá sama po svém. Naléhání není dobré. Chápu, že chceš ukojit své touhy, ale ona musí vidět, že jí do toho netlačíš. Zkus se vžít do ní. Přijde za Tebou manžel a řekne Ti takovou věc. Ne každá žena je ochotna pustit na sebe ciziho chlapa. Ženy to mají trošku jiné než muži. Mohu jen poradit, abys nenalehal. Tím to úplně odpiskas.....
Souhlasím s tebou. Nechám to na ni, at se s tím vypořádá sama :)
singuatre
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 08. bře 2018 14:37:05
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: Jsme normální pár, který se miluje.

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od singuatre »

mates1 píše:
singuatre píše:Jsem tu sice nový, zatim jen pročítám, ake podle mě neděláš dobře. Nesmíš do toho ženu nutit. Nech jí čas, ať se s tím vypořádá sama po svém. Naléhání není dobré. Chápu, že chceš ukojit své touhy, ale ona musí vidět, že jí do toho netlačíš. Zkus se vžít do ní. Přijde za Tebou manžel a řekne Ti takovou věc. Ne každá žena je ochotna pustit na sebe ciziho chlapa. Ženy to mají trošku jiné než muži. Mohu jen poradit, abys nenalehal. Tím to úplně odpiskas.....
Souhlasím s tebou. Nechám to na ni, at se s tím vypořádá sama :)

Přesně. je to to nejlepší. Když žena řekne ne, znamená to ne a je třeba to respektovat. každá opravdu nepotřebuje mezi stehnama pořádnýho ptáka. Kdyby to tak bylo, spousta chlapů by byla rozvedená.
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od muf75 »

Moje žena se rozhodně k ničemu nutit nedala.Vždy jsme spolu mluvili,co se komu líbí a co bychom chtěli.Na něco byla ochotná přistoupit hned a něco chtělo čas.Spoustu věcí,co jsme v sexu zkusili,tak si nejdříve nechala projít hlavou a i k sexu s jiným mužem se odhodlávala postupně.
Teď jsou věci,které se jí líbí a nebo jí nevadí a děláme je běžně,něco máme jako zpestření párkrát do roka a k něčemu se prostě staví odmítavě.
Takže než jí k něčemu přemlouvat a nutit,tak je lepší si o všem promluvit a dát jí čas.
singuatre
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 08. bře 2018 14:37:05
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: Jsme normální pár, který se miluje.

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od singuatre »

Přesně. Je potřeba otevřeně a upřímně si povídat. Říct jeden druhému co se komu líbí. Posune to vztah na jinou úroveň
jok
Příspěvky: 1
Registrován: úte 02. zář 2014 14:02:54
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od jok »

Měl jsem stejný problém. Mnoho let jsem to chtěl a stále nic. Pak jsem ji přesvědčil aby nás někdo nafilmoval při sexu. Že při tom skvěle vypadá a moc dobře to dělá. A že bych také chtěl, aby ji při tom také viděl někdo jiný. Že je škoda, že je tak skvělá a úžasná a přitom to vím jen já.
Což je ale pravda. Fakt si to myslím :) Že nás někdo jen natočí na kameru. Bez kontaktu.
Na to slyšela ... A když to takto asi 2x proběhlo a neměla s tím žádný problém, začal jsem s tím, že se tomu, co nás filmoval, moc líbí, že by ji moc chtěl. A že by jí víc ptáků slušelo, že je jí škoda jen pro 1. To už bylo na delší přesvědčování, pouštění videí s touto tematikou atd. No a jako poslední přesvědčovací argument byl hodnotný dárek za odměnu :)
Už máme naplánovanou třetí akci :)
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od mates1 »

jok píše:Měl jsem stejný problém. Mnoho let jsem to chtěl a stále nic. Pak jsem ji přesvědčil aby nás někdo nafilmoval při sexu. Že při tom skvěle vypadá a moc dobře to dělá. A že bych také chtěl, aby ji při tom také viděl někdo jiný. Že je škoda, že je tak skvělá a úžasná a přitom to vím jen já.
Což je ale pravda. Fakt si to myslím :) Že nás někdo jen natočí na kameru. Bez kontaktu.
Na to slyšela ... A když to takto asi 2x proběhlo a neměla s tím žádný problém, začal jsem s tím, že se tomu, co nás filmoval, moc líbí, že by ji moc chtěl. A že by jí víc ptáků slušelo, že je jí škoda jen pro 1. To už bylo na delší přesvědčování, pouštění videí s touto tematikou atd. No a jako poslední přesvědčovací argument byl hodnotný dárek za odměnu :)
Už máme naplánovanou třetí akci :)
Tak to máš super. Kolik je tvé ženě?
Pavca72
Příspěvky: 69
Registrován: sob 30. pro 2017 12:07:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od Pavca72 »

A mě nikdo nepřemlouvá. Asi to byla jen miláčkova představa, nový zážitek. Splnila jsem, ale dále to po mě není žádáno. Přiznám se; líbilo se mi to. Bez svolení by o byla nevěra. To nemohu.
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od vlaji »

Pavca72 píše:A mě nikdo nepřemlouvá. Asi to byla jen miláčkova představa, nový zážitek. Splnila jsem, ale dále to po mě není žádáno. Přiznám se; líbilo se mi to. Bez svolení by o byla nevěra. To nemohu.
Tak se manžela zeptej jestli můžeš být nevěrná
harddick1666
Příspěvky: 60
Registrován: úte 27. pro 2016 20:35:51
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: je velka slast mrdat zenu pred ocima manzela

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od harddick1666 »

kanda11 píše:Zeby sme sli na vylet do Prahy?
Ahoj, cekal jsem ze prijedete na vylet do prahy
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od seedLover »

Pavca72 píše:A mě nikdo nepřemlouvá. Asi to byla jen miláčkova představa, nový zážitek. Splnila jsem, ale dále to po mě není žádáno. Přiznám se; líbilo se mi to. Bez svolení by o byla nevěra. To nemohu.
To je dost škoda. A co ti na to řekl? Líbilo se mu to taky?
Odpovědět