Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od Domkanda »

atlas22 píše:Všechny co to dokázali obdivuji. Oba dva to chceme, ale největší problém je s kým. Ona nechce nikoho ze známých a na inzerát taky ne. ... Ale poslední dva roky se o tom dost bavíme. Fantazie při sexu, výměna sms občas když nejsme spolu. Naposled ji oslovil někdo na diskotéce kde jsem nebyl, tak mi to hned psala, ale taky nic. Nedávno v sms fantazie o jednom našem kamarádovi, ale ten na to není (ptal jsem se). Fakt nevím jak to zrealizovat už :-D
Tak pokud nechce známého ani inzerát, tak to pak nevím, jestli je třetí varianta :mrgreen:
Maximálně čekat na přirozený úlet - což by se zase u nás snad skoro nemohlo stát - zvlášť poprvé
My jsme se taky dlouho domlouvali a připravovali. Nakonec z toho byl ten inzerát.

Jak jsi se ptala kamaráda?
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od j-dou »

Na Moravě je plno sklípků v kterých se po určité hladince v krvi dají zažít různé věci. V létě u vody, ať běžné nebo na nuda. Kdo to chce opravdu udělat, tak si to zařídí. Na ero seznamkách je to na nic.
atlas22
Příspěvky: 43
Registrován: pát 12. čer 2015 9:14:25
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od atlas22 »

Domkanda: Přirozený úlet, to bych taky mohl čekat do nekonečna :-). Zeptal jsem se na rovinu, že bychom chtěli někoho třetího
:-).
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od Domkanda »

atlas22 píše:Domkanda: Přirozený úlet, to bych taky mohl čekat do nekonečna :-). Zeptal jsem se na rovinu, že bychom chtěli někoho třetího
:-).
Přirozený úlet - že by jsi mohl čekat do nekonečna - souhlasím.
Ale pokud se tvojí nezdá váš známý ani nikdo na inzerát, tak momentálně nemám fantazii na jinou variantu :lol:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
davidpr
Příspěvky: 69
Registrován: pát 26. zář 2014 10:59:32
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od davidpr »

Tak musím říct že obvykle jsem našel právě HW přes inzerát, pak je dobré zajít na akci typu Swingers party apd, kde pod mírou alkoholu když se chce zažijete různé zážitky.
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od mates1 »

Mrdák píše:ne jen vyčkej až ti zahne a pak jí ukaž jakej jsi z toho samec a jak jí to uděláš....ona pak zjistí že když si vrzne jinde že tebe to vlastně vzruší a má tím pádem doma nadrženého.
Jenze ona nezahne, maximalne si bude honit kundu... Uz jsem ji zkousel na masaze, ale je stydliva. Alkohol nepije, takze tim se take neda uvolnit.... Nevim uz jak na ni. Mozna se s nekym spolehlivym domluvit jak na ni a zkusit ji omrdat nejak aby si myslela, ze ji sukam ja...ale jak to udelat?
motti
Příspěvky: 17
Registrován: pon 30. črc 2018 9:00:51
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od motti »

Rekni ji, ze bys rad, kdyby to nekdy zkusila s jinym. Zeptej se ji, jestli se ji nekdo libi, nebo lepe, jestli se o ni nekdo snazi.. Kup ji neco hezkeho na sebe, at je pro ostatni atraktivnejsi. Ukaz ji, ze ji chapes a rekni ji, ze jestli se boji nevery, at si klidne jen zakouri jinde.. Hlavne ji ale jasne dej na jevo, ze ji mas rad, protoze jinak to dost pravdepodobne bude chapat presne obracene..
kused
Příspěvky: 19
Registrován: sob 06. srp 2016 13:34:20
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od kused »

Už dlouho přemlouvám manželku aby jsi našla milence a a pořád odmítala tak jsem vymyslel takovou hru když šla s kamarádkou flamovat tak jsem ji napsal zprávu miláčku tak když jsi nechceš najít milence tak jsi o tom Budem aspoň psát a ona souhlasila a dalsi pátek zase vyrazila s kamadkou na vínko a já ji zase píšu zprávu miláčku co hezkého děláš : ona : miláčku teď mě neruš jsem s milencem a teď mě neruš a za chvíli jsi půjdeme zašukat a ty buď hodný a čekej na mě doma,. A já odepsal : miláčku promiň že tě obtěžuji pěkně jsi to s milencem užij a buď na něj hodná,. Opravdu perfektní hra
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od RemusA4 »

Pekna hra ale me by to nestacilo :)
hisak
Příspěvky: 47
Registrován: stř 13. čer 2018 8:21:43
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od hisak »

jok píše:To už bylo na delší přesvědčování, pouštění videí s touto tematikou atd. No a jako poslední přesvědčovací argument byl hodnotný dárek za odměnu :)
Už máme naplánovanou třetí akci :)
Nemohol by si popisat ako prebiehala prva akcia? Hlavne z pohladu tvojej zeny.. Ci to chcela skusit, alebo ti spravit iba radost, alebo sa tesila, ci bola potom aktivna, co robila inak ako s tebou, ci si potom sama pytala druhu akciu a podobne.. Zaujimaju ma reakcie zien, ktore to najskor uplne odmietaju...
Odpovědět