Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od Domkanda »

mates1 píše:
Macicka4444 píše:
mates1 píše: No, jenže moje se přemluvit asi nedá, když už na to kývne a vypadá to slibně, tak si to zase na poslední chvíli rozmyslí.
Nuž keď už raz na to obecne kývne, tak to s ňou už verbálne nerieš. Zorganizuj nejakú pitku, ty a nejaký Tvoj kamoš alebo takú ktorá skončí tak, že vy dvaja a nejaký tvoj kamoš budete na nejakej izbe alebo u vas doma a potom veď vec tam, kde ju chceš mať. Uvidíš, že ja ona to chce zažiť, len to nechce otvorene priznať, aby v tvojich očiach nebola za kurvu.
No a ked to urobi raz, urobi to hocikolko krat.
To už mě také napadlo, ale nechce se mi do toho moc tahat nikoho známého, většinou se pak každý někde pochlubí a o to zase moc nestojím. Kolik je Ti let, jestli to není tajné?
Mačička:
Souhlasím s tvou poslední větou, to je zcela přesné. Ale jinak to pro některé lidi není tak jednoduché - některé páry nechlastají, některé páry do trojky nechtějí známého. A u některých párů platí oboje.

Mates:
Jako chápu, že jste to ještě nedali, nám to trvalo sakra dlouho.
Ale jinak mám pocit, že musíš už mít Teorii začátku nastudovanou dostatečně, ne?
Pokud tvoje nechlastá, nechceš s kámošem a pokud navíc ona není dostatečně přesvědčená - to nám asi ani nedokážeš pořádně popsat, tak tě - bohužel čeká asi běh na dost dlouhou trať.
Ještě se nepamatuju, jak moc jsi jí natvrdo prohlásil, že to chceš ty a nebo jestli to hraješ (jak to bylo u nás) na to, že to chce ona a ty jí jen plníš přání ...
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od mates1 »

Tak chci to já, samozřejmě, ale snažím se jí to i vnutit jaký by to bylo super mít v kundě jinýho ptáka a kdyby byl ještě pořádně velkej a tlustej. Na to už začíná pomalu slyšet, takže velkýho by chtěla určitě. Jen kdyby si ho už konečně pustila do kundy...
Pavca72
Příspěvky: 69
Registrován: sob 30. pro 2017 12:07:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od Pavca72 »

Mě vlastně nikdo ani nepřemlouval. Miláček na mě trochu udělal boudu, nastražil past a já do ní spadla. Teď už to chápu. Užívám si to a věřím, že i on. Jen u nás nejde o žádný extrém. Žádné klícky, žádné ponižování. Pořád je alfasamec můj miláček.
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od mates1 »

Pavca72 píše:Mě vlastně nikdo ani nepřemlouval. Miláček na mě trochu udělal boudu, nastražil past a já do ní spadla. Teď už to chápu. Užívám si to a věřím, že i on. Jen u nás nejde o žádný extrém. Žádné klícky, žádné ponižování. Pořád je alfasamec můj miláček.
Takhle bych si to predstavoval i ja. Take nechci zadne klicky, ponizovani, nebo abych po nekom z manzelky lizal semeno. Proste podivat se jak ji nekdo poradne suka a ona si to uziva. Me to vzrusi a kdyz se budu chtit pridat, tak se proste pridam a vystrikam ji kundu take a nebudu stat v koute a prosit ji o to.
RCS
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 03. lis 2016 17:44:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od RCS »

Souhlasím!Cítím to taky tak!
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od j-dou »

mates1 píše:
Takhle bych si to predstavoval i ja. Take nechci zadne klicky, ponizovani, nebo abych po nekom z manzelky lizal semeno. Proste podivat se jak ji nekdo poradne suka a ona si to uziva. Me to vzrusi a kdyz se budu chtit pridat, tak se proste pridam a vystrikam ji kundu take a nebudu stat v koute a prosit ji o to.

mates1 a RCS, to jste tady jako bílé vrány, takový názory sem netahejte, tím narušujete morálku :lol:
fox9000
Příspěvky: 64
Registrován: čtv 22. pro 2016 20:43:30
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od fox9000 »

Tak to už jsme 3 mám to stejně nastavený:-)
oxyper
Příspěvky: 26
Registrován: pát 19. srp 2016 9:38:39
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od oxyper »

Ne 4. Někteří by potřebovali nakopat do koulí aby věděli že jsou stále ještě chlapy a ne onuce. A klidně se do mě pusťte.
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od mates1 »

oxyper píše:Ne 4. Někteří by potřebovali nakopat do koulí aby věděli že jsou stále ještě chlapy a ne onuce. A klidně se do mě pusťte.
Přesně tak, všechno má své hranice...
jakod
Příspěvky: 132
Registrován: pát 05. zář 2014 21:38:44
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1534

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od jakod »

jsem pátý
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 018807, 40tom, Atlantis2424, dergaer, getto, Google [Bot], guxik, Ibeline, Jalapeno1233, Klaudie, Kliďas, Louxorko, manzele789, Men1237, mirek11, moby2, NepAl1967, Pfiff, rioxa, Rubar, sergo, streamer80, subikddik99, wagen a 172 hostů