Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od RemusA4 »

Ja se taky dlouho snazil.pak mi to vyslo a ted se to snad jeste zlepsi. Plany jsou hlavne aby se ten clovek chytl
serviseman
Příspěvky: 55
Registrován: úte 19. črc 2016 19:36:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od serviseman »

Já to měl také tak, když jsem to ní vybalil při sexu, že by se mi líbilo kdyby sukala s jiným tak byl oheň na střeše. Za nějaký čas jsem ji to opět zopakoval a už ta reakce nebyla tak strašná. Za nějaký čas jsme si o tom při sexu povídali a vždy ji to pěkně vzrušovalo. Pak si o tom sama něco našla na netu a přišla z otázkou ... To jako chceš abych tady hned sukala před tebou s jiným? To Ne! Tak na to jsem pomalu a už fotíme fotky a sama si o to říká, tak postupem času si i snad někde zašuka a uvidíme jak to bude dál...
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od RemusA4 »

Ja to mel tak ze jsem to nani taky vybalil pri sexu akurad to nebrala vazne.pak jsem to zkusil znovu a odpoved byla ne.takhle jsem doni hucel pulroku ze bych se chtel koukat nato jak si ji uziva nekdo jiny.pak jsem mel narozeniny a rekl jsem ji ze bych prave tohle chtel.nakonec rekla ze mi to tedy jednou splni ale zadny sex.maximalne oral,honeni,strikani na telo.ja souhlasil a tak jsem zavolal znamyho ktery mi uz dlouho predtim rikal abych mu ji pujcil.je od ni starsi o 20 let.ona ho neznala predtim.tak jsem koukal co s ni dela a hrozne se mi to libilo.kdyz bylo po tom rekla mi ze to nebylo tak hrozny a ja nato ze ho obcas zavolam a ze to muzem zopakovat.takhle to delame uz rok.on by ji chtel i soustat ale neda mu.ale vzdycky mi pred akci napise jak ji mam pripravit. Zavazat oci , svazat ruce dopredu aby si s nima honil a tak.obcas me sam od toho posle pryc a uziva si ji bezeme a ja pridu kdyz je postrikana.sousta ji do pusy, hraje se s kozama, rad ji skrti a nadava ji do kurvicek.libi se nam to tak.pak ji pekne postrika. Ja ji celou dobu rikam ze muze si najit milence i mimo na soustani.jedina podminka je aby se nezamilovala a ze chci uplne vsechno vedet.co ji pise a co spolu delaji.ted nedavno se me ptala jestli to myslim vazne a ja ze jo.ma v praci kolegu ktery se ji libi a ona jemu taky takze uz ho zacina svadet a zatim se chyta.za tyden maji vanocni vecirek a tam se uvidi co z toho bude.rika mi vsechno.on je od ni mladsi o 7 let takze mu nechce rict ze vsechno vim.v praci rika ze my spolu uz jen bydlime kvuli spolecnymu majetku ale ze jsme vic kamaradi nez par a ze si kazdy dela co chce.to rekla i jemu aby se me nebal. Chtela by ho dostat a chodila by k nemu mrdat kdyby to vyslo.ja sam bych ji tam vozil tak uvidime
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od mates1 »

Petr79 píše:Byl bych moc rad kdyby sukala s jiným, ale nevím jak ji k tomu ukecat aby byla svolná a navíc nevím zda by byl zájem.

Obrázek
Zájem by byl určitě, vypadá dobře. Kolik je jí let?
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od mates1 »

RemusA4 píše:Ja se taky dlouho snazil.pak mi to vyslo a ted se to snad jeste zlepsi. Plany jsou hlavne aby se ten clovek chytl
Máš pravdu, pokaždé když šukáme, tak to říkám i té své a už se začíná zajímat, nejdřív o tom nechtěla ani slyšet a ted už se ptá, jestli by mi to nevadilo a tak. Pokaždé ale skončí u toho, že když už, tak velkýho a tlustýho a poprvé u toho nesmím být, než si zvykne. Tak uvidím, jak to nakonec dopadne.
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od RemusA4 »

mates1 píše:
RemusA4 píše:Ja se taky dlouho snazil.pak mi to vyslo a ted se to snad jeste zlepsi. Plany jsou hlavne aby se ten clovek chytl
Máš pravdu, pokaždé když šukáme, tak to říkám i té své a už se začíná zajímat, nejdřív o tom nechtěla ani slyšet a ted už se ptá, jestli by mi to nevadilo a tak. Pokaždé ale skončí u toho, že když už, tak velkýho a tlustýho a poprvé u toho nesmím být, než si zvykne. Tak uvidím, jak to nakonec dopadne.
Takovych je hodne na vyber.taky se tesim co bude s tou moji a reknu ti ze jsem nezazil silnejsi zaziek nez kdyz najdes v loznici pouzitou partnerku , nahou a vsude nani sperma.nebo kdyz vidis jak nani strika cizi chlap
Petr79
Příspěvky: 88
Registrován: pát 22. dub 2016 9:45:44
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Hodonín

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od Petr79 »

mates1 píše:
Petr79 píše:Byl bych moc rad kdyby sukala s jiným, ale nevím jak ji k tomu ukecat aby byla svolná a navíc nevím zda by byl zájem.

Obrázek
Zájem by byl určitě, vypadá dobře. Kolik je jí let?
38 let
Pria
Příspěvky: 372
Registrován: pon 17. říj 2016 19:23:11
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Cítím se asi jako STAG, netoužím po žádném ponižování, jsem spíše dominantní a chci dopřát ženě, aby poznala i další penisy a spermata ve své nádherné vagíně, její věrnost neocením a nestojím o ni.

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od Pria »

Petr79 píše:
mates1 píše:
Petr79 píše:Byl bych moc rad kdyby sukala s jiným, ale nevím jak ji k tomu ukecat aby byla svolná a navíc nevím zda by byl zájem.

Obrázek
Zájem by byl určitě, vypadá dobře. Kolik je jí let?
38 let
Po kolika je dětech? Vemena má pěkně vytahané.
Petr79
Příspěvky: 88
Registrován: pát 22. dub 2016 9:45:44
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Hodonín

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od Petr79 »

Pria píše:
Petr79 píše:
mates1 píše: Zájem by byl určitě, vypadá dobře. Kolik je jí let?
38 let
Po kolika je dětech? Vemena má pěkně vytahané.
Jedno
uf-ach
Příspěvky: 13
Registrován: sob 08. črc 2017 15:25:19
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: kandaulista "panic", pretoze zena nema s kym

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od uf-ach »

RemusA4 píše:Ja to mel tak ze jsem to nani taky vybalil pri sexu akurad to nebrala vazne.pak jsem to zkusil znovu a odpoved byla ne.takhle jsem doni hucel pulroku ze bych se chtel koukat nato jak si ji uziva nekdo jiny.pak jsem mel narozeniny a rekl jsem ji ze bych prave tohle chtel.nakonec rekla ze mi to tedy jednou splni ale zadny sex.maximalne oral,honeni,strikani na telo.ja souhlasil a tak jsem zavolal znamyho ktery mi uz dlouho predtim rikal abych mu ji pujcil.je od ni starsi o 20 let.ona ho neznala predtim.tak jsem koukal co s ni dela a hrozne se mi to libilo.kdyz bylo po tom rekla mi ze to nebylo tak hrozny a ja nato ze ho obcas zavolam a ze to muzem zopakovat.takhle to delame uz rok.on by ji chtel i soustat ale neda mu.ale vzdycky mi pred akci napise jak ji mam pripravit. Zavazat oci , svazat ruce dopredu aby si s nima honil a tak.obcas me sam od toho posle pryc a uziva si ji bezeme a ja pridu kdyz je postrikana.sousta ji do pusy, hraje se s kozama, rad ji skrti a nadava ji do kurvicek.libi se nam to tak.pak ji pekne postrika. Ja ji celou dobu rikam ze muze si najit milence i mimo na soustani.jedina podminka je aby se nezamilovala a ze chci uplne vsechno vedet.co ji pise a co spolu delaji.ted nedavno se me ptala jestli to myslim vazne a ja ze jo.ma v praci kolegu ktery se ji libi a ona jemu taky takze uz ho zacina svadet a zatim se chyta.za tyden maji vanocni vecirek a tam se uvidi co z toho bude.rika mi vsechno.on je od ni mladsi o 7 let takze mu nechce rict ze vsechno vim.v praci rika ze my spolu uz jen bydlime kvuli spolecnymu majetku ale ze jsme vic kamaradi nez par a ze si kazdy dela co chce.to rekla i jemu aby se me nebal. Chtela by ho dostat a chodila by k nemu mrdat kdyby to vyslo.ja sam bych ji tam vozil tak uvidime
Ako to dopadloe?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Amazon [Bot], Berysekk123, jexxl, korbacik, Ladislav, LightlyDominant, nethopier12, wfs, xiere a 148 hostů