Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od mates1 »

Má někdo zkušenost, že mu šukal někdo s obřím ocasem manželku?
meon
Příspěvky: 4
Registrován: pát 21. dub 2017 13:05:44
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od meon »

Musíš jí dát pocit důvěry a jistoty. Musí vědět že jí za to nebudeš nenávidět.. jak to ti neřeknu každá ženská je jiná. U mojí to trvalo strašně dlouho a teď šuká jak zběsilá :)
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od mates1 »

Mé duvěry má dost a ví že je to i mé přání, aby ji někdo přede mnou pořádně omrdal velkým ocasem kundu, ale vždy od toho couvne. Zkoušel jsem už několik rad od vás, ale zatím marně. napadlo mě, kdyby ji někdo zkusil jako po tajnu svést, ale je dost věrná, tak nevím. Na druhou stranu má občas dost nadrženou kundu, tak by se toho dalo využít.
zalar
Příspěvky: 106
Registrován: stř 11. led 2017 8:51:34
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od zalar »

mates1 píše:Mé duvěry má dost a ví že je to i mé přání, aby ji někdo přede mnou pořádně omrdal velkým ocasem kundu, ale vždy od toho couvne. Zkoušel jsem už několik rad od vás, ale zatím marně. napadlo mě, kdyby ji někdo zkusil jako po tajnu svést, ale je dost věrná, tak nevím. Na druhou stranu má občas dost nadrženou kundu, tak by se toho dalo využít.
Hodně to tady čtu, že nekteré partnerky kandaulistů s tím mají ze začátku problém. Myslíš, že by byla tak věrná i na dámské jízdě někde na horách, nebo sama v lázních? Já myslí, že nemají ani tak problém s cizím ocasem, jako ze strachu ze ztráty jistoty v partnerském vztahu.
Ten nápad po tajnu svést, třeba někde na welnes pobytu je dobrý, zajímá mě jak to dopadne.
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od mates1 »

zalar píše:
mates1 píše:Mé duvěry má dost a ví že je to i mé přání, aby ji někdo přede mnou pořádně omrdal velkým ocasem kundu, ale vždy od toho couvne. Zkoušel jsem už několik rad od vás, ale zatím marně. napadlo mě, kdyby ji někdo zkusil jako po tajnu svést, ale je dost věrná, tak nevím. Na druhou stranu má občas dost nadrženou kundu, tak by se toho dalo využít.
Hodně to tady čtu, že nekteré partnerky kandaulistů s tím mají ze začátku problém. Myslíš, že by byla tak věrná i na dámské jízdě někde na horách, nebo sama v lázních? Já myslí, že nemají ani tak problém s cizím ocasem, jako ze strachu ze ztráty jistoty v partnerském vztahu.
Ten nápad po tajnu svést, třeba někde na welnes pobytu je dobrý, zajímá mě jak to dopadne.
Souhlasím s tebou, když budou sami a kort když je jim 40 let, tak si asi dají říct, ale jak píšeš, mají strach ze ztráty jistoty v partnerském vztahu.
singuatre
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 08. bře 2018 14:37:05
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: Jsme normální pár, který se miluje.

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od singuatre »

Jsem tu sice nový, zatim jen pročítám, ake podle mě neděláš dobře. Nesmíš do toho ženu nutit. Nech jí čas, ať se s tím vypořádá sama po svém. Naléhání není dobré. Chápu, že chceš ukojit své touhy, ale ona musí vidět, že jí do toho netlačíš. Zkus se vžít do ní. Přijde za Tebou manžel a řekne Ti takovou věc. Ne každá žena je ochotna pustit na sebe ciziho chlapa. Ženy to mají trošku jiné než muži. Mohu jen poradit, abys nenalehal. Tím to úplně odpiskas.....
tomas262
Příspěvky: 39
Registrován: úte 03. led 2017 2:06:38
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: pár
Bydliště: !!!

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od tomas262 »

Možná ji to párkrát zkusit naznačit třeba při sexu a pak tomu dát nějaký čas být trpělivý a pozorovat ji, třeba s tím přijde v nějaké podobě sama.

Ta moje mi často dávala příležitosti dříve o tom mluvit, ale já se toho nějak nechytil a teď když bych to chtěl tak nevím jak na to. Teď když to zmíním já, tak jen vlažné neurčité odpovědi a ještě před 10 lety mi u sexu vyprávěla kolik by chtěla ptáků a teď nevím jak na to po těch letech navázat, jestli mi rozumíte? :lol: Myslím, že kdyby mi viděla do hlavy, tak by to byly jiné otáčky :lol: :lol:

Jo no chce to trpělivost a partnerku tím hned úplně neodradit
tomas262
Příspěvky: 39
Registrován: úte 03. led 2017 2:06:38
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: pár
Bydliště: !!!

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od tomas262 »

Teď mě napadlo, poloha 69 a začít jí tam strkat pořádné dildo a u toho ji hezky lízat kundičku. Pak už zbývá jen nějaká trefná otázka k tématu :-D
korzar
Příspěvky: 34
Registrován: úte 16. led 2018 10:37:35
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1318

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od korzar »

mates1 píše:
Pavca72 píše:Mě vlastně nikdo ani nepřemlouval. Miláček na mě trochu udělal boudu, nastražil past a já do ní spadla. Teď už to chápu. Užívám si to a věřím, že i on. Jen u nás nejde o žádný extrém. Žádné klícky, žádné ponižování. Pořád je alfasamec můj miláček.
Takhle bych si to predstavoval i ja. Take nechci zadne klicky, ponizovani, nebo abych po nekom z manzelky lizal semeno. Proste podivat se jak ji nekdo poradne suka a ona si to uziva. Me to vzrusi a kdyz se budu chtit pridat, tak se proste pridam a vystrikam ji kundu take a nebudu stat v koute a prosit ji o to.
To sú presne moje predstavy bez ponižovanie. Proste len pekný sex užiť si. Vidieť manželku napichnutú na poriadnom penise....... ako priviera oči vzrušením a otvára ústa a predýchava jeho velkosť
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Jak přemluvit manželku, aby se nechala ošukat jiným

Příspěvek od mates1 »

korzar píše:
mates1 píše:
Pavca72 píše:Mě vlastně nikdo ani nepřemlouval. Miláček na mě trochu udělal boudu, nastražil past a já do ní spadla. Teď už to chápu. Užívám si to a věřím, že i on. Jen u nás nejde o žádný extrém. Žádné klícky, žádné ponižování. Pořád je alfasamec můj miláček.
Takhle bych si to predstavoval i ja. Take nechci zadne klicky, ponizovani, nebo abych po nekom z manzelky lizal semeno. Proste podivat se jak ji nekdo poradne suka a ona si to uziva. Me to vzrusi a kdyz se budu chtit pridat, tak se proste pridam a vystrikam ji kundu take a nebudu stat v koute a prosit ji o to.
To sú presne moje predstavy bez ponižovanie. Proste len pekný sex užiť si. Vidieť manželku napichnutú na poriadnom penise....... ako priviera oči vzrušením a otvára ústa a predýchava jeho velkosť
Tak to jsme "korzar" oba stejné krevní skupiny, jen k tomu manželku přinutit :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 40tom, Akynekkk, Amar, Amazon [Bot], Atlantis2424, Ciop, citron, Flyman, fudea, getto, Google [Bot], grzn, guxik, Ilovemyhotwifeteen, Jerry04, john32, kandaz, Kliďas, Lemato, manhattan46, Monkey, nadrzanec113, nezbed, Old_Lake, pepan1, petur, prerovacek, retbi, Semrush [Bot], Sub43, Trezorsars, virago, zrzek2311 a 171 hostů