Začátky

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
childe
Příspěvky: 236
Registrován: úte 20. pro 2016 13:52:18

Re: Začátky

Příspěvek od childe »

Začátky by měly být postupné, jinak to může udělat více škody než užitku.
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Začátky

Příspěvek od j-dou »

Přesně jak píše childe, vše má svůj čas a rychlost.

Několikrát jsem již zde jako vhodný způsob pro začínající páry s tímto zaměřením, zmiňoval ero a tantra masáže. Zřejmě s tímto způsobem ve zdejší komunitě moc zkušeností asi není, protože to víceméně skoro nikdo nepotvrdil.

Dávám zde nabídku pro pár, který se teprve rozhoduje a nemůže se odhodlat k prvnímu kroku. Udělám ero masáž s prvky tantry ( cca 10 let praxe) ženě z páru za přítomnosti manžela, s možností focení. Oba manželé by měli vědět do čeho dobrovolně jdou. Zde by mohli následně vyjádřit své pocity ( hlavně manžel, když vidí jiného muže jak se dotýká intimních partií své ženy) z masáže a zda jim to ulehčila a podobně. Následně by to mohlo rozproudit diskusi už s konkrétními zážitky a nejen pracovat s teorií. Nabídku jsem dal sem do " Začátků " protože si myslím, že to sem patří. Osobně to neberu jako seznamku.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Začátky

Příspěvek od dark »

Bongosaurus píše:Zdravím, s přítelkyní poslední dobou dost mluvíme o cuckoldingu a vypadá to, že s tím brzy začnem, ale vůbec nevíme jak. proto bych se vás tu chtěl zeptat, jak se má chovat správná HW, jaký byl třeba první milenec, jestli o všem věděl, nebo si myslel, že je HW nezadaná a tak dále a tak dále, napiště, co vás napadne, nějaké tipy, zkušenosti, na co si dát pozor, prostě cokoliv. Díky:)
Jak se to vyvíjí, Dívam se, že už máte i inzerát, máš doma mladou kočičku, pochlubíš se s ní a napíšeš o ní více?
tomas262
Příspěvky: 39
Registrován: úte 03. led 2017 2:06:38
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: pár
Bydliště: !!!

Re: Začátky

Příspěvek od tomas262 »

ta ero masáž je supr napád na začátek myslím, díky za tip :)
citron
Příspěvky: 38
Registrován: pát 12. čer 2015 6:21:07
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1554
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: Začátky

Příspěvek od citron »

Hoj všem vespolek :D vzhledem k tomu že máme naplánovaný wellness na jižní Moravě a mým choutkám (moje ví, že mám zkušenosti s trojkou a že se mi to líbí) bych chtěl někoho normálního oslovit s tím, že bych chtěl něco naplánovat (šmírování, flirtování s tou mojí..apod). Nejlépe někdo z okolí.... jsem zvědavý jak to dopadne nebo nedopadne :)
Odpovědět