Jak dlouho vydržíte?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 244
Registrován: pon 07. srp 2017 18:21:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1210
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od Rarach »

No mám to naopak než Domkanda.
První výstřík přijde celkem rychle, záleží na několika faktorech (poloha, myšlenky atd.), cca 5-7 min.
Na druhou stranu nemám problém hned pokračovat třeba hodinu a bohužel to i znamená, že dosáhnout 2. orgasmu je celkem namáhavé a trvá to.
Zkoušel jsem oddálit orgasmus, ale moc se mi nedaří. Možnost je samozřejmě si odpočinout, vyndat ho a zatím ji lízat a prstit, ale aspoň moje žena upřednostňuje, abych se udělal a pak pokračujeme.
Navíc moje žena je také hodně orgasmická (neslyšel jsem nikdy o předčasném orgasmu u ženy), a tak se nám nezřídka stává, že se poprvé uděláme v podobnou dobu. Pak nastává ale situace, že ona má další orgasmus během chvíle, ale mně to trvá. A většinou po jejím 3 orgasmu je konec soulože, protože to pro ni začne být značně nepříjemné, což zrovna může být, že ja jsem na vrcholu nadrženosti a šukal bych o 106. Ruka či pusa mě prostě neuspokojí.
j-dou
Příspěvky: 257
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od j-dou »

Domkanda:
Sorry, pro kandaulismus toho páru (pokud to byli začátečníci) jsi udělal strašnou věc :cry: Kdyby jsi stříkal po dvou minutách, líbilo by se jim to asi víc. "Jsem kočka, ten po mně letěl!", ale u tebe si řekla "jsem asi ochechule, nebo špatně šukám, on se ani neudělal"

Myslím, že ne. Zřejmě to ani asi kanda pár nebyl, spíše o šlo vyznavače klasické trojky, aspoň to tak probíhalo. Zřejmě nikdy o žádném ovládání vyvrcholení asi neslyšeli, tak z toho byla paní trochu vykulená. Jestli je paní ochechule nebo ne, snad pozná při pohledu do zrcadla nebo ne ?

U nás by jsi nedostal ani druhou šanci :!: 8-)

Myslím, že moji odpověď slyšet nechceš ;)
atlas22
Příspěvky: 43
Registrován: pát 12. čer 2015 9:14:25
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od atlas22 »

J-dou:

Oddalovat ok. Ale proč ses teda nakonc neudělal? Tvoje oddalovaní by se dalo zaměňit spíš za “nemohl jsem se udělat”..
j-dou
Příspěvky: 257
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od j-dou »

U mě je to trochu jinak , než bývá běžné. Umím pracovat s energií a celkem slušně znám energetický systém těla, zabývám se tantrou, znám některé techniky z Tao. Vyvrcholení bez ejakulace a následné využití energie spermatu pro regeneraci těla a podobné věci. Proto se nemusím, když nechci klasicky udělat a když se překročí určitý bod, tak je to potom už dřina a je lepší drbačku ukončit :)
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 403
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od master »

j-dou píše:U mě je to trochu jinak , než bývá běžné. Umím pracovat s energií a celkem slušně znám energetický systém těla, zabývám se tantrou, znám některé techniky z Tao. Vyvrcholení bez ejakulace a následné využití energie spermatu pro regeneraci těla a podobné věci. Proto se nemusím, když nechci klasicky udělat a když se překročí určitý bod, tak je to potom už dřina a je lepší drbačku ukončit :)
Byl by jsi ochotný se tady o tom rozepsat? Případně založit vlákno a poslat sem nějaké odkazy na zajímavé články? Určitě by to zajímalo více lidí
Administrátor webu kandaulismus.cz
boardx
Příspěvky: 269
Registrován: úte 23. pro 2014 16:07:10
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: switch - dominant a submisiv v jednom

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od boardx »

Sorry chlapi, vy jste takovi mechanici. Co hlava?
j-dou
Příspěvky: 257
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od j-dou »

Základem je připustit, že existuje něco, co není vidět běžným způsobem a nejde to ošahat. Další důležitá věc je si uvědomit, že co čtu dnes, tak to nebudu umět zítra nebo během několika dnů a ani týdnů. Tohle téma má tolik zapřísáhlých odpůrců, že se mi zdá zbytečné něco psát.

Odkazy a články na netu prakticky nevyhledávám a nečtu, zpravidla jen něco nakousnou a stejně v nich není žádný návod na praktické provedení. Nejlépe, když si tu cestu projde každý sám (klidně i pod lehkým vedením někoho zkušenějšího), dle svých schopností a možností. Každý jsme na to připraven trochu jinak.

Pokud bude mít někdo rozumný dotaz, tak se pokusím odpovědět.
Domkanda
Příspěvky: 1552
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od Domkanda »

j-dou píše: 1) Zřejmě to ani asi kanda pár nebyl, spíše o šlo vyznavače klasické trojky, aspoň to tak probíhalo.
2) Zřejmě nikdy o žádném ovládání vyvrcholení asi neslyšeli, tak z toho byla paní trochu vykulená.
3) Jestli je paní ochechule nebo ne, snad pozná při pohledu do zrcadla nebo ne ?
4) U nás by jsi nedostal ani druhou šanci :!: 8-)
Myslím, že moji odpověď slyšet nechceš ;)
1) - počkej, co je to za pitomost? Kde vidíš rozdíl mezi kandaulistou a "vyznavačem klasické trojky"? Kandaulistou je chlap v trojce vždy, když ho do trojky motivuje pohled na jeho partnerku, aby si ona užila.
Tedy a) ta ženská je jeho manželka nebo partnerka (jinak by to byla fakt jen trojka) nebo b) do trojky ho nelákají homosexuální kontakty (je bisexuál nebo třeba zapřený homosexuál)
2) Psal jsem, že oddalování vyvrcholení je o.k., ať už to děláš jen tak (já) nebo za tím vidíš nějakou tantru a tajemné duchovno (ty).
Ale nevystříkat se, pokud to té ženské neřekneš předem, nějak se nedomluvíte, tak prostě je svým způsobem urážka té ženské, ochudil jsi jí o část zážitku (ženská taky nechce, aby jí někdo jen drbal píču, pro ní je zážitkem i vyvrcholení partnera). Nelíbilo se jí to, proto se tě ptala, co se děje ... Nějaké "ovládání vyvrcholení" (hezky se to poslouchá v přednášce o tantře) jí je u prdele, prostě jsi dlouho vydržel, což je perfektní, ale neudělal jsi se, což je pro ní průšvih a rozhodilo jí to. "Každý chlap" se udělá. Chlapům vadí, když se neudělá ženská, kde to automatické není. A jak se na to má dívat ženská, která ví, že soulož končí ejakulací a ona jí nedokázala vyvolat?
3) Ale prd. O svém tělu a kráse a o své štíhlosti pochybuje každá ženská. A teď se rozhodla rozdat si to s jiným chlapem a on se ani neudělal. "Asi jsem se mu nelíbila? Nevzrušovala jsem ho? Souložím snad špatně?" Tohle jí táhlo hlavou!
4) Odpovídej, na co chceš, je mi to jedno. Ty jsi si vlastně postěžoval, že dlouho vydržíš a přesto tě znova nepozvali. Já jsem se ti snažil vysvětlit, proč tě nepozvali - že to plně chápu, protože my by jsme tě nepozvali ani podruhé. Vzpomínka na tebe by byla "dlouho vydržel, ale neudělal se". Po pěti letech už jen "vzpomínáš - jak se tehdy ten maník ani neudělal ...". Pokud to nebyla jediná trojka, co zažili, tak vzpomínka na tebe bude jen "neudělal se, nestříkal, byl divnej, asi se mu to nelíbilo".
Z kandaulistického hlediska by trojka měla být a) vše pro ženu ... pak dlouho nic, potom b) ať si manžel ten pohled - zážitek užije .... dlouho nic a pak teprve c) ať si ten cizí zašuká.
Ty jsi si tam ale přišel jen zašukat a na její zážitek (zcela jistě chtěla tvůj orgáč) jsi se vykašlal. Třeba to vidíš jinak, ale ona to viděla takhle. Resp. za tím viděla svou vlastní nedostatečnost, neatraktivnost a ne tvou (zcela jistě neúmyslnou) sobeckost. Proto se tě ptala, co se děje a kde je problém a proto tě znova nepozvali. Sám jsi psal, že ti řekla, že se cítí (po souloži s tebou) nepříjemně a přidal jsi k tomu nechápající smajlík.
Vysvětlil jsem ti, proč se to na 98 % stalo. Můžeš poděkovat, nemusíš.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Domkanda
Příspěvky: 1552
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od Domkanda »

No, ale téma založil Dark, odpověděl jsem mu já, Kanda 77, Rarach, částečně J-dou .... ale co vy ostatní - nemáte nic k tématu? Jak dlouho vydržíte vy?
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
childe
Příspěvky: 236
Registrován: úte 20. pro 2016 13:52:18

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od childe »

Moje výdrž je tak v rozmezí 10 - 60 min a vždy záleží na mnoha faktorech. Zatím s těmito časy neměly partnerky problém.
Jak už zde napsal někdo přede mnou nemám problém s tím že se neudělám (jelikož nechci) a pokračujeme třeba později. Přeci jen už mi není 20 abych mohl za 10 minut znovu.
Odpovědět