Jak dlouho vydržíte?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od dark »

Ahoj, jak dlouho vydržíte přirážet, než se uděláte? Trápí mě asi předčasná ejakulace, protože když jsem hodně nadržený, tak někdy nevydržím ani minutu a jsem hotový. Musím to pak pořád přerušovat a nebo zpomalovat a partnerka z toho nic nemá. Zkoušel jsem všechno možné, vyhonit si ho předtím, to pak vydržím o něco déle, ale pořád jsou to třeba dvě minuty.

Záleží taky na poloze. Jsou polohy kde vydržím i deset minut ale to zase nedráždí partnerku. Když najdu polohu která ji dělá dobře, tak se pak udělám třeba za 30 sekund. Prostě udělám 10 přírazů a stříkám. Jsem z toho bezradný, já vím, že mi asi poradíte najdi ji milence a výkonného bulla, ale to pak budu bez sexu? :oops: Pomáhá prý obřízka, ale to nechci, bojím se.
CuckEss
Příspěvky: 746
Registrován: stř 26. srp 2015 11:33:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: moje paní je Ess, hrajeme si zatím slovně, sem tam nějaká uvazovačka
Bydliště: Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od CuckEss »

pepino gel long action
rekordy: bez orgasmu 74 dní
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od rostaci »

dark píše:Ahoj, jak dlouho vydržíte přirážet, než se uděláte? Trápí mě asi předčasná ejakulace, protože když jsem hodně nadržený, tak někdy nevydržím ani minutu a jsem hotový. Musím to pak pořád přerušovat a nebo zpomalovat a partnerka z toho nic nemá. Zkoušel jsem všechno možné, vyhonit si ho předtím, to pak vydržím o něco déle, ale pořád jsou to třeba dvě minuty.

Záleží taky na poloze. Jsou polohy kde vydržím i deset minut ale to zase nedráždí partnerku. Když najdu polohu která ji dělá dobře, tak se pak udělám třeba za 30 sekund. Prostě udělám 10 přírazů a stříkám. Jsem z toho bezradný, já vím, že mi asi poradíte najdi ji milence a výkonného bulla, ale to pak budu bez sexu? :oops: Pomáhá prý obřízka, ale to nechci, bojím se.

hele jestli neva ze jsem zenska bez curaka, taky bych ti trochu poradila.
na obrizku se rovnou vykasli, jsou tam zbytecna zdravotni rizika pri zakroku, a podstupovat to jen kvuli tomu ze mas predcasnou ejakulaci, kdyz si asi nevyzkousel vse...je zbytecny, nechej si to az jako krajni a jedinou moznou variant, po tom co selzou jine prostredky....
prvni co .....zkousel ses treba par hodin pred tim vycakat? at nemas tak preplneny koule? to si myslim hodne pomaha, kdyz si to par hodin pred aktem proste na ferku udelas.
Jinak jsou supr erekcni krouzky, myslim od durexu a pepina, dokonce jsou i vibrujici, nasadis na curaka a ten ti ho stahne tak ze ti bude za chvili mravencit jako kdyz si sedis dlouze na noze :lol: :lol: v sexshopu maji ruzne i s vycnelky takze vlastne hracka jak pro tebe tak stimul i pro partnerku
ale jinak musim vsemi deseti vyzdvihnout rovnez gel od pepina kterej je zminovat v prispevku prede mnou long action, delaji se i kondomy od pepina takze ten gel uz je uvnitr, pro tebe gel pepino long action a pro partnerku nejakej prohrivaci at se ji ta jeji jeskynka rychleji prokrvi a vice si to uzijete a kdyz k tomu pridate jeste analni sperk do zadecku ,neni boha aby se pod tebou nesvijela rozkosi a ty nebyl za nejvetsiho kance.....
z vlastni zkusenosti i presto ze muj muz nema zadne problemy, tedy krom toho ze bejva obcas velice vzrusen a tak musim rici,ze potom co si ho koupil jako prekvapeni pro mne, musim uznat ze se z chlapka s takovou toou normalni vydrzi stal solidne hupskajici zajda..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jooooo to byl supr mrdajici vecer a vypadalo to ze nebude mit nikdy dost.jen si teda davej bacha jak se s tim budes asi 10 az 15 minut dydlat pred aktem at se to nedostane i do tve partnerky...to by jste pak mohli mrdat celou noc....ale neboj.......myslim ze na tvou predcasnou ejakulaci je tohle supr typ , kterej ti urcite pomuze a navic ho koupis kdekoli,...tak neves hlavu a hura do kramu a vecer...supky na to...pak se s nami podel jaky to bylo :shock:
ps: drzim vsechny palce.
a vsechny palsce davam nahoru pro toho kdo vynalezl pepino gel long action..........slava jemu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od rostaci »

rostak píše:Ten gel je dvousecna zbran :-D Umim si docela dobre predstavit, jak by se ho dalo zneuzit :-)
jeeee, my o vlku a vlk za dvermi....... :lol:
tak mu porad a podel se tady se svou , tedy nasi zkusenosti z pohledu chlapa.....byl si neskutecnej kanec :lol: :lol: :lol: :lol:
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od j-dou »

Dobrých výsledků lze dosáhnout pitím čaje z kotvičníku. Jde nejen do prutu, ale posiluje kompletně celé tělo včetně vnitřních orgánů a zlepšuje fyzičku.
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od Retistran »

Ja kdyz mam sex s partnerkou, tak zpocatku jsem mel problem vydrzet tak dlouho jako ona, ale postupne jsem si vybudoval nejaky psychicky mechanismus, ktery me nepusti. Kdyz to na me jde moc, tak lehce zvolnim nebo se na chvilku zamestnam upravenim nebo zmenou polohy a neudelam se. Pak kdyz je udelana a uz pode mnou lezi vlacna, cvakne to ve me, zafunguji smysly a udelam se hned. Ale to jde s mou dlouholetou partnerkou, nevim zda by to slo s jinou. Asi symbioza.
HornedLover
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 31. srp 2017 5:22:53
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od HornedLover »

dark chcel napisat, ze ak by mal partnerku, potrebuje niekoho, kto by ju uspokojoval... a na svojho curaka by si mohol sahat len pocas ich orgazmu, to by mu uplne pre jeho honosny zazitok stacilo...nemam pravdu dark? ;-)
>>>rostaci, daj mu radsej navod,ako ma najst partnerke poriadneho samca... ;-)
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od dark »

HornedLover píše:dark chcel napisat, ze ak by mal partnerku, potrebuje niekoho, kto by ju uspokojoval... a na svojho curaka by si mohol sahat len pocas ich orgazmu, to by mu uplne pre jeho honosny zazitok stacilo...nemam pravdu dark? ;-)
>>>rostaci, daj mu radsej navod,ako ma najst partnerke poriadneho samca... ;-)
Ty jsi to prokoukl 8-) jsme na foru kandaulismus, takže najít výkonného samce je taky dobré řešení. A předčasná ejakulace dobrý důvod ;)
Blacksmith
Příspěvky: 127
Registrován: ned 02. dub 2017 17:02:53
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1390
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od Blacksmith »

Kup si kanesten gel na oblbnuti dasni. Funguje xxkrat lepe jak gel. Pouzivame pri hratkach na brutal vydrz.
Uživatelský avatar
kanda77
Příspěvky: 495
Registrován: sob 21. lis 2015 15:44:46
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: jsme manzelsky par ona domina on sub co ji rad posloucha

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od kanda77 »

Take vydrzim malo nekdy jen par vterin proto manzelka rekla ze pokud nemam vydrz tak bude vetsinou v pasu cudnosti
Odpovědět