Jak dlouho vydržíte?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od Domkanda »

Childe:
Ale předpokládám, že na tom jsi s partnerkou domluvený - že budete pokračovat třeba za 2 hodiny (tak to my někdy děláme)?
Ne že jdeš s ženskou souložit poprvé a neuděláš se, protože nechceš - protože chceš třeba zítra šukat jinou?
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Negredo
Příspěvky: 30
Registrován: ned 01. led 2017 23:47:33
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od Negredo »

Já to mám tak že při prvním sexu jsem vždycky do pěti minut, ale moje partnerka se za tu dobu někdy udělá i dvakrát (většinou ale jednou a máme společný orgasmus). Kdybych chtěl tak ten sex může trvat déle (15-20 minut by nebyl problém), ale takto nám to vyhovuje.
Opakovaný sex je pak vždycky kolem těch 15-20 minut.
childe
Příspěvky: 236
Registrován: úte 20. pro 2016 13:52:18

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od childe »

Domkanda píše:Childe:
Ale předpokládám, že na tom jsi s partnerkou domluvený - že budete pokračovat třeba za 2 hodiny (tak to my někdy děláme)?
Ne že jdeš s ženskou souložit poprvé a neuděláš se, protože nechceš - protože chceš třeba zítra šukat jinou?
Pokud by to mělo být zítra tak v tom problém není a klidně stříkat můžu. Spíš jde o to třeba za 1 - 2 hodiny.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od Domkanda »

Childe:
to mi je jasné, to máme stejné.
Ptal jsem se viz. strany 6/7 a J-douiho zkušenost, že ho překvapilo, když ženská, s kterou byl poprvé, se cítila nepříjemně, protože se neudělal.
Tedy otázka byla, jestli to děláš se stálou partnerkou/manželkou, která o tom ví, nebo jestli by jsi to provedl i ženské, s kterou jsi byl poprvé a ona to nečeká?
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
childe
Příspěvky: 236
Registrován: úte 20. pro 2016 13:52:18

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od childe »

Dělám to se stálou partnerkou. Na poprvé jsem to nikdy nedělal, přeci jen některá překvapení nejsou žádoucí. Pokud bych to chtěl s některou udělat napoprvé určitě bych jí to nejdříve řekl.
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od j-dou »

počkej, co je to za pitomost? Kde vidíš rozdíl mezi kandaulistou a "vyznavačem klasické trojky"? Kandaulistou je chlap v trojce vždy, když ho do trojky motivuje pohled na jeho partnerku, aby si ona užila.
Tedy a) ta ženská je jeho manželka nebo partnerka (jinak by to byla fakt jen trojka) nebo b) do trojky ho nelákají homosexuální kontakty (je bisexuál nebo třeba zapřený homosexuál)
2) Psal jsem, že oddalování vyvrcholení je o.k., ať už to děláš jen tak (já) nebo za tím vidíš nějakou tantru a tajemné duchovno (ty).
Ale nevystříkat se, pokud to té ženské neřekneš předem, nějak se nedomluvíte, tak prostě je svým způsobem urážka té ženské, ochudil jsi jí o část zážitku (ženská taky nechce, aby jí někdo jen drbal píču, pro ní je zážitkem i vyvrcholení partnera). Nelíbilo se jí to, proto se tě ptala, co se děje ... Nějaké "ovládání vyvrcholení" (hezky se to poslouchá v přednášce o tantře) jí je u prdele, prostě jsi dlouho vydržel, což je perfektní, ale neudělal jsi se, což je pro ní průšvih a rozhodilo jí to. "Každý chlap" se udělá. Chlapům vadí, když se neudělá ženská, kde to automatické není. A jak se na to má dívat ženská, která ví, že soulož končí ejakulací a ona jí nedokázala vyvolat?
3) Ale prd. O svém tělu a kráse a o své štíhlosti pochybuje každá ženská. A teď se rozhodla rozdat si to s jiným chlapem a on se ani neudělal. "Asi jsem se mu nelíbila? Nevzrušovala jsem ho? Souložím snad špatně?" Tohle jí táhlo hlavou!
4) Odpovídej, na co chceš, je mi to jedno. Ty jsi si vlastně postěžoval, že dlouho vydržíš a přesto tě znova nepozvali. Já jsem se ti snažil vysvětlit, proč tě nepozvali - že to plně chápu, protože my by jsme tě nepozvali ani podruhé. Vzpomínka na tebe by byla "dlouho vydržel, ale neudělal se". Po pěti letech už jen "vzpomínáš - jak se tehdy ten maník ani neudělal ...". Pokud to nebyla jediná trojka, co zažili, tak vzpomínka na tebe bude jen "neudělal se, nestříkal, byl divnej, asi se mu to nelíbilo".
Z kandaulistického hlediska by trojka měla být a) vše pro ženu ... pak dlouho nic, potom b) ať si manžel ten pohled - zážitek užije .... dlouho nic a pak teprve c) ať si ten cizí zašuká.
Ty jsi si tam ale přišel jen zašukat a na její zážitek (zcela jistě chtěla tvůj orgáč) jsi se vykašlal. Třeba to vidíš jinak, ale ona to viděla takhle. Resp. za tím viděla svou vlastní nedostatečnost, neatraktivnost a ne tvou (zcela jistě neúmyslnou) sobeckost. Proto se tě ptala, co se děje a kde je problém a proto tě znova nepozvali. Sám jsi psal, že ti řekla, že se cítí (po souloži s tebou) nepříjemně a přidal jsi k tomu nechápající smajlík.
Vysvětlil jsem ti, proč se to na 98 % stalo. Můžeš poděkovat, nemusíš.
Domkando,

je vidět, že rád píšeš, ale zbytečně dlouho. Tvoje přednáška je mi u prdele.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od Domkanda »

J-dou:
No jo, pak se nediv, že je ženským sex s tebou nepříjemný - sám jsi to napsal
Přiznat, že jsi se mýlil, udělal chybu - je děsně těžké, že jo ....
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od j-dou »

Domkando,

ukaž mi kde jsem napsal, že je ženám sex se mnou nepříjemný jak tvrdíš.

Napsal jsem toto a o nepříjemném sexu tam nic nevidím.
, aby si mohla déle užívat. Odpověděla mi, že se cítí nepříjemně, že mě nedokáže udělat. Další setkání s tímto párem už nebylo


Je děsně těžké si přiznat, že překrucováním a srovnáváním všeho dle tvého myšlení--a dle tebe jediného správného ---děláš chybu a ostatní tě tu mají jen za Blekotu, že jo.....
agentfm
Příspěvky: 8
Registrován: úte 07. lis 2017 11:36:51
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár, rád posílám nahé fotky své ženy (ví o tom a souhlasí) a chci ji přivést k sexu s jinými.
Bydliště: Brno

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od agentfm »

Mám opačný problém než v původním dotazu. Pokud erekce přijde, vydržím asi plus mínus půl hodiny (s měněním tempa a poloh), ale bez záruky toho, že orgasmus přijde. Obvykle skončíme, protože orgasmu dosáhla manželka, anebo jsme jeden nebo oba už moc unavení. Absolutní rekord mám asi hodinu opravdu nepřetržitého styku, ale to se stalo jen jednou v životě před pár lety a skončilo to mým odpadnutím z totálního fyzického vyčerpání, kdy jsem pak dvě hodiny nemohl vůbec vstát. Nicméně výdrž není výhra, protože erekce přijde jen tak jednou za tři pokusy o sex a pak je k ničemu výdrž, když se stejně neudělám. Takže za sebe bych bral dobu spíš krátkou.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od Domkanda »

Agent:
Zvláštní ... kolik ti je roků?
Nemáš polohu, která na tebe funguje? Mou jistotou je ženská na břiše a já na ní 8-)
Kdybych hodně chtěl, zvládnu stříkat asi za 15 minut sexu, ale většinou chci později :mrgreen:
Kdybych byl nadržený a hodně chtěl, asi bych to zvládnul třeba po pěti minutách.
Přes hodinu jsem se miloval opravdu mockrát a na fyzické vyčerpání neodpadám. Není přeci nutné jet jen misionáře na vztyčených pažích :roll: ani přirážet jako králík ...
Ano, když mi to nejde, jsem po orgasmu zadýchaný jako po čtyřstovce :lol: ale zmátořím se po pár minutách a má klinická smrt a rozbouchané srdce se ženským líbí.
Že bych nedokázal stříkat, přestože jsem chtěl a vzdal to bez orgazmu pro fyzické vyčerpání a beznaděj nebo pro ztrátu erekce, se mi stalo opravdu jen párkrát.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Alltimes, Amazon [Bot], berengar44, getto, Janovak1977, kandaz, kohout50, lubos40let, moto50, mucko5055, Noem, ola, onpropar, protvojizenu, Pytrisek, rf2, terpsichor, Zajíček a 175 hostů