Jak dlouho vydržíte?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
confi
Příspěvky: 27
Registrován: pát 26. zář 2014 16:54:25

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od confi »

antimusculus píše:
seedLover píše:
confi píše: V průzkumu byl však jeden fenomén. Tim byli čeští muži. Ti jako jediní na světě uváděli délku styku v řádech desítek minut až hodin. Paradoxně české ženy se v délce styku shodují s lidmi v zahraničí.
Takže docela úsměvné :D
:lol: :lol: :lol: ale potrefená husa se hned našla
Taky mě to tak přijde :D
Žil jsem skoro rok u přítelkyně na private. Byla velmi atraktivní, takže zájem o ni velikej. Sex se zakazniky si často i dost užívala. Takže jsem v obraze. Samozřejmě, ze jsou muži trpící sexuální poruchou, konkrétně problem s dosažením vyvrcholení, tem to pak samozřejmě trvá dele. Každopádně na 40 min nebo dokonce hodinové souloženi vám ženská neni zvědavá ani za prachy.
Spis nez půjčovat svou by bylo zajímavější pokecta s téma vasema bejvalkama, možna by jsme se dost nasmáli.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od Domkanda »

Confi:
Jestli ty stříkáš maximálně do pěti minut, nemůžeš podle svého ubohého výkonu :lol: hodnotit ostatní.
1) Zmiňoval jsi tu nějaký průzkum - dej odkaz - ale to nemůžeš, vymyslel jsi si to :!: Žádný takový průzkum není.
2) Nabízel jsem, ať mi dodáš manželku/partnerku - já bych ti s ní dodal důkaz hned. To se ti taky nechtělo :lol:

Pokud je tvoje přítelkyně šlapka, tak svou nabídku ale odvolávám. To jen s gumou a za prachy pro mě.

Pro kurvu je samozřejmě i 10 minut šukání moc :mrgreen: Ona je placená od hodiny (půlhodiny) - ideálně včetně sprchy před a po, ráda klidně masíruje, tak co by si unavovala výrobní nástroj :lol:
Řeč tady nebyla o délce sexu s kurvou, kdy zákazníka tlačí čas a většinou přijde asi nadržený, ale o délce milování - sexu s příjemnou bytostí, s kterou se i líbáš a zajímáš se o její orgasmy. Nehoní tě čas a chceš si vše prodloužit.

Neříkám, že se miluju vždy přes 45 minut, ale 5 minut mi určitě nestačí - skoro nikdy. 30 minut je podle mě rozumný kompromis. 50 minut je dlouhý sex před spaním. 60-80 minut už je výjimečná akce.

Za posledních 30 let jsem opakovaně měl jen tři ženské. Jedna dlouhý sex vyloženě vyžaduje, líbí se jí, nemá problémy s lubrikací ani s nějakou bolestivostí (ano, po hodně dlouhé akci nás to mohlo bolet trošku oba). Ale součástí sexu s ní je i líbání, mazlení, povídání si o sexu, na koníčka 10 minut, více jejích orgasmů, opakované zvolňování tempa a podobně.

Ano, ta druhá měla limit, kdy mi maximálně tak asi mezi 30 - 45 minutou začala signalizovat, ať to ukončím - tvrdila, že přestává lubrikovat a začíná jí to pálit a bolet. A stačilo jí to jednou denně, byť byla nadržená. Byla výrazně mladší.

Třetí je asi někde mezi nimi, na delší sex dosud nebyla zvyklá, ale líbí se jí to. Naopak byla zvyklá na dvě akce rychle za sebou, což já nezvládnu (a kandaulismus s ní nepraktikuju).

Ale myslím, že jsem to tady už psal - ono to vždy není výhodou a když nejsem nadržený, tak to občas je pro mě až náročný fyzický výkon a veliká únava "po". Když mám za sebou třeba ranní sex a včera večer taky, tak mám pocit, že se snad ani neudělám. Při honění bolí ruka (partnerku nebo mě) ...
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
MilujiJiITak
Příspěvky: 74
Registrován: pát 08. čer 2018 7:55:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od MilujiJiITak »

Když si dám cca. tři piva, cigáro a kafe, tak se mi postaví, ale neudělám se, nejde :D v tomhle stavu muzu donekonecna kontinualne prirazet. Vyuzival jsem to zezacatku, abych zapusobil. Prirazel jsem jako fucking machine, 45 minut, hodina, proste se nejde udelat. Pak mi mohla jeste 30 minut honit, pamatuji si jak stridala pravou a levou, protoze uz ji z toho honeni boleli ruce :D Kofein a stimulanty s alkoholem jsou síla.
Nevyhody: Je obtizne najit tu míru, aby nedošlo k tomu, že se už nepostaví.
Kdyz se jede fakt dlouho, pero pak boli
Pravdepodobne nezazijete dobry orgasmus. Nebo jej nezazijete vubec.
MilujiJiITak
Příspěvky: 74
Registrován: pát 08. čer 2018 7:55:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od MilujiJiITak »

Zalezi na % obsahu alkoholu tech piv, rek bych ze mozna i vic :D nedelal jsem to, jelikoz uz jsem v mnohaletem vztahu, ona ma nabijece a na sve nabijecky ja uz nemam potrebu nejak pusobit :D to si sobecky uzivam pro sebe
MilujiJiITak
Příspěvky: 74
Registrován: pát 08. čer 2018 7:55:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od MilujiJiITak »

rostak píše:Jj alkohol tohle umi dobře. Ale kdo by pil lahev vína jen kvůli výdrže :-)
No kdyz mi bylo šestnáct, sedmnáct a chtel jsem zapusobit treba na starsi a narocnejsi holku :D ciste pro ego, dneska uz ne. V tom veku jsem tehdy ale malem strikal uz pri stahovani kalhotek a pohledu na vyholenou pičku. Tak jsem to delal :D
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od Domkanda »

rostak píše:Asi by bylo dobré si nějak sjednotit představu, co se tady hodnotí jako délka sexu. Je to jak s penisem. Nekdo měří po kořen, jiný si strká metr 5cm do břicha . Když se milujeme taky je to otázka desítek minut klidně i hodin. Ale výdrž je imho hlavně o tom, jak dlouho vydrží prirazet protoze to je zpusob jak dovest ženu k orgasmu. Když tam budu kvedlat tři prirazy a zase přestanu tak vydržím sukat i půl dne. Ale komu se to bude líbit? Naopak pokud nasadim tempo tak do pár minut jsem hotovej. A pokud se někdo neudělá při rychlém přiřazení do řekněme 10minut, asi by měl zajít za doktorem, nebo si najít ženskou co ho bude vzrusovat.
Délka sexu je jednoznačně prostě délka zásunu.
Považuju za zcela normální, že se během sexu tempo střídavě zpomaluje a zrychluje.
Šukat jen rychlým přirážením by mě dnes ani nebavilo. Nehledíc na to, že bych to dnes nedokázal fyzicky. Zrovna předevčírem se mi při misionáři rozvibrovaly :oops: ruce, protože jsem už neměl sílu - ale protože jsem už chtěl končit, tak jsem to dotáhnul do konce.
Já si myslím, že se ženským naopak nelíbí sex v podobě jen bezmyšlenkového přirážení (ale občas může být i to).
To se mi stalo někdy v šestnácti - šukat jsem ještě neuměl - znal jsem jen misionáře, nevěděl jsem, že mohu zvolnit a střídat polohy - přestože jsem tehdy měl fyzičku luxusní, tak jsem úplně zkolaboval - neudělal jsem se, zároveň jsem už fyzicky nemohl - tak jsem holce zahrál můj orgazmus :oops: abych si mohl oddechnout :mrgreen:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
hisak
Příspěvky: 47
Registrován: stř 13. čer 2018 8:21:43
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od hisak »

Mne pomohol pravidelny sex, raz, dvakat denne. A potom to uz bolo v pohode aj ked napr iba 2x tyzdenne. Ked nemam sex, ale kazdy den honim samozrejme. Tak isto mi z nejakeho dovodu pomaha, ked pred sexom dlhsie chodim.. napr hodinova rychla prechadzka.. Asi to telo trocha otupi a potom je sex v pohode a vydrzim kolko treba.

Kazdopadne ked mas iba jednorazovky, raz za mesiac, necakaj ze budes vo vytrenovanej kondicii. Idealna je stala partnerka aby si bol psychicky v pohode.
Uživatelský avatar
qinn
Příspěvky: 410
Registrován: pát 01. pro 2017 7:00:34
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem vzrušený když na ní koukáte jsem submisivn,Bi í
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od qinn »

Já vydržím celý život max minutu,i méně
Uživatelský avatar
kanda77
Příspěvky: 495
Registrován: sob 21. lis 2015 15:44:46
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: jsme manzelsky par ona domina on sub co ji rad posloucha

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od kanda77 »

ja take max minutu nekdy jenom 5 vterin
Buldocek12
Příspěvky: 16
Registrován: stř 20. lis 2019 18:52:19
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1965

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od Buldocek12 »

Někdy minutu a někdy můžu klidně 45 minut...případně se udělat, ale mě zůstává i po orgasmu stát a když se hned pokračuje tak to jde. Ale u mě je to dost o tom jak jsem nebo nejsem unavenej z práce atd. To jsem vypozoroval, že když jsem unavenej tak jsem dřív a když jsem "ve formě" tak je to na pohodu....samozřejmě za předpokladu, že mám pravidelný sex. Když to třeba týden není tak první sex po tom týdnu samozřejmě moc dlouhý není. No a záleží i na manželce...někdy je tak vášnivá a aktivní, že se to bohužel nedá moc dlouho vydržet.
Odpovědět