Jak dlouho vydržíte?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od rostaci »

jako stejne pred vami asi klobouk dolu :-))))) protoze nekdy si na vas "my zeny" navymyslime takove veci.......ktere bychom nedokazaly samy splnit bejt ve vasi kuzi :-))))))
zenith30
Příspěvky: 237
Registrován: čtv 12. říj 2017 15:10:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem submisivní kanda a rád ukazuji svou ženu. Chtěl bych ji také vidět s jiným.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1241
Bydliště: Bruntálsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od zenith30 »

No to je pravda, ale nejhorší je že jsem si to vymyslel sám, moc mě baví oddalování výstřiku, a odpírání orgasmu. Třeba tlumící kondomy nebo gel fungují aspoň trochu takže aspoň neco.
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od rostaci »

zenith30 píše:No to je pravda, ale nejhorší je že jsem si to vymyslel sám, moc mě baví oddalování výstřiku, a odpírání orgasmu. Třeba tlumící kondomy nebo gel fungují aspoň trochu takže aspoň neco.
v tom pripade jsi sikula jak se s tim peres :lol: :lol: :lol: :lol: usit na sebe takovouhle boudu :D to je dobrý :roll: :lol: :lol: :lol:
zenith30
Příspěvky: 237
Registrován: čtv 12. říj 2017 15:10:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem submisivní kanda a rád ukazuji svou ženu. Chtěl bych ji také vidět s jiným.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1241
Bydliště: Bruntálsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od zenith30 »

Jo jo, ještě 8 jejích orgasmů a pak teprve můj, zatím ma za sebou 2 a uz je to 9 den, takže mě čeká dlouhá cesta. Pokaždé když ji to dělám tak bych se nejraději vystříkal, ale říkám si že to prostě musím vydržet. A baví mě to.
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od vlaji »

dobře jsem to pochopil?takže ona 10 orgasmu a až pak mužeš ty?wooow.scházi 8,když ji uspokojiš 2krát tydně,tak střikaš za cca měsíc.informuj nás jak to bude u vás probíhat
zenith30
Příspěvky: 237
Registrován: čtv 12. říj 2017 15:10:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem submisivní kanda a rád ukazuji svou ženu. Chtěl bych ji také vidět s jiným.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1241
Bydliště: Bruntálsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od zenith30 »

Jo jo presne tak to je, domluvili jsme se tak, zalezi jen na ni jak dlouho to bude trvat.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od Domkanda »

zenith30 píše:Jo jo, ještě 8 jejích orgasmů a pak teprve můj, zatím ma za sebou 2 a uz je to 9 den, takže mě čeká dlouhá cesta. Pokaždé když ji to dělám tak bych se nejraději vystříkal, ale říkám si že to prostě musím vydržet. A baví mě to.
Ale vážení - to jste už naprosto mimo téma předčasné ejakulace, které tu začal řešit Dark.
Zasíráte mu téma nějakým odpíráním ejakulace. :twisted:
Založte si svoje téma, resp. tu podobné už určitě bude. Necpěte to všude.
Pište jen k tématu - Jak dlouho vydržíte souložit a doporučení na problémy s předčasnou ejakulací :!: :!:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od Domkanda »

Vraťme se k původnímu tématu!
"Jak dlouho vydržíte?"
Snad nikdo tady pořádně neodpověděl. Tak jdu na to:

Já vydržím prakticky jak dlouho chci. Takže hodina naprosto v pohodě, když ženská chce, klidně víc.
Samozřejmě to neznamená, že 60+ minut pojedu jako nějaký šukací stroj, na to nemám fyzičku, to bych padnul a ani holku by to nebavilo. Do sexu patří i změna poloh a změna tempa, odpočinek (třeba na koníčka, na boku), vše ale stále za plné erekce. Takže já stříkám chvíli po tom, co se rozhodnu stříkat nebo chvíli po tom, kdy mi ženská naznačí, že už bych stříkat mohl. To je asi perfektní a ženským se to líbí.

Samozřejmě není všechno zlato, co se třpytí. Jsou chvíle, kdy mi dá trochu fušku se udělat a orgazmus je pro mě vysvobozením, kdy to vydýchávám skoro několik minut. Na druhou stranu se ženským líbí, jak to prožívám a jak mě to odrovná. Pokud má žena třeba své dny a chce mi to udělat rukou, tak je to ale zase mínus, protože pokud nejsem náhodou děsně nadržený, tak mi to dlouho trvá a ženskou pak bolí ruka, má snahu ruce střídat, ale pravačka to levou neumí tak dobře :lol: Stejně jako při případném onanování mi při ruční práci občas mírně opuchne :oops: :mrgreen: Při sexu nikdy, tam pomáhá přirozená lubrikace, nejčastěji při mém vlastním honění, protože když mi to dělá žena, tak to střídá s pusou a sliny také lubrikují. I mě honila s lubrikačním gelem - nejdříve mi to přišlo trapné, ale nakonec jsem zjistil, že to je pocitově skvělé.

Už tu někdo zmínil, že není poloha jako poloha. Když ležím na zádech a žena je na koníčka, tak jsem se snad nikdy neudělal (to je tedy také rada pro ty s předčasnou ejakulací). Naopak, když mám pocit, že se zrovna snad udělat nemůžu, otočím ženskou na břicho, nohy normálně k sobě, já nohy vně jejích nohou, jdu do ní (klasicky, ne do análu), tak to je pro mě poloha pro jistý rychlejší orgazmus.

Jelikož vše není skvělé, tak dodám, že už někdy ve 25 letech jsem se přestal pokoušet o okamžité druhé číslo. Takže druhá debata by mohla být "Jak rychle můžete znova?" nebo "Kolik orgazmů jste měli za 2 hodiny?" a tam bych teda nezářil. Já potřebuju pauzu spíš delší (v hodinách, ne dnech :mrgreen: ). To ale nevadí, protože ženskou večer utahám a ráno to už jde. Kdybych ale měl šukat třeba v 18 hod a znova třeba ve 20:30 mohl bych s tím mít problém a od ženské by to vyžadovalo nějaké - třeba i značné úsilí. Takže podobné situace nevyhledávám. Díky tomu jsme zjistili, že pokud chceme extrémně sexovat, tak mi nevadí souložit hodinu, dát pauzu (bez mého vyvrcholení) třeba na večeři, na procházku a večer pokračovat. Poprvé to bylo mým úmyslem, prostě jsem se odpoledne úmyslně nevystříkal, protože jsem chtěl souložit i po večeři a tušil jsem problémy (myšleno s erekcí a trochu i jen tak s chutí do sexu) večer. Protože jsem se nevystříkal před večeří, po večeři jsem okamžitě (a zase v pohodě hodinu) mohl. Ta podvečerní soulož se ženě děsně líbila, že já jí udělal a sám jsem nestříkal, měla pocit, že jsem se pro ní obětoval. Takže jsme to potom opakovali už s úmyslem, že si 2x pořádně zasouložíme. Poprvé to byla moje obava s otázkou na ženu, jestli jí to nevadí, potom už úmysl. Asi jí i dělalo dobře, že někdy nestříkám, ale nikdy to nespadlo (až na nějaké náznaky při kandaulismu) do tady oblíbené situace, že by mi snad několik dní odpírala orgazmus. Vždy to bylo "Teď nestříkej, protože si třeba za hodinu, za dvě dáme ještě jedno kolo". Zároveň je to situace výjimečná, protože na to musíme mít čas :lol: :lol: Takže spíš dovolená, víkendovka a podobně.

Kandaulismus
Při kandaulismu jsem si samozřejmě všimnul, že vydržím déle než ostatní a v trojce je to samozřejmě výhodou. Vždy jsme chtěli hosta, který by něco vydržel a občas bylo s podivem, co někteří slibovali a potom předvedli v reálu.
Všiml jsem si a je to logické, že ten třetí reagoval rychleji, protože pro něj byla má manželka vždy "nové maso". Na druhou stranu jsme vždy chtěli někoho mladšího a ten mohl třeba reagovat pomaleji, protože pro něj žena byla třeba až moc starší (ale stačilo, aby byli nadržení a ten problém nebyl). Na druhou stranu někteří naši "hosté" mohli i rychle podruhé - to já ne. Jen si musím pohlídat, abych já stříkal jako poslední, jinak mi opadne vzrušení a až na výjimky by mě ten pohled už tak moc nerajcoval.
Překotná ejakulace by mohla vyloženě vyhovovat nějakému cuckoldovi "Ty prd vydržíš, ale podívej se na tohodle chlapa!". Je tu milion řečí "Já mám malé péro, ženu neuspokojím a bull má velké péro", divím se, že tu nejsou podobné cuckoldí řeči "za minutu ženu neuspokojím, tak musí mít pořádného bulla".
Já jsem dominantně zaměřený, přiznám se, že kdybych třeba já vydržel 5-7 minut a měl pocit, že jsem normální a "náš" první milenec by jí šukal 30 minut, tak zvlášť kdybych se udělal dřív, tak by to pro mě byl asi trapas a neměl bych chuť do pokračování.

Co na to ženské?
Ženským se to líbí, jen některým nevyhovuje třeba 90 minut (když budu středně nadržený, vyspalý, budu mít čas a dobrou náladu, tak já klidně) a mají svůj čas - třeba 30-40 minut, kdy mi jemně signalizují, že jim to už stačilo. Vše je o domluvě
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od j-dou »

Při trojce s mladým párem jsem se po více jak hodinovém střídání poloh neudělal. Na dalším setkání se to opakovalo. Mladá paní se mě ptala proč a zda to není tím, že mě nevzrušuje ? Snažil jsem se jí vysvětlit, že umím oddálit vyvrcholení, aby si mohla déle užívat. Odpověděla mi, že se cítí nepříjemně, že mě nedokáže udělat. Další setkání s tímto párem už nebylo :?
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Jak dlouho vydržíte?

Příspěvek od Domkanda »

j-dou píše:Při trojce s mladým párem jsem se po více jak hodinovém střídání poloh neudělal. Na dalším setkání se to opakovalo. Mladá paní se mě ptala proč a zda to není tím, že mě nevzrušuje ? Snažil jsem se jí vysvětlit, že umím oddálit vyvrcholení, aby si mohla déle užívat. Odpověděla mi, že se cítí nepříjemně, že mě nedokáže udělat. Další setkání s tímto párem už nebylo :?
Děláš chybu, Jaromíre (nebo jak se jmenoval ten s těma sirkama).
Manželka také nejdříve říkala, že se jí líbilo, že se host tak rychle udělal = moc ho vzrušilo její tělo.
Oddalovat vyvrcholení je v pořádku - také to dělám, aby si víc užila ona i já.
Ale pokud jsi nestříkal vůbec, tak plně chápu, že jí to rozhodilo, měla pocit, že se ti nelíbí její tělo, že není hezká, že tě nevzrušuje, že se ti šuk s ní nelíbí. U nás by jsi nedostal ani druhou šanci :!: 8-) Měl jsi oddalovat, oddalovat, ale zakončit výstřikem a pochválit, jaké to bylo. Bez tvé ejakulace bylo další tvé povídání pro ní jen prázdné kecy ....
Sorry, pro kandaulismus toho páru (pokud to byli začátečníci) jsi udělal strašnou věc :cry: Kdyby jsi stříkal po dvou minutách, líbilo by se jim to asi víc. "Jsem kočka, ten po mně letěl!", ale u tebe si řekla "jsem asi ochechule, nebo špatně šukám, on se ani neudělal" :cry:

Chlap prostě normálně ejakuluje.
Když mě poprvé napadlo nestříkat, tak jsem to sáhodlouze vysvětloval, že to dělám pro lepší pocit z následujícího šuku. Ptal jsem se, jestli to nevadí.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Odpovědět