Kandaulismus a krach vztahu?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Kandaulismus a krach vztahu?

Příspěvek od pepe »

Chodím tady dlouho a líbí se mi, že je tady hodně párů, kterým to skvěle funguje. Zahlédl jsem už i muže, kteří psali, že jim kvůli kandaulismu vztah zkrachoval. Rád bych se zeptal jestli znáte někoho, komu kandaulismus, nebo spíš cuckold zavinil rozpad vztahu? Manželka se zakoukala do jiného, přestala si ho vážit a tak... znáte někoho nebo stalo se vám to třeba s bývalou?

Já si umím představit i to že třeba ženská si přestala toho chlapa vážit a pak se rozešli z jiného důvodu. Takže i když se rozešli proto, že se pořád hádali, tak za to mohl vlastně ten kandaulismus a jeho případná submisivita. Jaký je váš názor?
Uživatelský avatar
Rosticek
Příspěvky: 34
Registrován: pát 25. bře 2016 2:14:57
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1240
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandaulismus a krach vztahu?

Příspěvek od Rosticek »

Já si myslím, že je to hlavně o osobnosti a o přístupu člověka. Není to podle mě v těchto případech jen ten cuckold nebo submisivita, asi tam bude víc faktorů.
Docela bych i věřil, że ten sub/dom vztah omrzí a může zavinit i rozchod, ale u nás třeba vím, že to nehrozí, jelikož je to u nás jen sexuálně a mimo sexualitu jen příležitostně. Ale kdybychom to měli mít 24/7, tak to asi taky nakonec nedopadne nejlíp.
A kdyby šlo čistě o cuckold, myslím, že rozumný člověk si uvědomí to, co má. Když s někým někdo jen sexuje, může to být nádhera, ale sex není dlouhodobý vztah, a bylo by zajímavé, kdyby žena vyměnila dlouholetého chlapa za někoho, s kým jen sexuje, kdyż ho ani jinak běżně třeba nezná. Pokud to teda neplánuje delší dobu. Ale je pravda, že záleżí tak, kdo je ten milenec, atd. Je asi hodně możných scénářů..
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Kandaulismus a krach vztahu?

Příspěvek od Retistran »

Jsou holky, které se s vámi budou chtít rozejít, protože si budou myslet, ze je už nemáte rádi a hledáte nějaké nahrazování a snahu o udržení vztahu, ve kterém už nejsou city - mnohokrát ověřený postoj žen.

někdy to berou jako vaši snahu o to, zlegalizovat nevěru, aby si panáček pak mohl omluvitelně venku smáčet - taky jsem se s tím setkal.

No a v prostředí, ve kterém jsem vyrůstal, moravský countryside s místním velkoměstem o třicetitisích obyvatelých široko daleko ( ale nepredstavujte si nejaky vidlakov typu les a vesnice, chodil jsem zde i na gymnazium o + - 960 studentech), tady te zenska velmi casto posle doprdele s tim, ze si proste obycejny uchylak a nemocny magor. Jsou tu velmi slusne holky, moc vaznych vztahu a mladych manzelstvi, ale taky svateb v kostele a krestu. O to vic si aspon clovek uzival ty kurvicky nebo kdyz nejaka nahodou ujela :D ale to uz je mimo tema.
zcparecek
Příspěvky: 63
Registrován: pon 18. zář 2017 15:43:05
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1255

Re: Kandaulismus a krach vztahu?

Příspěvek od zcparecek »

Stát se to může, hlavně netlačit na manželku, milovat ji, pořad ji říkat jak je milovaná a nádherná a NECHAT TOMU VOLNÝ PRŮBĚH....
Ať rozhoduje ona a klidně i dát pauzu když ONA CHCE.....
Uživatelský avatar
xtomx
Příspěvky: 13
Registrován: stř 28. říj 2015 20:43:30
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulismus a krach vztahu?

Příspěvek od xtomx »

Težko říct, jestli se mi vztah rozpadl po tom co zkusila pár nových a vyzkoušela si být volná. Ale očividně si volnost užívá, nedávno jsem ji po půl roce co spolu nejsme potkal a v baru a když jsem se zeptal co tu dělá, odvětila pouze, že hledá nějaké šoustáníčko...
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: Kandaulismus a krach vztahu?

Příspěvek od vlaji »

xtomx píše:Težko říct, jestli se mi vztah rozpadl po tom co zkusila pár nových a vyzkoušela si být volná. Ale očividně si volnost užívá, nedávno jsem ji po půl roce co spolu nejsme potkal a v baru a když jsem se zeptal co tu dělá, odvětila pouze, že hledá nějaké šoustáníčko...
a tobě nedá odkdy nejste spolu?
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Kandaulismus a krach vztahu?

Příspěvek od j-dou »

Někdy se vypustí džin z láhve, v těchto vztazích se s takovou možností musí počítat. Vzít si z toho ponaučení, co bylo špatně a už to neopakovat. S tím dobrým vyrazit do dalšího života :) . Určitě není jediná ryba v rybníce 8-) .
Uživatelský avatar
xtomx
Příspěvky: 13
Registrován: stř 28. říj 2015 20:43:30
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulismus a krach vztahu?

Příspěvek od xtomx »

vlaji píše:
xtomx píše:Težko říct, jestli se mi vztah rozpadl po tom co zkusila pár nových a vyzkoušela si být volná. Ale očividně si volnost užívá, nedávno jsem ji po půl roce co spolu nejsme potkal a v baru a když jsem se zeptal co tu dělá, odvětila pouze, že hledá nějaké šoustáníčko...
a tobě nedá odkdy nejste spolu?
Cca rok nejsme spolu, vůbec se nebavíme, občas jen na soc. sítích vidím jak je na nějakých fesťákách, akcích atd... asi hledá štěstí tam.
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: Kandaulismus a krach vztahu?

Příspěvek od vlaji »

Jak dlouho jste spolu byli?zpočátku to byl normální vztah? Byli jste manželé? Kolik vám je?
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Kandaulismus a krach vztahu?

Příspěvek od Domkanda »

j-dou píše:Někdy se vypustí džin z láhve, v těchto vztazích se s takovou možností musí počítat. Vzít si z toho ponaučení, co bylo špatně a už to neopakovat. S tím dobrým vyrazit do dalšího života :) . Určitě není jediná ryba v rybníce 8-) .
Nelze než plně souhlasit.
Uvědomoval jsem si to předem a třeba i proto nám to dlouho trvalo.
Samozřejmě vybírat lze jen do určitého věku. Potom už je čas na "běžný život" - děti a tak ...
Od určitého věku zase ke kandaulismu už tak moc nepřihlížíš, není to jediné kritérium pro výběr partnerky, pokud se ti rozpadne dlouhý vztah, byť samozřejmě opravdovému kandaulistovi ty myšlenky z hlavy nikdy nezmizí, zvlášť když už leccos prožil.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Odpovědět