Kandaulismus a krach vztahu?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Uživatelský avatar
xtomx
Příspěvky: 13
Registrován: stř 28. říj 2015 20:43:30
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulismus a krach vztahu?

Příspěvek od xtomx »

vlaji píše:Jak dlouho jste spolu byli?zpočátku to byl normální vztah? Byli jste manželé? Kolik vám je?
4 roky spolu, zpočátku normalníaž později jsme to okořenili, a jen přítelkyně, když jsme začínali bylo mi 19 a jí 17 :)
Novy
Příspěvky: 4
Registrován: sob 15. pro 2018 17:52:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulismus a krach vztahu?

Příspěvek od Novy »

Ahoj všichni. Jsem tady nový ale s kandaulismem už mám hodně zkušeností. Zaujalo mě toto téma, protože jsem taky balancoval na hraně rozpadu vztahu a tak mě zajímá, jestli jsem sám, nebo je nás víc, komu se manželka zakoukala do jiného? Jak jste to řešili? Jak jste to ustáli? Co všechno jste museli řešit v souvislosti s kandaulismem? Nějaké problémy a tak? Prosím pište. Je tady hodně zajímavých příběhů kde to klape, nebo hodně lidí kde pár psal a pak přestal chodit sem na fórum. Je tady třeba samotný muž z toho páru? Napíše mi co se stalo? Proč to zkončilo? Fakt zajímavé téma,.
Novy
Příspěvky: 4
Registrován: sob 15. pro 2018 17:52:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulismus a krach vztahu?

Příspěvek od Novy »

zcparecek píše:Stát se to může, hlavně netlačit na manželku, milovat ji, pořad ji říkat jak je milovaná a nádherná a NECHAT TOMU VOLNÝ PRŮBĚH....
Ať rozhoduje ona a klidně i dát pauzu když ONA CHCE.....
To máš ze zkušenosti, nebo si to myslíš? Zajímaly by mě hlavně reálné názory na základě zkušeností, kdy se vtah dostal na šuikmou plochu a udělali jste něco co pomohlo nebo naopak něco co ten vztah zabilo.
vyzev
Příspěvky: 9
Registrován: pon 28. kvě 2018 16:41:24
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1445

Re: Kandaulismus a krach vztahu?

Příspěvek od vyzev »

Mně je 24, přítelkyni 20, jsme spolu 3 roky, začali jsme s tím asi před měsícem, mezitím už měla několik kluků, chceme ale spíš někoho, kdo by byl i něco jako kamarád a mohla se s ním třeba setkávat víckrát, to se nám zatím nepovedlo sehnat, s nikým se nesešla víc než 2x, uvidíme jak to bude dál probíhat, ale taky samozřejmně je někdo u koho se bojím, aby se do něj nezamilovala, ale to nemůžu dopředu vědět :)
Zatím to náš vztah nijak negativně nepoznamenalo naopak máme lepší sexuální život o 1000% předtím to byl spíš stereotyp
Novy
Příspěvky: 4
Registrován: sob 15. pro 2018 17:52:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulismus a krach vztahu?

Příspěvek od Novy »

vyzev píše:Mně je 24, přítelkyni 20, jsme spolu 3 roky, začali jsme s tím asi před měsícem, mezitím už měla několik kluků, chceme ale spíš někoho, kdo by byl i něco jako kamarád a mohla se s ním třeba setkávat víckrát, to se nám zatím nepovedlo sehnat, s nikým se nesešla víc než 2x, uvidíme jak to bude dál probíhat, ale taky samozřejmně je někdo u koho se bojím, aby se do něj nezamilovala, ale to nemůžu dopředu vědět :)
Zatím to náš vztah nijak negativně nepoznamenalo naopak máme lepší sexuální život o 1000% předtím to byl spíš stereotyp
Děkuji mockrát za názor a příběh. Zajímavé, ale ještě je asi brzy, aby se něco projevilo. Držím ti palce, aby to fungovalo jako afridisiakum i když narazí na někoho, o kom budeš mít obavy, na koho budeš žárlit. Doufám, že kdyby se něco takového přihodilo, vzpomeneš si tady na tohle téma a podělíš se ze zkušeností, aby tady zase nenastalo jenom ticho.

Všiml sis toho? Pátral jsi někdy po osudech kandaulistů co kdysi psali jak je to růžové a pak najednou z ničeho nic stop a přestali psát? Přemýšlel si někdy, co se mohlo stát?
vyzev
Příspěvky: 9
Registrován: pon 28. kvě 2018 16:41:24
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1445

Re: Kandaulismus a krach vztahu?

Příspěvek od vyzev »

Ano, vím, že je ještě brzy, na nějaké soudy, sám jsem zvědavý, jak to dopadne, určitě bych napsal, jen doufám, že z toho nebude nic negativního :D
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Kandaulismus a krach vztahu?

Příspěvek od fodel »

vyzev píše: Zatím to náš vztah nijak negativně nepoznamenalo naopak máme lepší sexuální život o 1000% předtím to byl spíš stereotyp
Co budeš dělat za 20let když to byl po 3 letech stereotyp ??
Novy
Příspěvky: 4
Registrován: sob 15. pro 2018 17:52:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulismus a krach vztahu?

Příspěvek od Novy »

Děkuji adminovi za dobrou práci, že dal ty hádky jinam, vůbec nechápu o čem ten pán točí a taky by se mi nelíbilo, kdyby mi někdo nadával do nevyzrálých pubošů.
Asi ten pán chtěl naznačit že někdo komu je 20 nemůže být kandaulista? Ale to se hodně plete. Já jsem na sobě první znaky kandaulismu pozoroval už někdy když mi bylo náct. A rozhodně si nemyslím, že jsem nebyl kandaulista, ale nevyzrálý puboš, když jsem asi v 18ti svoji první holku půjčoval kamarádovi a mimořádně mě to vzrušovalo. pak jsem mu tajně ukazoval její fotky, jako mezi kamarády, ale byl jsem z toho vzrušený. nevěděl jsem že se to jmenuje kandaulismus ale rozhodně to kandaulismus byl.

A jestli je kandaulismus vrozený tak je jasné že kandaulista je člověk v 15 i v 50 jenom se to jinak projevuje, díky zkušenostem.
Staja
Příspěvky: 67
Registrován: ned 24. čer 2018 2:08:25
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulismus a krach vztahu?

Příspěvek od Staja »

Nový, pravdu máš. Myslím si to samé.
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Kandaulismus a krach vztahu?

Příspěvek od Retistran »

Novy:
Bud v klidu, záviděl ti mládí :D
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], Bing [Bot], BobbyPossumcods, Bothofus, Ekimus, Erek-tus, Fleur, gandalf, Gomez, H05, Honda4111, Johnny41, Joseph, Kandaazena, Katgeor, Kliďas, korbacik, libertines, maximus04, Mikines, Mispulin, muf75, nebe12, Nelx, nezbed, Nicka, Old_Lake, on3206, Semrush BOT, supk, svkdca, trinecak, wlanman, xXxXxXx a 179 hostů