Jak se zrodí hotwife?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Jak se zrodí hotwife?

Příspěvek od seedLover »

Když jsem si četl ty příběhy tady a na amatérech, připadá mi že většina hotwife jsou ženy ve věku nad 30 a nad 40 let, které po určité době v manželství cítí jakousi nudu a stereotyp a hledají zpestření, nové tělo, nové péro, nového chlapa do postele, se kterým by ještě chvíly zažívaly sex jako za mlada, plný vášně a chtíče.

Jak to máte vy a vaše manželka myslíte si, že to je tak, že si ty ženy nad 40 uvědomují že toho sexu už tolik nebude a tak si chtějí užít to vzrušení kdy se jim podlamují kolena a vlhne jim kunda v prvních minutách se svým milencem, no prostě to co jim manžel po 20 letech už nedokáže dát i gdyby se snažil fakt moc
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Jak se zrodí hotwife?

Příspěvek od fodel »

No začal bych od začátku .Holka se zamiluje (některá několikrát ) a po nějaké době jí dožene vdávadlo ,potom příjde podle počtu těhotných kamarádek chuť na miminko .Tady to začíná ,pokud je muž chlapem užívají si společně a po čase plánují další miminko .Pokud je chlap hodnej trouba dostane holka roupy a pokud má v okolí třeba rozvedenou kámošku začne většinou zahejbat ,a většinou se zamiluje do nějakýho drsnýho chlapáka a občas to skončí dalším miminkem .Tady pak vzniknou dvě možnosti řešení ,první je znovu se začít pěkně chovat k hodnýmu troubovi ,kterej si myslí že pracoval a zabezpečil rodinu tak dobře že ho ta jeho žena stále miluje a bude s ním mít miminko.Druhá možnost je rozvod ,a většinou se na ní chlapák vykašle ,a tak začíná hledání dalšího hodnýho trouby.
No a tady se vše zase sbíhá ,holky už maj větší děti a manžel (hodnej trouba je nudnej upracovanej ,a s nudným sexem ) nebo (drsnej chlap kdy jí už nebaví jeho způsob života a chování ,to že jí vyšuká bez nějakýho ptaní ,,no a tak by ráda milence romantika co se rád mazlí a poslouchá její stesky)
A teď už naskočí biologie po dětech jsou dva druhy žen ,jedna co jí sex moc nebaví a radši kouká na všechny možné zamilované seriály v televizi a podrží jenom z povinosti aby náhodou ten její trouba nezakop o nějako rozšukanou mrchu :D a nechtěl po ní to samé.Pak je ta druhá skupina která zjistí že potřebuje nějakou náplň života a navíc zjistí že má sex ráda a čím víc novejch podmětů tím víc jí to baví.
wifenka
Příspěvky: 316
Registrován: stř 03. kvě 2017 19:17:04
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Stále nadržená
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1130

Re: Jak se zrodí hotwife?

Příspěvek od wifenka »

Seedlover=vystihl jsi muj pripad, prozradit mne manza ve 30ti co ho rajcuje,jdu o dum dal.Ted se 40tkou na krku, proc si to "neuzit oba"
Uživatelský avatar
Rosticek
Příspěvky: 34
Registrován: pát 25. bře 2016 2:14:57
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1240
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak se zrodí hotwife?

Příspěvek od Rosticek »

My to s mou přítelkyní vidíme tak, že to nejde nějak zevšeobecnit. Je to o přístupu každého člověka.
Nám je oběma 20, nudu ve vztahu nemáme, bokem nikde nic hledat nepotřebujeme, a z mojí strany přišlo všechno o cuckoldingu jen proto, že mě to extrémně vzrušuje, což se potvrdilo částečně i nedávno v reálu. Ona to prvně odmítla z hlediska věrnosti, nějaké etiky, studu a nejspíš i strachu, že by se to mohlo provalit. Půl roku jí trvalo, než si to promyslela a rozhodla se to aspoň zkusit.
Nemyslíme si, že ten věk hraje až tak velkou roli. U nás to záleželo nejvíc na tom, jak jsme o tom diskutovali a probírali to společně, i přesto, že to hned na začátku striktně odmítla, ale neodsoudila. A to měla tehdy před osmnáctinama. Takže myslím, že některá žena to i ve 40 letech může odsoudit, a některá žena i kolem 20 let to může přijmout jako zábavnou partnerskou hru, tak jako se to povedlo u nás.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Jak se zrodí hotwife?

Příspěvek od pepe »

Tak je otázka, co ve 20 o životě víte :-)
Povedlo u vás? Vždyť nikde nepíšete, že by k něčemu došlo
Uživatelský avatar
Rosticek
Příspěvky: 34
Registrován: pát 25. bře 2016 2:14:57
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1240
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak se zrodí hotwife?

Příspěvek od Rosticek »

Ono někdy jsou i lidé, kteří ve dvaceti vědí o životě více, než někteří v padesáti. Netvrdím, že je tohle třeba můj případ, ale pověz mi tedy, co pro tohle potřebuješ vědět o životě? Nám stačí věrnost, láska a důvěra.. Co jiného pro cuckolding potřebuješ?
Kdybys dobře četl, viděl bys i větu "což se potvrdilo částečně i nedávno v reálu". :)
moon28
Příspěvky: 78
Registrován: úte 27. čer 2017 8:26:32
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Pár slov o nás: jsme par.. a ja to mam fakt rada.. ale podle sebe;)
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1187
Bydliště: Kladno

Re: Jak se zrodí hotwife?

Příspěvek od moon28 »

..hlavne se pozdeji daleko lepe zname (rozumej vsichni sami sebe). Ja uz ted 'nedrzim' ale soustam a je to uplne o necem jinem nez v osmnacti i v petadvaceti.. Dovedu si rict a dovedu si to beze studu a nejakych zbytecnych vycitek treba i sama milencovym perem udelat.. Nakonec i zkuseny chlap je pro mne do postele daleko lepsi, nez mladicek. Ovsem;)) obcasna vyjimka v podobe snaziveho 'kolouska' se hodi;) ..ale zkuseneho chlapa v posteli preferuji.
Ffpetr
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 20. črc 2017 15:45:50
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold hledajici svou budouci hotwife

Re: Jak se zrodí hotwife?

Příspěvek od Ffpetr »

To ma kazda jinak. Jedna tondela pro sveho muze a kdyby to nebylo byla by radeji a jina si uz primo hleda muze ktereho to bere, protoze vi, ze by stejne verna nebyla. Ale zajimalo by me tedy taky jak to maji zdejsi zeny.
Uživatelský avatar
Pavca
Příspěvky: 77
Registrován: stř 07. zář 2016 16:20:19
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1217

Re: Jak se zrodí hotwife?

Příspěvek od Pavca »

Úplně náhodou. Prostě jednou do toho spadne.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Jak se zrodí hotwife?

Příspěvek od Domkanda »

Pavca píše:Úplně náhodou. Prostě jednou do toho spadne.
:idea: :mrgreen:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Odpovědět