Jak se zrodí hotwife?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Panenka
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 20. črc 2017 15:04:46
Role muže: muže nemám
Pár slov o nás: Nestačí mi jeden muž ale nechci budoucího partnera podvádět za zády.....
Bydliště: Ústecký kraj

Re: Jak se zrodí hotwife?

Příspěvek od Panenka »

Zcela jednoduše. Tak dlouho hledá pritele až zjistí ze ji bavi sukat kdekoliv, kdykoliv a čím vic jich bude, tim líp...:-)
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Jak se zrodí hotwife?

Příspěvek od j-dou »

Příspěvekod Panenka » pon 20. lis 2017 12:51:06

Zcela jednoduše. Tak dlouho hledá pritele až zjistí ze ji bavi sukat kdekoliv, kdykoliv a čím vic jich bude, tim líp...:-)
Takto popsaná žena nehledá přítele, ale jen někoho, kdo jí bude dělat společenské krytí a dobrovolně pitomce :lol:
Majanka
Příspěvky: 2
Registrován: ned 21. črc 2019 17:27:49
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: HLEDAM SVEHO KANDU nejlepe z Pe, Ta

Re: Jak se zrodí hotwife?

Příspěvek od Majanka »

Už jako holka jsem nedokazala být věrna. A moc jsem toužila aby mě někdo za to chválil a půjčoval mě do postele jiným. A po tom toužim do dnes. Manžel o tom nemá ani tušeni a nechce o ničem ani slyšet.
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: Jak se zrodí hotwife?

Příspěvek od marteza »

Majanka píše: stř 23. říj 2019 13:26:56 Už jako holka jsem nedokazala být věrna. A moc jsem toužila aby mě někdo za to chválil a půjčoval mě do postele jiným. A po tom toužim do dnes. Manžel o tom nemá ani tušeni a nechce o ničem ani slyšet.
A když manžel nechce ani slyšet, kdo je potom ten, kdo Tě chválí a půjčuje?
Majanka
Příspěvky: 2
Registrován: ned 21. črc 2019 17:27:49
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: HLEDAM SVEHO KANDU nejlepe z Pe, Ta

Re: Jak se zrodí hotwife?

Příspěvek od Majanka »

Nemam nikoho ale chci aby to tak bylo
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak se zrodí hotwife?

Příspěvek od seedLover »

Majanka píše: stř 23. říj 2019 13:26:56 Už jako holka jsem nedokazala být věrna. A moc jsem toužila aby mě někdo za to chválil a půjčoval mě do postele jiným. A po tom toužim do dnes. Manžel o tom nemá ani tušeni a nechce o ničem ani slyšet.
Neštěstí. Takový si tě nezaslouží a tolik chlapů by si tě na rukách nosilo :oops:
Kanda13
Příspěvky: 28
Registrován: pát 11. srp 2017 16:20:10
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Máme rádi sex ve třech, moje HW preferuje sympatické muže s větším M
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1211
Bydliště: Kladno

Re: Jak se zrodí hotwife?

Příspěvek od Kanda13 »

U nás to bylo tak, jak píše seedLover v úvodním příspěvku. Po 20 ti letech manželství si žena našla milence, protože už to samozřejmě po tolika letech nebylo takové, jako to bylo na začátku. Já jsem si díky tomu uvědomil, co jsem zač. Předtím jsem o cuckoldingu a kandaulismu neměl ani tušení. Už to provozujeme 10 let a je to stále skvělé, vzrušující a náš vztah to osvěžilo. Ostatně o tom píšu ve svých příbězích. Jediná "nevýhoda" je, jak říká moje HW, že už není cesta zpět. Sex s milenci jí dodává energii, cítí se žádoucí a zvedá jí to sebevědomí (všichni muži, které za tu dobu měla byli mladší, i o 15 let).
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Jak se zrodí hotwife?

Příspěvek od Domkanda »

Kanda13 píše: čtv 24. říj 2019 18:21:48 Jediná "nevýhoda" je, jak říká moje HW, že už není cesta zpět. Sex s milenci jí dodává energii, cítí se žádoucí a zvedá jí to sebevědomí (všichni muži, které za tu dobu měla byli mladší, i o 15 let).
Ano - dvakrát souhlasím!
Není cesty zpět - má trochu dva významy: Kdysi jsem si uvědomoval, že jakmile TO provedeme, už to nepůjde vrátit zpět. Byl to důvod, proč jsem váhal.
Druhý význam jsem si neuvědomil - že když to uděláme jednou - dvakrát - třikrát, že se ženě bude asi chtít pokračovat dlouhodobě, i kdybych si to třeba rozmyslel ...

A to zvednutí ženského sebevědomí - moje to vždy říkala, už asi i ve stádiu pouhých příprav, tehdy mě to dost překvapilo, ale vlastně je to logické
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], Bothofus, gandalf, getto, Honda4111, Joseph, Kandaazena, Katgeor, Kliďas, libertines, Mispulin, moto50, muf75, nebe12, Nelx, Nicka, Noem, ola, Old_Lake, supk, svkdca, terpsichor, wuua, xXxXxXx a 189 hostů